האיש והקול, דוד ד'אור, חוגג 25 שנות פעילות מוזיקלית ועושה זאת במלוא הכוח באלבום אוסף חדש בשם "מקום לאהבה" וסיבוב הופעות שבו יוקרנו לצד המוזיקה המהפנטת שלו ציורים, פרי יצירתו של דוד.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

כשאני מסתכל במראה... אני רואה בנאדם כמו כולם לא פחות ולא יותר מאף אחד.

השמועה הכי פסיכית ששמעתי... אני לא יודע מה השמועה הכי פסיכית ששמעתי, אך יכול לומר בהקשר זה שאחד המשפטים הכי טיפשיים ששמעתי הוא "אין עשן בלי אש", היות ורוב השמועות בסופו של יום הן מוגזמות או לא נכונות.

הדופק שלי מואץ כאשר... אני צופה בתחרות כלשהי מכל סוג שהוא, אני מסתנכרן עם המתמודדים ומרגיש שזה אני ככה שאני חווה איתם כישלון או הצלחה, לכן אני כמעט ולא צופה בתחרויות.

הכי טעים לי... אוכל איטלקי על כל גווניו (חוץ מבשר, כי אני צמחוני).

אני לא יודע לשמור בבטן... שום דבר וזאת אחת הבעיות שלי בחיים מי שמכיר אותי יודע שכל מה שפנים הוא שבחוץ, מה שכן אני משתדל לומר הכל בדרך נעימה ולא פוגעת.

אני קשור בחבל הטבור ל... אלוהים. אוהב אותו ומדבר איתו כל יום.

אני חוטף פיק ברכיים מ... כשמדברים על מלחמה, אני לא מסוגל לשאת את המחשבה של כאב סבל ואובדן ובעיקר שנאת חינם.

אני הולך לקראת... סיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ המציין 25 שנות פעילות, הצגת תערוכת ציורים והקלטת אלבום מקורי חדש.

אני חושב שאני יותר מדי... עסוק בקריירה ולא מפנה מספיק זמן לחופשות עם המשפחה.

הייתי רוצה ללחוץ את היד של... רבי עקיבא המרתק, שחשב מחוץ לקופסה ויצר מהפך אדיר בכל התפיסה היהודית, אדם שהתחיל ללמוד רק בגיל 40 והגיע למקום הכי גבוה שאפשר להגיע.

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... ציורים, מנגינות וים של אהבה.

אני מתרגש... כשאני רואה אנשים שמתאמצים מאוד לעזור לזולת ומתגייסים למען החלש מבלי לצפות לשום תמורה ומבלי שאף אחד יודע על כך.

עקב אכילס שלי... תכנון הזמן, עד היום לא למדתי להתנהל מול השעון ולכלוא עצמי במסגרת הזו שנקראת זמן, זמן מבחינתי הוא רק הצעה כללית לעזור ולארגן את החיים, מלבד זה אינני מוכן לחיות בלחץ שהזמן יוצר.

יש לי בטן מלאה על... הצביעות שקיימת בעולם, ובעיקר מהאו"ם כשכולם יודעים את האמת, אך מונעים מאינטרסים ופחד כמו ההתעלמות ממה שקורה בסוריה.

כשאני צריך להיאחז במישהו... אני קודם כל מתפלל וגם זכיתי בחברים טובים שחלקם מלווים אותי שנים רבות כשאני צריך עידוד או תמיכה.

אם יכולתי לקום וללכת מכאן... אין מקום בעולם שהייתי רוצה להיות בו יותר מאשר בישראל, אני אוהב את הארץ אהבה גדולה ומחובר אליה בכל נימי נפשי.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :