מור סילבר פרצה לחיינו בעונה השנייה של "TLV", ומאז היא משתתפת ככתבת שטח בתוכנית "סטייל" המשודרת ב־HOT בידור ישראלי, ולאחרונה לוהקה ככתבת הדיגיטל של "אקס פקטור", המביאה ידיעות מאחורי הקלעים. חוץ מזה אפשר למצוא אותה בבלוג המצולם "מרושתת" ובאינסטגרם, שם יש לה 55,256 עוקבים.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

השמועה הכי פסיכית ששמעתי... היא שעשיתי ניתוח אף!!! אז חבריםםם תבינו, האף זה הדבר היחיד שלקחתי מאבא שלי ז"ל... ואני מוכנה להראות לכם תמונות מאז שהייתי קטנה

אני מתרגשת מ... סרטים. חולת קומדיות רומנטיות. כשאנשים באולם צוחקים, אני בוכה.

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... תצוגת אופנה. מלא צבעים, גזרות, פאייטים ואקססוריז. אבל מלא!!!

הדופק שלי מואץ כאשר... אני עומדת מול מצלמה. זה מלחיץ אותי בדיוק כמו היום הראשון של כיתה א'. אבל אני אוהבת את הלחץ, זה מוכיח לי שבחרתי עבודה מרגשת ומאתגרת.

אני הולכת לקראת... תפקיד מכובד. כתבת הדיגיטל של רשת ב"אקס פקטור" ישראל.

הכי טעים לי... הקוסקוס והמפרום של אמא שלי. ללקק את האצבעות. אני באמת מלקקת את האצבעות ומשאירה צלחת נקייה.

אני לא יודעת לשמור בבטן... מה שאני מרגישה. בנאדם שאני אוהבת - יידע שאני אוהבת אותו, אתן לו את הכל. ובנאדם שאני לא אוהבת, ירגיש את זה. קשה לי להיות פוקר פייס.

אני חוטפת פיק ברכיים מ... דייט ראשון. שונאת את זה. מביך. תמיד חושבת איך להיכנס לרכב... להגיד שלום עם נשיקה בלחי, או פשוט לחייך ושייסע כבר?

עקב אכילס שלי... נעליים של כריסטיאן לובוטן.

סטיילינג: מיטל ברונר

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :