כבר שנים רבות שרותם סלע היא מותג ישראלי, שנמצאת בטופ של תעשיית הבידור. היא פרצה לפני יותר מעשור כדוגמנית ומאז מובילה אינספור קמפיינים.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

כעת היא משמשת כפרזנטורית של מעצבת התכשיטים מיכל נגרין, והצטלמה לקמפיין החדש שלה.

בטלוויזיה היא החלה את דרכה ככתבת של גיא פינס וכיכבה בתפקידים הראשיים בסדרות "אבודים באפריקה" וגם ב"להיות איתה" לצד אביב אלוש.

אסי עזר שכתב את הסדרה, הציע לה את התפקיד אחרי שיתוף הפעולה הפורה ביניהם בהנחיית העונה השנייה של הריאליטי "הכוכב הבא".

מעבר לשעות הצילומים היא אם לאן בת השלוש ושלושה חודשים ולאורי בת השנה ושלושה חודשים, ונשואה בחמש השנים האחרונות לאריאל רוטר, בנם של בעלי רשת קסטרו.

במיוחד לגיליון יום העצמאות של "לאשה", צולם במלון דן תל אביב פרוייקט מחווה למעצבי האופנה הישראליים - סלע הציגה פריטי לבוש של אופנת סמפל ושל המעצב גדי אלימלך, בשילוב עם קולקציית התכשיטים של מיכל נגרין.

באותה הזדמנות ענתה על שאלון אסוציאציות לרגל חגה ה- 67 של המדינה: מהחוצפה הישראלית, המשכנתא על הדירה, מה דעתה על המנהג לעשות על האש, ועד למי הצביעה בבחירות. צפו.

  • בראיון למגזין המודפס עם יפעת מנהרדט היא עונה על 35 שאלות כחול-לבן, קבלו הצצה לתשובותיה הכנות של רותם:

אם היו מציעים לך תפקיד בסרט הוליוודי?

"בשביל שיציעו לך תפקיד בהוליווד צריך לעשות אודישנים, ואני לא עושה את זה. משאירה את החלום הזה למי שרואה את עצמה חיה בחו"ל".

מתי התביישת שאת ישראלית?

"התביישתי שאני ישראלית כשביבי נתניהו אמר 'הערבים נוהרים לקלפיות'. כשראש הממשלה שלך אומר כאלה דברים, אי אפשר לצפות מהאזרחים לדבר אחרת"

למי היית נותנת להדליק משואה?

"הייתי נותנת לנורה גרינברג להדליק משואה. היא בין הטרנסג'נדריות הראשונות בישראל, וזה נורא חשוב שהומואים, לסביות וטרנסג'נדרים יקבלו במה"

איזה מאכל ישראלי אהוב עליך?

"יש פלאפלייה נחמדה מתחת לבית שלנו והרבה פעמים אנחנו אוכלים שם כל המשפחה. לפעמים אני קונה קפוא ומחממת"

ומה הבנות אוכלות?

"בבית אין לנו בשר וכמעט אין גבינה, אבל בחוץ אנחנו נותנים לבנות לאכול מה שהן רוצות. כשהן יגדלו נסביר להן מה זה אומר שאוכלים תרנגולת והן יחליטו""ההמצאות הישראליות הכי גאוניות הן ווייז, כיפת ברזל, והכי חשוב: במבה"