שוגא מאמי? אורית פוקס (צילום: יניר סלע)
שוגא מאמי? אורית פוקס (צילום: יניר סלע)

אז מה את עושה בימים אלו?

"אני נכנסת לעולם העסקי. ירדתי לאילת ומכרתי את כל ליין מיישרי השיער "פוקס סילק" שהוצאתי. עכשיו אני מוציאה נגלה שניה. חשוב שתרשום שזה נחטף בפחות משלוש שעות ויבוא יום שכולם יגידו שאורית פוקס לא פראייירית".

היו שמועות בעבר שתצטלמי לפלייבוי. מה קורה עם זה, לסמס ליו הפנר את הטלפון שלך?

"שאלה טובה. לא היו שמועות. אני שלחתי משיעמום למשרדים הראשיים בשיקגו מספר תמונות והם חזרו אליי עם תשובה חיובית, אבל אני לא המשכתי בתהליך כי כנראה לא באמת רציתי".

למה, את מתחזקת במקרה?

"זה לא שייך. פשוט לא רציתי להביך את הוריי. לא שעכשיו אני לא מביכה. אבל אני אגלה לכם שאני נוסעת בקרוב לארצות הברית וזאת יהיה הפתעה".

סנסציה?

"תמיד אני עושה סנסציות. למשל פרשת הנחש שנשך אותי. זה היה בשלושים אלף מגזינים בעולם. אתה יכול לבדוק את זה אם אתה רוצה. ואח"כ כשהיו שמועות שג'ימב - כך אני קוראת לנחש - סוקר כמעט בכל הרשתות. הנחש התפרסם בפוקס. על חשבוני".

קראתי שאת עונדת צמיד בשווי מאה אלף שקלים וגם הרכב בו את נוהגת שווה לא מעט. בנוסף את גרה בקיסריה. וואט גיבס? שוגר דדי או עבודה קשה?

"קודם כל מדובר בטבעת, והיא שווה 120 אלף שקלים. אני עיצבתי אותה ולכן קיבלתי אותה מדורון ג'מג'י, שהוא יועץ שיווק של החברה. חוץ מזה, אדוני הנכבד, אני נלחמת ועובדת קשה. אני לא צריכה שום שוגר דדי. אני אהיה השוגר ממי של הגבר שלי".

נו, ומתי באמת נשמע שיש גבר בחייך?

"אני רוצה כבר מישהו רציני. להתחתן תוך שנה ועוד שנתיים ילד ראשון. אבל בינתיים יש לי בייבי אחר לקדם. אני משתתפת בסרט "אילוף הגוררת". שירוץ בבתי הקולנוע. ביים: ריקי שלח. לקחו עשרים נשים חזקות מהתעשייה ודיברו איתן על פמיניזם. אני מככבת שם בתור ההיפך מפמיניסטית".

מה זאת אומרת?

"כן, אני חושבת שנשים חלשות מגברים".

האח הגדול השנה אומנם מפגיז ברייטינג, אבל הדיבור עליו נחלש מעונות קודמות. אם יקראו לך לצו השעה להיכנס לבית, תסכימי?

"למה אתה חושב שלא הציעו לי? אומנם לא נכנסתי. היה לי טלפון מזמן לגבי האח הגדול, אבל בדיוק נכנסתי לסדרה עליי בהוט בידור ישראלי. אבל אני VIP. אז אם תהיה עונת VIP, רק אז יהיה מה לדבר. מצד שני לא פוסלת עונה רגילה. אבל כרגע בראש נוח לי שלא הייתי שם".

ואפרופו האח הגדול, מי הגבר הכי שווה שם?

"אני לא רואה כל כך. מי הודח אתמול? בכל מקרה, קותי הוא חמוד והוא מצחיק וקצת מדבר בצורה מושכת. נראה לי שהוא ייקח את המיליון".

את דוגמנית ואף פעם לא יצאת עם שחקן כדורגל, פאק בייצור?

"כל הזמן מתקשרים. אני מכירה את עולם הכדורגל מהצד של היותר כבדים. של הבעלים של הקבוצות. זה כמו להיות עם מפקד בצבא. אני אוהבת את אלה ששולטים. יוסי בניון הוא האחד והיחיד כי הוא מכבד את הבית ואת אשתו. אני מאוד אוהבת כדורגלנים, הם סקסיים מאןד, לא כמשהו רציני בחיים".

רואה את התכנית חלומות מפלסטיק? מה דעתך?

"הייתי אמורה להיות בתוכנית הזאת, אבל יצאתי מפאזת הסיליקון. אני אורזת עכשיו ועוברת לעולם העסקי...שלום!"

את מרגישה מספיק בטוחה ביופי שלך גם בלי כל התוספות מסביב?

"ברור. אבל אני לא אוותר עליהן. יש לי בסיס טוב ופשוט בניתי עליו מגדל. ממש פנטהאוז מהסרטים. פנטזיה. אני מקבלת המון אהבה מהציבור. ילדים חושבים שאני בובה וזה מחמיא".

אם תבוא אלייך צלמת אומנותית ותציע לך להצטלם נטולת איפור, מה שנקרא נטורל, היית מסכימה?

"לא יהיה ולא היה. אם דופקים לי על הדלת ואני בלי איפור אני לא אפתח. למרות שכל הבני זוג שלי אמרו שאני מאוד יפה בלי איפור ושיש לי עור נהדר".

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס