דוגמנית, לשעבר חברה בהרכב הבנות הסקסי טרי פויזן, שחקנית - גילי סער היא בחורה רב תחומית, שאופייה החזק ניחן בתווי פניה. למרות שהיינו שמחים לראות אותה כפרזנטורית של חברת הלבשה איכותית, גם פועלה הנוכחי מספק במיוחד. בימים אלה אפשר לראות את סער על בימת תיאטרון הסמטה ביפו, שם היא משתתפת בהצגה "בתיאבון" בנושא הפרעות אכילה. שאלנו אותה מי הכי יפה בעיניה, וקיבלנו שילוב של אייקונים היסטוריים ובחורות קוליות עכשוויות.

עדי נוימן

"זה שעדי היא ג'ינג'ית לוהטת בעלת יופי שברירי ועדין זה ידוע. עוד לפני שהכרתי אותה הייתי מלאת התפעלות מפני החרסינה שלה והמידות שלה בהחלט הרגיזו אותי. אחרי שהפכנו לחברות גיליתי שהיא הבן אדם הכי נדיב שאני מכירה, עם לב רחב וחוש הומור מפגר, מה שהפך אותה לעוד יותר יפה בעיניי".

סולנית להקת גוסיפ בת׳ דיטו

"האישה הזאת הצליחה להפוך לאייקון אופנה כנגד כל הסיכויים. בחברה בה נוטים להעריץ נשים במידות זעומות, סוף סוף הגיעה אישה בעלת מידות מרשימות במיוחד וקול נדיר ושינתה לכולם את התפיסה. היא חיית במה, התגלמות הרוקנרול ואיך שהיא מתייחסת לגוף שלה הופך אותה לאלילה בעיניי".

יצחק רבין ז"ל

"כשמסתכלים על תמונות של רבין מהתקופה בה הוא היה רמטכ"ל צעיר, אי אפשר שלא ליפול לרגליו. הגבר היה חתיך הורס! תוסיפו לזה כריזמה כובשת וחתירה בלתי מתפשרת לשלום וקיבלתם את התגלמות היופי. אין יותר גברים כאלה".

ג׳ורג' קלוני

"כמו קפה משובח, הגבר הזה רק משתבח עם השנים. כל פס אפור שנוסף לו לשיער רק מיטיב עמו ועושה אותו יותר... קלוני. ושלא אתחיל לדבר בכלל על הקול הנמוך שלו".

מרילין מונרו

"הוליווד במיטבה. בלונד פלטינה בוהק שתמיד עשוי בצורה מושלמת (מעניין אם היא תמיד ישנה עם רולים), חיוך כובש, גוף נשי עם קימורים מופלאים וסטייל אישי מעורר השראה. אף פעם לא נתפסה לא מוכנה ולא מתוקתקת. אני מניחה שזה קצת מעייף אבל זה החומר ממנו עשויות אגדות".