בדרך כלל, אתם יודעים שסלב הוליוודי בדרך לבצע קאמבק אם אחד מארבעת התנאים מתקיים: א. הוא מספר משהו מאוד אישי על עצמו. ב. הוא צונח במשקל, וכמובן רץ לספר על זה לחבר'ה. ג. הוא מדבר על הזוגיות שלו. במיוחד אם היא, נניח, נגמרה. ד. הוא מספר על התקופה הסוערת בחייו, בדרך כלל אחרי שעבר מספיק זמן מאז שבאמת קרתה.

לרוב, מספיק שאחד מהסעיפים יתממשו כדי שהתקשורת תרוץ לכתוב על אותו אדם, גם אם הוא לא היה בתודעה עשור לפחות. אם ממש רוצים לגרות את התקשורת, אפשר לוודא ששניים מתוך ארבעת הסעיפים יתקיימו. אבל כשארבעה מתוך ארבעה סעיפים מתקיימים אחד אחרי השני? נו, אז אתם כבר יכולים להיות בטוחים שאנחנו בדרך למגה קאמבק.

אז גם אם התגעגעתם אליה וגם אם לא (ובינינו, תודו שהתגעגעתם), זה לא ממש משנה. בגיל 41, ג'ני גארת', קלי מבברלי הילס בשבילכם, עומדת לתקוף מכל החזיתות. זה אולי לא יהיה נעים לעין, אבל זה יהיה אפקטיבי ויעיל. תרצו או לא תרצו, שנת 2014 היא לגמרי השנה שבה קלי טיילור תחזור לחייכם בסערה ענקית.

חוזרת דרך הדלת, החלון והתקרה

קשה להגיד שהמתקפה התקשורתית של גארת' היא חסרת תקדים (וזה גם לא יהיה נכון), אבל בהחלט אפשר להגיד בקלות את המשפט הבא: כבר הרבה מאוד זמן שלא ראינו כוכב עבר מנסה לחזור דרך החלון, הדלת והתקרה ביחד, ועוד בצורה שקופה כל כך.

הסנונית הראשונה שנתנה לתקשורת הייתה הדיאטה שלה. גארת', אמא לשלושה ואשה בעשור החמישי בחייה, העלתה כמה וכמה קילוגרמים במהלך השנים האחרונות (אוי, הבושה), והחליטה לחתוך את כולן בבת אחת. לצורך כך היא פצחה בדיאטה והשילה 17 ק"ג בשישה חודשים בלבד.

ורצה לספר על זה לכל מי שהיה מוכן לשמוע, כמובן.

בראיון מיוחד למגזין "הלת'" בינואר סיפרה לא רק על הדיאטה, אלא גם פתחה את הלב בכל מה שקשור למשקל שלה: "אני שוקלת את עצמי כל יום", היא גילתה. "אם אני לא עולה על המשקל בבוקר אז עוד לפני שאני שמה לב אני כבר עולה בשישה קילו. זה עושה לי צמרמורת רק לחשוב על זה. הבוקר, למשל, גיליתי שעליתי ב-700 גרם. זה בסדר, אבל צריך לתפוס את זה כשזה קטן. כשזה יהיה שני קילו יהיה כבר הרבה יותר קשה לעצור את זה".

עוד לא הספקנו להתאושש מסיפורי הדיאטה (ואם אתם חושבים שירידה של 15 ק"ג היא לא ידיעה מסעירה של מהדורת חדשות בידור אתם כנראה לא רואים מספיק תוכניות אמריקאיות) וכבר גארת' תקפה מכיוון חדש: אוטוביוגרפיה שלה, "מחשבות עמוקות של בלונדינית מהוליווד", יצאה בשבוע שעבר ובהחלט שברה שיאים חדשים של כנות.

אתם יודעים מה? ננסח את זה ככה: אנחנו נהיה ממש, אבל ממש מופתעים, אם לג'ני גארת' נשארו עוד איזשהם סודות אחרי כל מה שהיא סיפרה שם.

בין היתר היא חושפת שסבלה מאגרופוביה בימי התהילה הגדולים של בברלי הילס ("הייתה המומה מההערצה שהייתה סביבי. הייתי עצבנית כשזרים פנו אלי. כל מה שרציתי היה להישאר בבית ולא לצאת") ומספרת שסמים כמו חשיש וקוקאין הסתובבו חופשי על הסט של בברלי מבלי שלאף אחד מהאחראיים יהיה אכפת ("הייתי יכולה להגיד לעוזרת הפקה שתביא לי דיאט קולה וחבילת קוק ואף אחד לא היה מניד עפעף. למזלי תמיד הזמנתי רק קפה, מה שאני לא יכולה להגיד על כמה מחבריי לקאסט").

אלו רק הסנוניות הראשונות ששוחררו מהספר, וסביר להניח שיש עוד כמה בקנה. אבל אם כל זה לא הספיק עשתה גארת' את הדבר שמאז הפרידה שלה מבעלה שלו הייתה נשואה 11 שנה (ועוד שש שנים של זוגיות), פיטר פצ'ינלי ("דמדומים") היא לא הסכימה לעשות: לדבר על הגירושין שלהם.

או שהסכימה לעשות, ופשוט חיכתה לטיימינג הנכון. והטיימינג הזה הוא עכשיו. וזה לא מקרי.

מפורקת? כנראה. מקרי? ממש לא

יום לפני יציאת הספר, בראיון ארוך ארוך ל"אקסס הוליווד" בסופ"ש האחרון, גארת' סוף סוף דיברה על הגירושין שלה. "לא דיברתי על זה עד עכשיו כי הייתי מפורקת", סיפרה. "אני חושב שכל מי שעובר תקופה רעה בחיים צריך לדעת להתפרק. להרכיב את השברים בחזרה זה כבר החלק הקשה באמת".

קשה? בטוח. מפורקת? כנראה. מקרי? כמו שאמרנו, ממש לא.

בחודשים האחרונים נפוצו שמועות שגארת', יחד עם טורי ספלינג, עובדת על פרוייקט חדש לטלוויזיה, ובחודש ינואר האחרון התגלה שאכן, השמועות נכונות, ורשת אייביסי, מסיבות שעדיין אינן ברורות לחלוטין לכל מי שעיניו בראשו, רכשה עונה של הסיטקום "נשות המסתורין" בכיכובן (ובכתיבתן) של השתיים. העלילה קצת מופרכת והתסריט לא משהו, אבל היי, מה זה משנה. קלי ודונה שוב איתנו, וזה באזז תקשורתי מספיק לגמרי.

אבל בעוד שספלינג והזוגיות הקלוקלת שלה מככבים בטבלואידים מדי יום, גארת' קצת נעלמה מהראדאר. מה זה נעלמה, התאדתה, כיאה למישהי שימי התהילה שלה היו אי שם ב-1991. אבל כמו בבברלי, לא קלי תתן לדונה לגנוב לה את התהילה ואור הזרקורים, ואם צריך למכור בשביל זה את האקס שלך וכמה מהחברים לסט, אז שיהיה.

גארת', כמובן, גם לא חסכה בפרטים בראיון לגבי מצבה הנכוחי: "אני יוצאת לדייטים, אכן כן", היא גילתה. "היו לי חוויות מסעירות עם גברים נהדרים, אבל יותר מזה אני לא מוכנה לפרט".

לא מוכנה לפרט, הה? חכו עד שהסדרה תהיה רגע לפני העלייה לאוויר. אז היא כבר תזמר בלי שום בעיה.