כשאפרת גוש הוציאה את אלבום הבכורה שלה לפני עשור, מצויידת בקול יחודי וסגנון מוסיקלי מקורי, לצד אישיות ססגונית, שונה ולעיתים פרובוקטיבית, היא התמתגה כנערה הסוררת התורנית.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

לצד העשייה המקצועית ושירים שהפכו ללהיטים, לא פעם היה זה דווקא אורח חייה שעורר עניין: כפאשניסטה, איט גירל ורווקה תל אביבית שניהלה מערכות יחסים מתוקשרות, בין השאר עם המנחה ירון ברובינסקי, עם השחקן יוסי מרשק או איש העסקים אלון קסטיאל.

נקודת המפנה הגיעה לפני כשנה וחצי, אז פגשה את איש התקשורת יובל סיגלר, כעבור מספר חודשים הם התארסו ולפני כשבעה חודשים נולד בנם המשותף, ג'וליאן ג'אגר, שמככב בחשבונות האינסטגרם של השניים.

רגע לפני שהיא מוציאה סינגל חדש לקראת אלבום רביעי, לשער "לאשה" היא מגיעה הפעם בעקבות השתתפותה בתוכנית "גולשי ספות" המשודרת ב HOT.

בעונה השנייה של הדוקו ריאליטי, טסו מספר ידוענים ביניהם אורי גוטליב והאקס ברובינסקי לקולומביה, יעל פוליאקוב ואחיה איתמר לדרום אפריקה ואבי אטינגר לברלין. גוש, נשלחה לבחון את הגבולות שלה בעיר זגרב שבקרואטיה וללון בבתיהם של זרים.

אל המסע המאתגר היא יצאה בחודש השישי להיריונה, כשהמפגש עם המארחים הוליד שיחות אישיות וחשופות על מוסיקה, הנתק שלה עם אביה והבחירות שלה בזוגיות.

  • מדוע הצטרפה לקאסט? כיצד השתנו סדרי העדיפויות בחייה? ומה ההבדל בין אפרת של תחילת הדרך לבין זו שעל המסך ושהפכה בהמשך לאמא טוטאלית כהגדרתה?

בראיון למגזין המודפס אפרת מספרת לאורית מרלין רוזנצוויג על הזוגיות המסקרנת:

בן זוגה יובל סיגלר, מו"ל קבוצת "טיים אאוט ישראל", נחשב עד לזיווג עם גוש לרווק תל־אביבי נצחי. יש מי שהיו משוכנעים שיגיע שלום עולמי לפני שסיגלר (49) יתביית. היום הם גרים יחד בלב תל אביב, מרחק יריקה משדרות רוטשילד ונווה צדק.

לראות אותם משוטטים יחד כשבנם בעגלה, או בוחרים דגים בשוק הכרמל, נראה כמו חזון אחרית הימים. בקיץ הם יטוסו עם ג'וליאן ליוון. קוראים לזה בורגנות.

"ליובל באמת הייתה תדמית מסוימת, וזו אחת הסיבות שהוא היה צריך לחזר אחריי הרבה זמן כדי שאני אתן לזה הזדמנות", היא משחזרת את תולדות האהבה, "במשך שנים אמרתי לו, 'לא־לא־לא'. ראיתי אותו יוצא עם הרבה בחורות, ואמרתי לעצמי, 'כזה אני לא רוצה'".

הם נפגשו לראשונה לפני שש שנים. "הוא הבחין בי לפני שאני ידעתי מי הוא, ואמר עליי: 'היא תהיה אשתי'".

ואז? מה קרה?

"קבעתי יום אחד להיפגש עם שלומי שבן ויובל שרף, והם באו איתו. הוא אמר 'שלום', פלרטט איתי ולא שיתפתי פעולה. אני אפילו לא חושבת שהייתי רווקה באותה תקופה. ככל שעבר הזמן המפגשים היו תכופים בגלל מעגלי חברים משותפים ובגלל שאנחנו מסתובבים באותם המקומות, והתחלנו להיות מיודדים".

איך התאהבת בו לבסוף?

גוש מסמיקה ומחייכת. "זה היה עוד ערב שבו נפגשנו עם מלא אנשים בסוג של מסיבה באיזו מסעדה. וקרה הקסם הזה. פתאום הסתכלתי עליו, והוא נראה לי אחרת. זה התחיל ללבלב עוד לפני כן, קדמה לרגע ההוא תקופה שבה התחלתי להסתכל עליו לא בצורה של ידיד, והבנתי שאני רוצה לתת לזה הזדמנות. ומרגע שהתחברנו, שמימשנו את זכותנו החוקית, נקרא לזה ככה, היה ברור שאנחנו גבר ואישה. שיש אחד כזה ואחת כזאת, וישר יכולנו להגיד שזה זה לגמרי. לא היה צריך לשחק את המשחק, לא הייתי צריכה לביית אותו ולא ניסיתי לשנות אותו, והוא כן השתנה. זה קרה כמעט מעצמו. אנחנו שני חלקים מתאימים בפאזל".

די! אני לא מאמינה שיצא לך מהפה משפט כזה דביק.

"נכון. כשאני מדברת עליו אני כל כך מאוהבת. אנחנו מתרגשים מהסיפור שלנו עד היום. מרגשת אותי הטוטאליות שבה הוא נכנס לקשר והביטחון המוחלט שזה המקום שהוא רוצה להיות בו, ושבעיניו אני האישה הכי מדהימה בעולם. העיניים שלו כל הזמן עליי".

  • הראיון המלא בגיליון השבוע