לתשומת ליבם של צופי העונה החדשה של "הישרדות VIP" שתעלה בקרוב בערוץ 2 ברשת: כשתצפו בקאסט המפורסמים שנלחמים בבגדי ים על שאריות אורז וקוקוס, כדאי שתדעו שיש מישהי אחת שהיא השורדת האולטימטיבית, גם אם לא קיבלה כמו רוסלנה רודינה וטיטי איינאו - אף שרשרת חסינות או דקות מסך.

קוראים לה יעל בר זוהר, ופעם אחר פעם כשהריאליטי המדובר חוזר לסבב של צילומים, היא ניצבת בפני אתגרים לא פחות תובעניים מאשר לטפס על חבל בלב ים או לצלוח בשלום עוד מועצת שבט.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG

>>> חדש וכייפי: האפליקציה החדשה של "לאשה"

כשהחלו הצילומים בהונדורס ובעלה גיא זוארץ שמנחה את התוכנית שוב נקרא להיעדרות למשך חודשיים, בבית נשארו איתה מאחור הבנים יהלי ואורי וגם התוספת החדשה למשפחה, הבת ליה, רק בת שבועיים. בר זוהר בתוך כל ההמולה וההערכות המחודשת אחרי הלידה, לא מצאה זמן אפילו להתלונן.

"אין ספק שאני השורדת האמיתית והמיליון מגיע לי", היא צוחקת על סט צילומי שער "לאשה". מאחור נמצאת ליה הקטנה, כיום כבר בת ארבעה חודשים יחד עם המטפלת, כשבין החלפת הבגדים השיער והאיפור היא מתפנה אליה. "אני לא יכולה להסביר לך בכלל את הטירוף. זה היה מאד קשה לכולנו", היא מודה.

"היו עליות והיו ירידות. לא פשוט בכלל. היו רגעים שדיברנו דרך המחשב בפייס טיים, הבעל החצוף, החתיך שלי נראה כמו בסרט, יפה, שזוף והים מאחוריו ואני על כורסת הנקה באותה פוזיציה. חודש וחצי לפני כן הוא גם טס לחודש של צילומים של גולסטאר אבל בסוף היריון ועם שני ילדים, מי בכלל סופר".

יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: אור גפן לפנאי פלוס)
יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: אור גפן לפנאי פלוס)

כעת כשהעונה תיכף באוויר והתקופה ההיא לגמרי מאחוריה, היא מתפנה לחזור במקביל לחיי המשפחה, גם לעשייה המקצועית שלה, לתפקידה כפרזנטורית של חברת הטיפוח ללין ובחנוכה הקרוב תשתתף ב"מותק של פסטיבל". את מרתון החזרות ואת לוח הזמנים של ההופעות ביום, היא תצטרך לשלב עם מרתון אימהות שיתחיל מיד כשתסיים על הבמה: "קשה בלילות הלבנים, אבל זה שווה את זה. תקופה קשה ואז זה עובר".

  • בגיליון המודפס ערכנו שאלון עם יעל, מוזמנות לקרוא ולראות אם אתן מזדהות. הגיליון החדש עכשיו בדוכנים