לא שאנחנו מאמינים שהתברכנו ביכולת של קריאת מחשבות, אבל אם קראתם את הכותרת והגעתם עד כאן, יש מצב בכלל לא רע שהמחשבות שלכן כרגע הן: לללללאאאאאאאאא!!!

או, אתם יודעים, מחשבה קצת יותר אלגנטית.

לא יקרה יותר. מייגן פוקס (צילום: gettyimages)
לא יקרה יותר. מייגן פוקס (צילום: gettyimages)

כך או כך, מדובר באמת מרה וכואבת ובפצצה לא קטנה בכלל שהפילה מייגן פוקס על העולם כולו. אז נכון, גם אנחנו חשבנו שאחרי פרישתה של דליה איציק מהחיים הפוליטיים לא יצליחו לטלטל את ספינת הרגשות האישית הקטנה שלנו, ובכל זאת: מייגן פוקס פורשת.

למעריציה שחוו כרגע התקף לב קטן רק נבהיר שהיא לא פורשת מחיי המשחק אלא רק, ובכן, אם לנסח את זה בעדינות, מלהיות מייגן פוקס. אין יותר תפקידים סקסיים ואין יותר התערטלות על המסכים.

ותנגבו את הדמעות לפני שאנחנו ממשיכים, בסדר?

פוקס, בייבי

אז כן, קראתם נכון: אין יותר סקס. או תפקידים בהלבשה תחתונה. אחת מסמלי הסקס הגדולות של דורנו תולה את הביקיני בגיל 26 בלבד והכל, אם להאמין לה, בגלל שהפכה להיות אמא לנח הקטן, בנה המשותף הראשון שלה ושל בריאן אוסטין גרין, שבהחלט השתדרג מאז שהוא ניסה להשכיב את דונה.

"אני מודה, אני מודאגת מה החברים של נח יגידו כשהוא יגדל", אמרה פוקס ל"דיילי מירור", שם החליטה להנחית את הבשורה המרה. "אני לא רוצה שיתייחסו אליו שונה או אחרת, ואני יודעת שגם ככה לא יהיה לו קל, כי שני ההורים שלו מפורסמים. ואני לא רוצה לעשות לו חיים יותר קשים כשהחברים שלו יתרוצצו עם תמונות של אמא שלו בביקיני".

מצד אחד – החלטה אחראית, שהלוואי ועוד כמה אמהות בהוליווד היו עושות. מצד שני, יש רק שבע מיליון תמונות כאלו, נכון לשעה זו, כך שגם אם לא תצולם אחת חדשה, אנחנו בטוחים שהחברים של נח יצליחו לשים את ידם על כמה תמונות ישנות.

"זה פשוט שינה לי את כל הפרספקטיבות", אומרת פוקס בראיון. "לפני זה לא הייתה לי בעיה לעשות תפקידים סקסיים, זה אפילו הצחיק אותי וזה היה לי כיף, אבל ברגע שאת נהיית אמא הכל משתנה, כי את חושבת איך זה ישפיע עליו. אני חושבת שאם הוא יראה תמונה שלי בביקיני כשהוא יגדל הוא יזעזעזע. אני לא מצטערת על דברים שעשיתי, אבל עכשיו, כשיש לי ילד, אני חושבת שאני אהיה הרבה יותר זהירה בבחירת התפקידים שלי".

אז מה, בעצם, כולל מתווה פוקס החדש? ובכן, אם להאמין למי שהייתה עד לא מזמן האישה הסקסית ביותר בעולם, הוא לא כולל כלום: אין יותר פרסומות סקסיות, אין יותר הופעות בלבוש תחתון, סצינות סקס גם הן מחוץ לתמונה ואפילו לים, כך הודיעה בראיון, היא לא תלך יותר בביקיני על מנת שצלמי פפראצי לא יעשו לה נזק.

על דת ומשקל

אבל בהוליווד כמו בהוליווד, הרכילויות גועשות, ואתרי הרכילות טוענים בתוקף שלא מדובר רק באמהות שנחתה עליה. למעשה, רכילות מרושעת במיוחד טוענת שפוקס עלתה לא פחות מ-12 קילוגרם במהלך ההריון (האימה, אנחנו יודעים. וכן, למען הסר ספק, אנחנו ציניים) ולא מצליחה להיפטר מהם, ולכן בוטלו לה כמה תפקידים שתוכננו לה לעתיד הקרוב.

עוד רכילות, אם כי כנראה מבוססת הרבה יותר, אומרת שפוקס התקרבה לדת הנוצרית מאוד בשנתיים האחרונות, ולמעשה חזרה למקורות, שכן גדלה בבית קתולי ושמרני מאוד. פוקס, אגב, לא מכחישה את הטענות, ואומרת: "ביליתי את שנות העשרים המוקדמות שלי בעיקר בלמרוד בכל מה שגדלתי עליו. לא דאגתי בכל מה שקשור לאמונה או דת. עכשיו, כשאני נשואה ויש לי משפחה, יש לי ערכים אחרים. אני חושבת שאפשר להגיד שסגרתי מעגל".

כך או אחרת, פוקס, כך נראה, לא תשוב אל האקרנים כשהיא לבושה במיטב הבגדים התחתונים שלהוליווד יש להציע, וגם האולפנים מאשרים שתפקידיה הקרובים של פוקס אינם כוללים עירום חלקי או מלא משום סוג. וכן, אנחנו יודעים בדיוק מה אתם חושבים עכשיו: לללללאאאאא!!!!