רשמו לפניכם את התאריך: יום חמישי ה 17.9, המיקום גן האירועים "לאגו" המדובר בראשון לציון, כמה מאות מוזמנים, הכלה לירן כוהנר, החתן גיא גיאור ותחת החופה מיסוד רשמי של אחד מהזוגות הכי יפים בתעשייה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

הדרך לחתימה על כתובה והצהרה פומבית על חיים משותפים, החלה במקרה לפני כשנה וחצי, כשהשניים נתקלו זה בזו במעלית במגדלי עזריאלי בתל אביב. היא ידעה מי הוא, הוא ידע מי היא, המפגש האקראי הוביל לקשר שנשמר בתחילתו בסודיות מוחלטת, בעיקר בגלל הפרופיל התקשורתי הגבוה של השניים.

"כשדברים נמצאים רק בחיתולים, אתה לא יודע מה יהיה ובא לך לשמור את זה לעצמך", מסבירה כוהנר בצילומי שער "לאשה" לקראת שינוי הסטטוס הקרוב, "אתה קצת מפחד מעין רעה ומה יגידו, אבל עוד רגע אנחנו בעל ואישה ועכשיו אני צועקת את זה בהכי כיף בעולם".

שנה אחת הספיקה לגיאור, מי שהתגלה בריאליטי הישרדות, עבר דרך התוכנית הרווק והחליט להתמקד בשנים האחרונות במיזמים שונים בעולם העסקים, להציע נישואים לכוהנר, מלכת היופי לשנת 2007, דוגמנית, שחקנית ומנחת תוכניות לילדים בערוצי הטלוויזיה השונים.

שניהם חוו מערכות יחסים מתוקשרות ורציניות, ובחודשים המעטים בהם לא היו בזוגיות נחשבו לרווקים מבוקשים. בנובמבר האחרון, לכבוד יום הולדתה ה 26 של לירן, גיא הפתיע אותה בטיסה ללונדון.

המחווה הרומנטית לא הסתיימה בזאת, אלא גם בשליפת טבעת יהלום לקראת עתיד משותף ארוך טווח. "אני עדיין הכי מאוהבת בעולם, פרפרים והתרגשות וכל הדבר סביב החתונה רק מעצים את זה", היא כבר לא מפחדת לשתף בחיוך.

כעת ההכנות נמצאות בעיצומן, כוהנר ששבה לאחרונה מליווי ילדים חולים בסרטן בטיול מטעם עמותת "להושיט יד", כבר מתפנה לחפש שמלה ולתאם את כל פרטי האירוע החגיגי, כולל מסיבת הרווקות שמתכננות החברות הקרובות ואפילו טקס חינה ברוח שורשיה המרוקאיים.

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> חדש וכייפי: כל מה שישפר את סגנון החיים שלך - באפליקציה החדשה של "לאשה"