ארבע שנים עברו מאז שנפלה אל מימי הירקון המזוהמים וסבלה מפגיעה מוחית, החותרת יסמין פיינגולד (23) לא מוותרת לעצמה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

למרות האירוע הקשה שהפך את עולמה. בחודש שעבר היא השתתפה במשחקי המכביה, בדיוק אותה תחרות אליה התאמנה אז, כשהתהפכה עם הסירה, הפעם - במקצה של רביעיות, השיגה יחד עם חברותיה הישראליות את המקום השני.

מדליית הכסף לא רק שלא ניחמה אותה אלא גרמה לה לעצב. בצילומים לכתבת השער שלה בשבועון "לאשה", היא ציינה שאילולא התאונה היתה יכולה להתחרות גם לבדה ולא רק בקבוצה, ומאמינה שהייתה במקום אחר בספורט אותו היא כל כך אוהבת. על השאלה האם רק ההשתתפות היא הדבר החשוב כאן, פיינגולד עונה בנחישות שאחרי שנים של שיקום שחוותה, כיום היא כבר רוצה לצבור הישגים ולא רק לקחת חלק.

לטובת העניין, סדר היום שלה כולל אימון על הבוקר, ואז אימון נוסף בין שיעורי המתימטיקה האינטנסיביים בהם בחרה. בנוסף וכדי להגשים את חלומה, היא מחפשת ספונסר, שיאפשר לה להגיע לתחרויות בינלאומיות, ביניהן אליפות העולם הבאה.

כל השאיפות האלה לא ברורות מאליהן, ועל אף הפרגון הרב, נחישותה להצטיין וההתמדה המקצועית, הקשיים במאמצי ההחלמה הם עדיין חלק בלתי נפרד משגרת חייה. גם אם הצליחה בשנה שעברה לזכות בתואר אלופת הארץ, היא עדיין נלחמת בעייפות הגוף וסובלת מבעיות זיכרון, קשב וריכוז, עליהן היא מנסה להתגבר אף יותר מאשר על מתחרותיה.

בווידאו: אז מה בכל זאת, הדבר הטוב שהיא לקחה בעקבות האירוע הטראומטי? איך היא מוצאת את הכוח להמשיך הלאה? ומה גרם לה להזיל דמעות?