שיער בלונדיני גולש, עיניים כחולות, תווי פנים משורטטים ויותר מ- 1.80 מ' גובה - כל הנתונים הדרושים לדוגמנית, אבל קתרין אורמסטד בת ה 37, מרגישה נבוכה מאד בצילומים לשער שבועון לאשה. מול התוצאות המרשימות המתקבלות במצלמה, היא לא מפסיקה לטעון שהיא לא באמת נראית ככה, ושזה רק בזכות התאורה, בזכות האיפור והצוות המקצועי.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

סיפור אהבה

עד לפני כחודש וחצי קתרין הייתה עיתונאית שבדית אנונימית, שכותבת מאמרים ממקום מושבה בישראל וחולקת את חייה עם העיתונאי גדעון לוי, המבוגר ממנה ב 25 שנה. עם תחילת שידור העונה השניה של "מחוברים", כשבן זוגה הפך לחלק מהקאסט ותיעד את שגרת יומם, הפכה מדמות משנית לדמות מרכזית וסיפקה כמה מרגעי המסך היותר אותנטיים שנראו כאן. לראות אותה מתפרקת בבכי כמו רהיט מאיקאה ברגעי תסכול מהיחסים המורכבים - גרם לנשים רבות להזדהות עם האישה המסקרנת. "היו כמה אנשים ברחוב שזיהו אותי. הדבר הנחמד הוא שרק נשים פנו אלי וממש אהבתי את זה", היא משתפת בחיוך.

במהלך הפרקים נחשף הקשר הבלתי שגרתי עם לוי, שמלבד הפער הגילי והתרבותי, מכיל מרכיבים פחות קונפורמיסטים כמו החלטה שלא להביא ילדים, או רגע בו קתרין נסעה בלעדיו להודו לחמישה חודשים כי הייתה זקוקה לזמן איכות לבדה. המצלמה כך עולה בראיון, לא פלשה לחייה בגלל תחושת השליטה מה לצלם ומה לא: "זו הייתה חוויה טובה, מחזקת ומשנה".

נראה שעכשיו גדעון רודף אחריך.

אני יודעת. אני רדפתי אחריו במשך שנים, זה נכון שעכשיו הוא צריך לרדוף אחרי קצת, אבל אני חושבת שאנחנו עדיין רודפים זה אחר זה.

  • הלבשה קרן נתנזון: +A