>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

הארי סטיילס, 19: "זה מאוד משחרר להוריד את הבגדים"

"תמיד אהבתי לשיר. השיר הראשון שידעתי בעל־פה היה 'Girl of My Best Friend' של אלביס פרסלי. אבא שלי הכיר לי את המוזיקה שלו, וכשסבא שלי נתן לי במתנה מכונת קריוקי, בן דודי ואני הקלטנו המון שירים של אלביס. הלוואי שהייתי שומר את ההקלטות האלה. הייתי שמח להאזין להן היום.

"ככל שחלף הזמן נעשיתי חצוף יותר, ובגיל שמונה או תשע התחלתי לבדוק גבולות. לעיתים קרובות ניסיתי להתחכם עם המורים. גם העניין שלי בבנות גבר. בכל ימי בבית הספר הייתי מעורב רק פעם אחת בקטטה, וגם זה קרה ביסודי. אני לא מחפש לריב עם אחרים, ואם מישהו ניסה לריב איתי, זה בעיקר היה גורם לי לפרוץ בצחוק.

"יש לי זיכרונות טובים רבים מהבית, במיוחד מכל הפעמים שהלכתי עירום. זה מאוד משחרר להוריד את הבגדים, אני מרגיש כל כך חופשי. זה תמיד מין דחף פתאומי, אבל לאף אחד לא היה אכפת. הביטחון העצמי שלי גבר במהלך 'אקס פקטור' והביטחון הזה התבטא בעירום שלי. נהגתי גם לחשוף את הישבן שלי בבית הספר, כי זה הצחיק אותי.

"חבר שלי ניק קנה לי ליום ההולדת חוטיני מוזהב עם הדפס של עור נחש, וחשבתי שזה יהיה מצחיק, אז התחלתי ללבוש אותו. פעם אחת הייתי צריך להצטלם בעירום לקליפ לטלוויזיה, שבו עמדתי בלי בגדים והבנים היו צריכים להעביר חפצים שונים על גופי, וכך לכסות חלקים מסוימים. בשלב מסוים זאין לא הזיז את הספר שהוא החזיק מספיק מהר, והצלם הצליח לתפוס משהו. אני חושב שאפשר לומר בביטחון שאני לא ביישן".

נייל הורן, 19: "עדיין לא היתה לי חברה רצינית"

"מגיל צעיר מאוד אהבתי מוזיקה. היה לנו טייפ בבית הספר, אז התחלתי להקשיב למוזיקה כבר בגיל חמש או שש, ומרגע זה ואילך ממש נכנסתי לזה. תמיד הייתי שר בחגיגות חג המולד בבית הספר, וכשהייתי בערך בן שמונה, המורה שלי לשירה אמרה שאני צריך לנסות להתקבל למקהלה העירונית.

"היתה לי חברה כשהייתי בערך בן 13, אבל לא נשארנו יחד הרבה זמן ולא יצאתי עם הרבה בנות מאז. עדיין לא היתה לי חברה רצינית, אבל אני אשמח להכיר מישהי מתאימה.

"הקטע הוא ש'אקס פקטור' קירבה בין ההורים שלי. אמא שלי התחתנה שוב, ואני ביחסים ממש טובים עם בעלה כריס, אבל אבא שלי לא הכיר אותו כל כך טוב. כשהייתי בתוכנית הם כל הזמן דיברו ביניהם ונסעו יחד ללונדון לצפות בי, אז פתאום הם התחילו להסתדר. גם אבי ואחי לא תמיד הסתדרו, אבל היחסים ביניהם משתפרים, אז אפשר לומר שהתוכנית קירבה בין כולם. כל ההורים של חברי הלהקה מסמסים זה לזה כל הזמן או מדברים בטלפון. זאת משפחת וואן דיירקשן!"

זאין מאליק, 20: "הייתי ילד היפראקטיבי"

"גדלתי במשפחה ממש גדולה עם חמש דודות ושני דודים מצד אבא שלי. כולם התחתנו ועשו ילדים, אז יש לי המון בני דודים. אני לא יודע את המספר המדויק אבל מדובר ב־20 לפחות. אנחנו מאוד קרובים - הם כמו אחים ואחיות בשבילי.

"הייתי בן 12 או 13 כשהתחלתי להתגאות במראה שלי. הייתי קם חצי שעה לפני אחותי כדי לסדר את השיער. אבא שלי סיפר אותי מאז גיל חמש, אבל כשהתבגרתי התחלתי לסדר אץ השיער בעצמי ולהתעניין באופנה ובבנות. אני מניח שאז נעשיתי מי שאני היום, לפחות מבחינת מראה, והתחלתי לחשוב שאני קוּל גם כשלא הייתי.

"הנשיקה הראשונה שלי היתה בגיל תשע או עשר. הייתי כל כך נמוך, שהייתי צריך להביא לבנה ולהצמיד אותה לקיר כדי לטפס עליה ולהגיע לפנים של הילדה. אני זוכר שחשבתי: 'איכס, כרגע נישקתי בת, זה היה נורא'. זו היתה רק נגיעה קלה בשפתיים, אבל ממש פחדתי שמישהו יגלה. חשבתי שכל מי שרק מסתכל עליי יודע שכבר נישקתי מישהי".

לואי טומלינסון, 21: "תמיד הייתי קצת פלרטטן"

"בטח גם אתם לא תופתעו לשמוע שתמיד הייתי פטפטן ושאהבתי לשוחח עם כל מי שפגשנו ברחוב. כילד היתה לי אובססיה לפאוור ריינג'רס, ובכל פעם ששאלו אותי מה אני רוצה לחג המולד או ליום ההולדת, תמיד בחרתי בצעצוע חדש של הפאוור ריינג'רס. הכי אהבתי את הריינג'ר האדום. כשפגשתי את זאין גיליתי שגם הוא מת עליהם.

"לא אשקר לכם, תמיד הייתי קצת פלרטטן בבית הספר ותמיד אהבתי להיות עם הבנות. חיבבתי מאוד ילדה בשם בת, ואז התחלנו לצאת כשהייתי בערך בן 15. בסוף זה נעשה רציני מדי לגיל הזה ונפרדנו. אחר כך הייתי לבד שנה ואז הכרתי את האנה, שאיתה יצאתי במהלך 'אקס פקטור'. לא היו לי הרבה חברות, אבל כמעט תמיד היתה לי מישהי, ואני אוהב להיות במערכת יחסים. לא הייתי בחור של סטוצים בגיל צעיר וקשה לי לחשוב שאהיה כזה עכשיו.

"במהלך סיבוב ההופעות כל הזמן נתנו לנו גזרים. הסיבה לכך היתה שבשבוע השני ב'אקס פקטור' שאלו את כולנו מה אנחנו אוהבים בבנות, וחשבתי שזה יהיה מצחיק אם אגיד שאני אוהב בנות שאוהבות גזרים. מרגע זה התחילו להגיע מעריצות עם שלטים וחולצות של גזרים ועם המון גזרים אמיתיים. באחת ההופעות הגיעו שתי בנות לבושות כגזרים ורקדו קרוב לבמה. אני חושב שמגיעים לי אחוזים מההכנסות של החקלאים בבריטניה, כי אני בטוח שמכירות הגזרים עלו בטירוף".

ליאם פיין, 19: "למעשה נולדתי מת"

"נראה לי שאחד הדברים הכי מעניינים ומוזרים שאני יכול לספר לכם על ילדותי הוא שיש לי רק כליה אחת, כי למעשה נולדתי מת. אני יודע שזה נשמע קצת מפחיד, אבל זו האמת. הרופאים לא הצליחו לגרום לי להגיב ונאלצו להחיות אותי, ולמרות שנראיתי בסדר, היו כל מיני בעיות נוספות.

"הכל התחיל בזה שנולדתי שלושה שבועות מוקדם מדי, וכל הזמן הייתי חולה. מגיל אפס עד ארבע ביקרתי כל הזמן בבתי חולים, אבל לא הצליחו לגלות מה לא בסדר אצלי. בסופו של דבר גילו שאחת הכליות שלי לא מתפקדת כמו שצריך. הגעתי למצב שבו נאלצתי לקבל 32 זריקות בזרוע בבוקר ובערב. שתי הכליות עדיין נמצאות בתוך הגוף שלי, אבל אחת מהן לא מתפקדת, אז אני נזהר לא לשתות יותר מדי, אפילו מים, ואני חייב לשמור על הבריאות.

"היתה לי חברה בבית הספר היסודי בשם שרנל, שהיתה שולחת לי מכתבי אהבה, ומאוד התגאיתי בעובדה שהיא בכיתה ה' ואני רק בכיתה ג'. היא היתה אחת מהחברות של אחותי, וחשבתי שאני ממש מגניב כי יש לי חברה מבוגרת. חיבבתי מאוד ילדה אחת בשם אמילי וביקשתי ממנה לצאת איתי 22 פעמים, אבל היא תמיד סירבה. בסופו של דבר שרתי לה ואז היא הסכימה לצאת איתי, אבל זרקה אותי למחרת.

"כבר תיארו אותי כ'אבא של הקבוצה', כי אני היחיד שלא שותה. עם כליה אחת בלבד אני צריך להיזהר מדברים כמו מלח, חלבון ואלכוהול, אז זה גורם לי להיראות רציני ואחראי יותר. התוכנית שלי היא ללמוד לנהוג, כדי שאוכל להסיע את הבנים ולשמור עליהם כשאנחנו יוצאים לבלות".

  • אירוע השקה ל"האומץ לחלום", 3.3, 17:00, צומת ספרים, סניף נמל תל אביב. בהשקה הספר יימכר ב־70% הנחה

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :