אחת התכונות הבולטות ביותר באיתי תורג'מן, היא היכולת שלו לתרגם תחביבים לעשיה ולעסוק במה שהוא אוהב.

מלבד משחק, המקצוע "הרשמי" שלו, בו החל לעסוק מיד אחרי התיכון כשלוהק לסדרות וסרטים, הוא מפגין כישרון גדול גם בצילום ואחראי על הפקות אופנה בוטיקיות, משקיע בספורט מרתונים וגלישת גלים, ומתרגם כעת את החיבור שלו לים וזיעה, בעסק חדש אותו הוא מוביל. העיקרון מבוסס על שתי אהבות גדולות שלו: פיטנס וגלישה, כשהשיטה מציעה תרגילי כושר על גבי בורד סטטי, המוצב במכון ומאפשר אימון אינטסיבי לכל שרירי הגוף.

מאחורי הקלעים של צילומי שער "לגבר" עליו הוא מופיע השבוע, הוא הביא להדגמה את אחד מגלשני הכושר ואז גם הופתע בביקור האהבה השלישית והגדולה כיום בחייו: בת הזוג, ליאן פישביין, מעצבת אופנה מצליחה, איתה הוא מתנהל ביציבות בחודשים האחרונים.

  • בראיון למגזין המודפס הוא מספר לאורית מרלין רוזנצוויג למה הוא מאוהב על מעל לראש:

נדמה שהוא לא עושה לעצמו חיים קלים בשום תחום. אפילו באהבה לא. אחרי שנתיים עם אנה ארונוב גזר על עצמו שנה וקצת של התנזרות - טוב, לא לגמרי בלי סקס, אבל זה היה הכיוון - וישב וחשב איך הוא מוצא אהבה בדיוק לפי המתכון שהוא רוצה. על פחות מזה לא היה מוכן להתפשר. בסופו של דבר הגיעה ליאן פישביין, והיא גם יושבת איתנו, לבקשתו, במהלך הריאיון, עד שהיא ממש מוכרחה ללכת.

חצי שנה שהם ביחד. כשהיא יוצאת מהבית, היא מנשקת אותו על השפתיים ואומרת לי, "תיזהרי ממנו, הוא יאכל אותך, מניסיון, הוא עושה את זה גם לנשים חזקות". וכשהיא הולכת, הוא מביט בה בעיניים כלות. כבר מתגעגע.

"ליאן באה בתקופה שבה אני גר פה, וכמו שאת רואה, יצאתי קצת ממרכז העיר, כי רציתי סביבה שקטה יותר ופלטפורמה רגועה יותר לחיות בה, שממנה יעלו לי רעיונות אחרים לחיים. עזבתי את אזור דיזנגוף־בן גוריון, שגרתי בו 15 שנה, ועברתי לדירה שנמצאת במיקום גבוה, ואני כאילו נוגע לא נוגע. הייתי פה בשקט שנה פלוס, עם מינימום התערבבות עם בחורות וסיבובים בעיר. זה לא שנפרדתי מאנה וחזרתי לחיי רווקות. הייתי במדבר, נסעתי לפריז, גרתי קצת בהרצליה ובכל מיני מקומות סביב עצמי".

ולא היו פיתויים לשבור את ההתבודדות?

"זה עניין של בחירה. אומרים 'משביעו - רעב, מרעיבו - שבע'. מהר מאוד הבנתי שזיונים זה לחלשים. אופס, נתתי לך כותרת. אבל ברצינות, חשוב שהדימוי העצמי יהיה מבוסס לא רק על כיבוש נשים".

ומה עם צורך גופני בסקס?

"לא אמרתי שהייתי שנה שלמה בלי כלום. היה סקס, אבל במינימום. הפוקוס שלי היה לנקות את עצמי כדי להתרגש מהאחת שתגיע, לרעוד לפני שאני מנשק אותה בפעם הראשונה".

למה ליאן? במה היא שונה מהחברות הקודמות שלך?

"אני מזהה אצלה ערכים שהם הכי חזקים גם אצלי. בית אצלה הוא ערך עליון, בית טוב ומחובר ביחד. אני מרגיש איתה כמו הגבר שתמיד רציתי להרגיש. אני מאוד פמיניסט, מוקף נשים מוכשרות, חזקות וכריזמטיות, ויש לי חברים גייז, אני לא איזה מאצ'ו מיושן. ואת יודעת, אני מוקף שחקניות או דוגמניות שאני מצלם או מדריכות כושר ובתוך זה אני בטוהר מקסימלי על גבול הדתי".

יש דיבור על חתונה?

"היה דיבור על חתונה בינינו כבר בדייט הרביעי. אמרתי לה, 'אני עושה איתך משפחה'".

אחר כך הוא מונה את החברות שהיו לו בעבר, ואנחנו מגלים פרט טריוויה משעשע: תמיד אחרי שנתיים נמאס לו והוא מתחפף. כך היה עם נועה, חברתו מגיל 17, ועם חגית, דידי, וגם אנה ארונוב, שהייתה אהבה מטורפת שהתחילה ב"הישרדות", ונגמרה - ניחשתם נכון - אחרי שנתיים.

למה אחרי שנתיים הרומנטיקה נגמרת אצלך?

"בכל מערכות היחסים הרגשתי שזה לא חיבור נצחי, שעליו אני בונה משפחה וילדים, אבל יצאתי בכל פעם למסע של עבודה בניסיון לתת לזה צ'אנס. אחרי שנתיים, אם עדיין לא הגעתי להשלמה המוחלטת ברעיון שהקשר הולך לשם, זה מספיק זמן כדי לסכם שהניסיון כשל. ובעיקר, אני חושב, שאף פעם לא הרגשתי שאם זה ייגמר אין חיים אחר כך".

מה למדת על אהבה מהקשרים הקודמים שלך?

"חשוב להיות מרוכז באיך אתה מתנהל, כי גם אם רבים, אחר כך חוזרים לאהוב, ומה שנשאר אלה הדברים שאסור היה להם להיאמר. אלה הכתמים על הקנבס. אין בעיה שלרגע אתה פחות אוהב, זה בסדר ולגיטימי ומותר לצעוק, אבל אל תפגע באופציה לחזור לאהוב נקי. זוגות, בכל ריב, עושים כתם ועוד כתם, וזה מייצר מרחק. בזכות הזוגיות אני פי אלף יותר טוב בכל מה שאני עושה. זה כוח. 32 שנה אני מחפש את זה ועכשיו מצאתי, תודה לאל. אף פעם לא אמרתי את זה קודם בריאיון, תבדקי".

אתה כבר רוצה ילדים?

"הרעיון לילדים לא יכול להיות מנותק מהסיכוי שלו במציאות. עכשיו אני ממש רוצה ילדים, כי אני בתוך קשר שבו אני רואה את זה קורה. מגיל 20 עד 30 אתה עושה פרסטיז' ומ־30 עד 40 אתה עושה ילדים וכסף ומשפחה".

איך אתה בזוגיות?

"מאוד טוטאלי".

אין סצנות קנאה? רכושנות?

"אני יודע לזהות מאיפה אני מונע ולמה אני מרגיש איך שאני מרגיש, ולא להשליך על בת הזוג, אחרת יש השחתה גדולה של הזוגיות".

מתי תהיה חתונה?

"אני לא אגלה לך לפני שהיא תקבל טבעת".

רק אל תציע אחרי שהכתבה הזו תרד לדפוס. זה יבאס.

"רגע, מתי הכתבה מתפרסמת?"

(ואז הוא מסמן לי לסגור את מכשיר ההקלטה, ומספר לי מתי ואיך הוא יציע לה נישואים, ושואל מה דעתי על התוכנית. הרעיון שלו מרגש. נשבעתי לא לספר, לכן אני נאלצת להשאיר אתכם במתח. אבל היי, תישארו מרוכזים).

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> חדש וכייפי: כל מה שישפר את סגנון החיים שלך - באפליקציה החדשה של "לאשה"