שלוש שנים עברו מאז שתמר זיסקינד נפרדה מכתר מלכת היופי. בינתיים היא הספיקה להיות סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית (שנה שנייה, עוד ארבע שנים טו גו), לשדר ברדיו וטרי טרי: להיות שדרנית קווים של ערוץ ספורט 5. כהרגלנו בקודש, הגאווה שאחת משלנו מצליחה מנפחת לנו את החזה, אז הרמנו טלפון לתמר כדי לשמוע איך היא הגיעה עד הלום.

  • מה לך ולכדורגל?

"אני ממש אוהבת כדורגל ואוהדת את מכבי חיפה – זה כנראה מהבית. אחי הקטן הוא שוער מכבי חיפה וכרגע הוא מושאל להפועל הרצליה".

לא כדורגל, אבל עדיין ספורטיבית
לא כדורגל, אבל עדיין ספורטיבית

  • ואיך בכלל הגעת לתחום הזה?

"אני כבר הרבה זמן משדרת ברדיו חיפה תוכנית על התרבות וחיי הלילה של חיפה – כך בעצם נכנסתי לכל עולם התקשורת. מרדיו חיפה נעשה החיבור לרדיו ת"א – שם אני משדרת תוכנית בשיתוף ערוץ ספורט 5 בשם 'שער השבת', ביחד עם איציק זוהר ומשה פרימו, וכך בעצם הגעתי לטלוויזיה".

תמר עם הקולגות מהרדיו: משה פרימו ואיציק זוהר
תמר עם הקולגות מהרדיו: משה פרימו ואיציק זוהר

  • ומה התפקיד שלך שם?

"בתוכנית הרדיו אני מסקרת כדורגל עולמי, ספורט בליגת העל וכל מיני ידיעות מעניינות מהארץ ומחו"ל. ובטלוויזיה, אני שדרנית קווים – נמצאת פיזית במגרשי הכדורגל ומביאה את החדשות מהמגרש עצמו: בעיקר מראיינת את השחקנים והמאמנים לאחר המשחקים".

  • איך העולם הגברי הזה מסתדר עם מלכת יופי במיל' בגובה 177 ס"מ?

"הרבה אנשים זוכרים אותי מהתחרות. הכי מצחיק שאוהדים מבקשים להצטלם איתי במקום עם השחקנים. יש גם מקרים שאני מראיינת אנשים שיותר נמוכים ממני, זה קצת מוזר בהתחלה אבל התרגלתי. בסך הכל בגלל שאני אחת הבחורות היחידות במגרש, מתייחסים אליי מאוד יפה וכל מה שאני רוצה אני מקבלת".

  • איך את מצליחה לשלב לימודים תובעניים וגם עבודה?

"אני אמנם לומדת חמישה ימים בשבוע, אבל יש ימים שאני מסיימת מוקדם וגם חלק גדול מהעבודה הוא ביום שבת – אז אני מתמרנת. אני מאוד אוהבת ימים של תצוגות ושל צילומים שבהם אני צריכה רק להיות יפה, השילוב הזה בין לימודים שמאמצים את המוח לעבודה שהיא יותר קלילה מאוד מתאים לי".

  • יש לנו מלכת יופי חדשה, יש לך איזו עצה בשבילה?

"לפני שהשתתפתי בתחרות בכלל לא נמשכתי לעולם האופנה והדוגמנות, אבל לאט לאט גיליתי שאני מאוד אוהבת את זה ולכן אני ממשיכה גם לדגמן. זה לא היה החלום שלי, אבל ברגע שנכנסתי לזה – התמכרתי. הטיפ שלי לאלה רן מלכת היופי הוא לקחת את השנה הזו בתור חוויה מדהימה – שנה של חלום שלא יחזור. בסוף השנה היא כבר תדע אם היא רוצה להמשיך בתחום או לא".

  • מה לגבי חברות מתחרות מלכת היופי, יש כאלה?

"בטח. עדי רודניצקי (מלכת היופי 2009) היא אחת החברות הכי טובות שלי. שונית פרג'י הייתה הסגנית שלי בתחרות 2008 ואני מאוד נהנית לראות אותה ב'הישרדות' – האמת שגם לי הציעו להשתתף בריאליטי, אבל נורא קשה לי החשיפה הזו. זה אמנם מביא לחשיפה מחודשת, אבל קשה לי לוותר על הפרטיות שלי. חוץ משתיהן אני רואה הרבה מלכות במסגרת תצוגות אופנה".

עדי רודניצקי, מלכת היופי לשנת 2009 וחברה טובה
עדי רודניצקי, מלכת היופי לשנת 2009 וחברה טובה

  • חבר כדורגלן יש?

"זהו שלא. יש לי חבר כבר שנה וחצי שלא קשור בכלל לתחום הכדורגל. אני ממש משתדלת לא לערבב בין עבודה לאהבה".