"להגיד לך שהייתי עושה את זה עוד פעם? לא. לא הייתי עושה את זה עוד פעם", אומר דודו אהרון על חוויית "הרווק" שלו. ואפשר להבין אותו.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפיסבוק

מדובר באחד הזמרים המצליחים של ישראל, שמאז 2007 מוציא אלבום חדש בערך כל שנה, וכבר הספיק לסמן וי על השתתפות בעונה הראשונה של "חי ב־LA LA לנד", כך שההחלטה שלו להמר על ריאליטי נוסף הרימה כמה גבות.

"הרווק" של ערוץ 10, למרות שהיתה קאלט אהוב וגילטי פלז'ר מענג במיוחד בקרב בנות המערכת וצופים רבים אחרים, לא זכתה לנתוני רייטינג גבוהים, ולכן לא הוכתרה כהצלחה מסחררת כפי שאפשר היה לקוות מתוכנית בכיכובו של כוכב בסדר גודל של דודו. וגם אהבה גדולה וחד פעמית, כפי שאתם יודעים, לא פרחה שם.

גם אם על המסך היה נראה לרגע שלדודו ונטע דנינו, זוכת התוכנית, יש סיכוי להפוך לגיא גיאור ודפנה דה גרוט החדשים, הידיעות על הפרידה הגיעו מהר מהצפוי, שנייה אחרי הגמר.

"לא הייתי עושה את זה שוב לא בגלל שזה כן עשה לי טוב או לא עשה לי טוב, ולא בגלל הביקורות", דודו מסביר. "זה הרבה תעצומות נפש. במיוחד אני, שאני לוקח הכל ללב. רק במהלך התוכנית הבנתי כמה שזה היה חזק. לבוא ולראות את התגובות של הבנות. הפורמט הזה הוא מאוד אכזרי.

"הרבה פעמים אמרתי לעצמי למה נכנסתי לזה? בקטע של יש בחורה שעומדת לפניי שאני הולך להדיח אותה, ויש מאחוריה את המשפחה שלה שהולכת לראות את זה. זה לקח אותי למקומות לא טובים".

שקלת לפרוש?

"היו לי הרבה שיחות בנוגע לזה עם אנשי ההפקה. אמרו לי, 'נכנסת לזה. אין אחורה פנה עכשיו'. היו רגעים שרציתי לפרוש כי הרגשתי שאני מאבד את עצמי בתוך כל הקלחת הזאת. אבל זאת חוויה שאקח איתי כל החיים. שמעתי אנשים שאמרו שהלכתי לזה בגלל הכסף - זה לא נכון, כסף היה לי גם לפני".

אבל אין לכם מה לדאוג לדודו. אומנם עם נטע זה לא הסתדר, אבל הוא ממש לא מבלה את הלילות שלו לבד. אהרון חידש לאחרונה את הקשר עם אחת האקסיות המיתולוגיות בחייו, עידן צור, שאחרי שבעה חודשי זוגיות ופרידה, נפגשו שוב באירוע של חבר משותף והחליטו לחדש את הקשר ממש בשבועיים האחרונים.

"לא ראיתי אותה תקופה, ופתאום עפתי אחורה, הלב שלי עף, וזו תחושה שהרבה זמן לא הרגשתי. הרגשנו שזה הדדי".

אז אפשר להגיד שעכשיו אתה תפוס?

"כן, אפשר לומר שעכשיו אני תפוס. ידעתי שלא אשאר רווק הרבה זמן. אני אחד כזה שדוגל בזוגיות ומאמין שהיא עושה רק טוב לבן אדם, הלבד הוא לא כזה חבר טוב".

דיברת על זה עם נטע, או שאתה כבר לא בקשר איתה?

"לא סיפרתי לנטע שום דבר. אין בינינו קשר, אבל אני מאחל לה שתמצא את אהבת חייה".

נטע דנינו, 27, כותבת שירים למגירה (לפי "הרווק") ועוזרת משפטית במשרד עורכי דין (לפי המציאות), הספיקה מאז הפרידה לטעון בראיונות שדודו נעלם לה, ושבמהלך כל התוכנית היו שמועות שהוא מתרועע עם נשים אחרות, כולל אחת האקסיות שלו.

"בסך הכל אין לי כעס כלפיה בעקבות הדברים שהיא אמרה", אומר דודו. "אני טיפה מאוכזב מהדרך שהיא התבטאה, כי זה נשמע כאילו אין לי רגשות. אני חייב להיות כן ואמיתי גם איתה.

"היו אפילו בסביבה שלה אנשים שאמרו לי, 'בוא תמשוך את זה, בוא תמכור סיפור אהבה'. לא הסכמתי לרגע להשתתף במשחק הזה. אמרו לי, 'בוא, תשדר אמינות'. אמרתי שלא אעבוד על הקהל שלי. תאמיני לי שנטע תעריך אותי יותר עוד כמה חודשים שהייתי כן איתה. אם היינו ממשיכים היא היתה רק נפגעת יותר מהסיפור הזה".

אתה מצטער שלא בחרת בלירון, המתמודדת השנייה בגמר?

"היתה כימייה מאוד מאוד טובה בין שנינו, אבל אני חושב שבחרתי בסדר. אני לא מצטער על הבחירה שלי, הלכתי עם הלב. אבל אין מה לעשות, היחסים עם נטע לא צלחו. זה לא המריא, גם מהצד שלי וגם מהצד שלה.

"התוכנית צולמה לפני חצי שנה. קיוויתי שזה ימריא, אבל אני אחד שחווה התאהבויות גדולות בחיים שלי, אני יודע מה זה פרפרים בבטן. פה זה רק הלך ודעך".

בשלב מוקדם מאוד בראיון אני מבינה שדודו לא נופל, לפחות התנהגותית, לתוך הסטריאוטיפ הקלאסי של זמר מזרחית. "חבל, זה מלא בכל מיני דברים ממש לא טובים", הוא מעיר על משקה הדיאט שאני לוגמת, וזה אחרי שהגיע לפגישתנו בדיוק בזמן, כשהוא לבוש בג'ינס וטי־שרט, ואף חייך בביישנות והציג את עצמו כאילו זאת הפעם הראשונה ששמעתי עליו.

וזה מוזר לגלות שהסטריאוטיפ ממנו והלאה, כי אהרון מקדם בימים אלה את האלבום השישי שלו, שהוא הכי מוזיקה ים תיכונית שיש.

"ימים טובים" חמוש בלהיטים פוטנציאליים שמתעדים כל רגע במערכת יחסים ממוצעת, עם שירים כמו "מה עשית לי?!", "ביום שניפגש", "בואי הלילה", "כמוך לא אמצא", "אם רק תחזרי" ו"אחרייך". חסר רק "נו כמה זמן? אנחנו כבר מאחרים!" ו"נשמה, אולי הלילה בלי מזגן?".

אנחנו נפגשים שנייה אחרי שהביקורות על האלבום התחילו לטפטף, מה שאמור לגרום גם למצח של דודו לטפטף. זה המקום להזכיר שאהרון נכנס לפנתאון ענקי הזמרים הים תיכוניים תוך פחות מעשור, ולא בכדי: הוא לא רק מוכשר, הוא גם קונטרול פריק (כך הוא מעיד על עצמו), אוהב לעשות הכל לבד ("זה גובה ממני מחיר כבד") ולפעמים החרדות והדאגות מהקריירה גורמות לו ליקיצה טבעית מוקדמת מדי.

אז כרגע הוא מתרגש וחרד כמו ילדה בת 12 בכנס להכנת בובות וואן דיירקשן מפימו.

"האמת היא שאני לא מצליח להירדם. בייחוד יום לפני שיוצא סינגל, כי זה הכל על הכתפיים שלי. אלה היצירות שלי, ואני לוקח את זה אישית אם פתאום לא אוהבים. אני סופר את הצפיות ביוטיוב, אני מהמזוכיסטים שעוקבים אחרי זה".

למה ככה?

"אני קונטרול פריק לגבי המוזיקה שלי, מאחד עד עשר - עשר. אם אני רואה שנגעו לי באיזה תו בעיבוד... טוב, דבר כזה לא יקרה. אני שומע את המאסטר לפחות 10 פעמים באוטו. דיברתי עם אייל (גולן, חברו הטוב - ל.א) והוא אמר לי שהוא אותו הדבר.

"אנחנו מחליפים לפעמים חוות דעת זה עם זה, איך השיר הזה, איך השיר הזה. בטיול שעשינו ביחד באומן, לפני שהאלבום יצא, הוא אמר לי 'זה יפה, זה פחות', נתן לי ביקורת בונה".

איך אפשר לשמור על איכות כשאתה מוציא אלבום כל שנה?

"הרבה אנשים אומרים לי שעשיתי בשש שנים מה שזמרים עושים ב־16 שנה. אין ספק שכל המרדף הזה של שש השנים האחרונות נגס לי בחיי החברה, וידעתי שאשלם את המחיר. יש דברים שאני מתחרט עליהם, כמו לדוגמה בזוגיות שלי, שהקריירה באה ונגסה.

"אני מדבר על הזוגיות הקודמת שלי - היו לי שתי מערכות יחסים רציניות שיצאתי איתן לאור. אבל אני לא בוכה על חלב שנשפך. זה נכון שתמיד מקננת בי המחשבה שאולי באלבום הבא לא אמצא את עצמי. תמיד יש את המחשבה שתהיה לי בצורת בכתיבה ואולי זה לא יבוא פתאום. החרדות מביאות אותי למקומות טובים, אני משקיע יותר".

מה היעד הבא?

"האנגר, נוקיה, קיסריה, אלה דברים שכרגע פחות מגרים אותי. אולי הבימה קורץ לי, האולם החדש, 900 איש. אולי לחזור להיכל התרבות. הייתי רוצה עם עידן רייכל אלבום משותף שיוביל למופע משותף. אני מאמין שזה יקרה. אני מעריך את הדרך שלו ואת המוזיקה שלו. כל שיר נוגע לך בנימי הנשמה".

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :