אחרי שסיימה ללמוד משחק בניסן נתיב וכיכבה בסרטים (התגנבות יחידים), הנחתה בטלוויזיה (אקזיט), הובילה קמפיינים ומשמשת עדיין כפרזנטורית של רשת ההלבשה התחתונה פמינה וגם של רשת בגדי ההיריון רמי לי, בגיל 30 ועם בטן של אמצע חודש שמיני, ליאל דניר, משקיעה את מירב מזמנה בפרוייקטים של עיצוב פנים.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> חפשו את אפליקציית "שבועון לאשה" לסמארטפון שלכם, הפינוקים כבר בפנים

מה שהחל כתחביב אחרי שסיימה את לימודי המשחק, הפך לעבודה ששאבה אותה, כשהיא מקבלת עוד ועוד פרויקטים, בהם היא משקיעה את מרבית זמנה.

את חיידק הבמה היא לא זנחה אבל מודה שתמיד נהנתה יותר מהתהליך מאשר מהרגע בו קיבלה מחיאות כפיים על הופעתה. לימים בהם כל צעד שעשתה סוקר בהרחבה במדורי הרכילות היא לא מתגעגעת בכלל וכעת, לצד העשייה כמעצבת פנים, היא מחכה להזדמנויות לגלם תפקידים של נשים בשלות, החוות קונפליקטים מורכבים יותר.

בסט צילומי שער "לאשה" דניר הציגה לראווה את הבטן התופחת, והצהירה שמבחינתה "זו התקופה הכי יפה בחיים". פחות משנה לאחר נישואיה לבן זוגה גילי בראל, בעוד כחודש וחצי צפויה הלידה של בנם הבכור.

הגזרה המפורסמת שלה עדיין מעוררת השתאות, אבל את הקרדיט היא נותנת לגנטיקה שירשה מאמא שלה וגם לספורט שהיא לא מפסיקה לעשות.

כך כשצילמה את הקמפיין לרשת בגדי ההיריון כשהייתה בתחילת החודש הרביעי, היו צריכים להוסיף לה כרית קטנה כדי להדגיש את הקימורים. בפיגורה המתעגלת אגב, ניתן לחזות מספר פעמים בשבוע כשהיא מגיעה לשחות בבריכת גורדון בתל אביב, מנהג אותו גילו למגינת ליבה גם צלמי הפאפרצי.

  • בראיון למגזין המודפס ליאל מספרת ליפעת מנהרדט את הפרט האינטימי הבא:

בדרך כלל נשים יודעות שהן בהיריון אחרי שהן עושות בדיקה ביתית ומגלות שני פסים. אבל במקרה של ליאל דניר, היה לה ברור שהיא מצפה כבר מרגע ההתעברות. יותר מזה: היא אפילו ידעה מה מין העובר.

"זה קרה כשהיינו בירח דבש באיטליה", היא מספרת. "חודש לפני כן בעלי ואני החלטנו שאנחנו מפסיקים עם אמצעי מניעה, אבל לא תכננו יותר מדי. לקראת סוף הטיול התאכסנו בטירה קסומה בטוסקנה. בערב עשינו מה שעשינו והלכנו לישון. אבל אני לא הצלחתי להירדם כל הלילה. פשוט הרגשתי שמשהו קורה בתוך הגוף שלי. בבוקר בעלי התעורר ואמרתי לו 'יש לנו בן'".

מה הוא אמר?

"הוא היה קצת בהלם. הוא אמר 'אוקיי...'. שבועיים וחצי אחרי זה עשיתי את הבדיקה שיצאה חיובית. הוא אמר לי 'תקשיבי, מהיום, מה שאת אומרת, לא משנה כמה זה נשמע הזוי, אני אאמין לך'".

עכשיו היא כבר בשליש האחרון, אבל אם לא הייתי יודעת שהיא בהיריון הייתי עלולה לפספס. נתחיל בזה שליאל היא ללא ספק ההגדרה האולטימטיבית ליפה טבעית: בשביל שיער מושלם, היא רק צריכה לטבול את שיערה בבריכה או במי מלח (כן!). היא יוצאת לרחוב בלי טיפת איפור ("גם אמא שלי לא מתאפרת. זה עניין של הרגל"), ויש לה בטן קטנה שבמהלך רוב הריאיון מוסתרת תחת שתי ידיה, שלא מפסיקות לגעת בעובר הבועט.

צופי הטלוויזיה אולי יזהו את דניר מתוכניות כמו "בובי ואני" ו"לאהוב את אנה", חובבי הקולנוע ראו אותה בסרט "התגנבות יחידים", והבקיאים בעולם האופנה זוכרים אותה מקמפיינים בינלאומיים כמו "גרנייה" ו"ג'יאנפרנקו פרה".

לאחרונה גם הובילה את הקמפיין של חברת ההלבשה התחתונה "פמינה" ("חתמתי איתם לפני שנכנסתי להיריון, אבל צילמתי את הקמפיין כשהייתי בחודש שלישי").

בין לבין הספיקה לשחק בכמה הצגות פרינג' (שביניהן עיבוד פרובוקטיבי ל'רומיאו ויוליה") ולפרסם קונדום נשי. "עד שפנו אליי גם אני לא ידעתי מה זה קונדום נשי", היא מודה. "אבל הסכמתי לעשות את הפרסומת כי אהבתי את המחשבה שאישה לוקחת אחריות. זה גם נראה לי פתרון מצוין לנערות שאין להן בן זוג קבוע, ולא רוצות להתחיל לקחת גלולות בגיל צעיר".

  • את הראיון המלא תמצאו בעמוד 36 בגיליון החדש