במהלך השנים עדי הימלבלוי התמקמה בתודעה כסמל סקס אולטימטיבי, כיכבה בפרסומות, בשערי מגזינים, ברשימות של נחשקים ונחשקות - ובסדרות טלוויזיה. לצילומי שער "לאשה" היא הגיעה הפעם בתוספת בטן של חודש חמישי, וציפייה לבן בכור שיוולד במהלך הקיץ הקרוב.

"זו הפעם ראשונה שאני מצטלמת במשקל עודף ועם בטן שכבר רואים אותה", היא משתפת, "זה מוזר, אבל מגניב ושונה". ההתרחבות המשפחתית מגיעה בהמשך לחתונה עם בן זוגה נדב פלד, שנערכה ביולי האחרון במהלך מבצע "צוק איתן" ותחת איום הטילים. סיפור האהבה של השניים החל רק מספר חודשים לפני שהתמסדו, אבל בפועל הם מכירים מגיל צעיר ובמשך כל השנים היו על תקן חברי נפש וילדות זה של זו.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

אחרי שהימלבלוי נפרדה מבן זוגה הקודם לו הייתה מאורסת תקופה - והתגברה בהצלחה על סרטן בבלוטת התריס, מי שתמיד תמך בה, הפך גם לפרטנר הרומנטי.

מספר חודשים לאחר מכן הם כבר צעדו מתחת לחופה יחד. "זה פתאום קרה. אין לי הסבר לזה, אחרת הייתי עושה מזה עסק", היא צוחקת כשנשאלת איך נעשה המעבר סטייל "כשהארי פגש את סאלי". "זה מדהים וטוב לי ויש אהבה גדולה, כל השאר זה רק סיפור".

בימים אלו, היא מככבת על המסך בסדרת הטלוויזיה "איפה אתה חי" המשודרת בערוץ הראשון, קומדיה עדתית על צעיר מהעדה הבוכרית הפוגש את דפי, יפהפיה ממוצא אשכנזי, מפגש שמביא להתנגשות בין העולמות.

בנוסף, היא ממשיכה בתפקיד הפרזנטורית של נעלי TO GO לצד יונתן ווגמן. את הפריצה הראשונה שלה בקריירה היא אמנם חייבת לתחרות נערת פלפל בה זכתה בתוכניתו של דודו טופז, אבל בגיל 30 ועם סטטוס אחר, היא מכריזה שפרק הצילומים בבגדי ים, הסתיים מבחינתה. "די מיציתי", היא מודה, "זה פשוט עניין של חשיפה גופנית שמרגישה לי פחות בנוח".