(מערכת xo)

לא מעט זוגות ישראלים כיכבו בתקשורת בשנה שהסתיימה, אבל היו כמה שהציתו את הדמיון יותר מהאחרים. הם צולמו יותר, סוקרו יותר, עוררו יותר טוקבקים - והכי חשוב: יישארו איתנו כנראה גם בשנה הבאה, וטוב שכך, כי אחרי הפרידה הטראגית של נינט טייב ויהודה לוי אנחנו חייבים כמה מודלים שיגרמו לנו להמשיך להאמין באהבה. קבלו אותם.

זוגיות שנולדה בפסטיגל. פרידר ופיניש (צילום: ראובן שניידר)
זוגיות שנולדה בפסטיגל. פרידר ופיניש (צילום: ראובן שניידר)

דנה פרידר ואלי פיניש. זוג שנולד במהלך השנה החולפת. השניים החלו לצאת בחשאי, בלי שאף אחד יידע, מה שכמובן עורר גל של שמועות, עד שלפני חודשיים הגיחו יחדיו לאירוע מתוקשר והוציאו לאור את הזוגיות המדוברת. פרידר (26) ופיניש (38) הכירו במסגרת הופעותיהם בפסטיגל האחרון. יש שיטענו שפער הגילאים ביניהם גדול מדי ושסיכויי ההישרדות המשותפת שלהם אינם גבוהים, אבל אנחנו בעדם, ונמשיך לעקוב אחריהם גם בשנה הקרובה.

תשובה לכל הקנאים. יוסף וברוך (צילום: ניר פקין)
תשובה לכל הקנאים. יוסף וברוך (צילום: ניר פקין)

יאנה יוסף וציון ברוך. איש מה קשור יצא עם כמה מהכוכבות הגדולות בביצה, ונדמה שדווקא לפליטת הריאליטי, האקסית של קותי סבג, יש סיכוי להכניס אותו לחופה. יוסף וברוך מתחזקים זוגיות מתוקשרת ואינסטגרמית ומעלים כמעט מדי יום תמונה שתוכיח לכל הקנאים שאכן מדובר באהבת אמת. יוסף כבר הספיקה לעזוב את דירתה בדרום תל אביב ולעבור לביתו של בן זוגה בחלקה הצפוני של העיר. בקיצור, כל הסימנים מראים שנראה אותם יחד עוד הרבה זמן.

יש תמורה לאגרה. אבן וסער (צילום: ברק פכטר)
יש תמורה לאגרה. אבן וסער (צילום: ברק פכטר)
גאולה אבן וגדעון סער
. הזוג הכי מסקרן שצץ בשנה האחרונה, שמספק לנו רכילויות עסיסיות ותמונות פפראצי מדוברות. ראינו אותם מתנשקים, מתחבקים ומתגפפים בפרהסיה, ולטוקבקיסטים היה הרבה מה לומר, לטוב ולרע. הזוגיות המתוקשרת הזאת, פרק ב' לשני הצדדים, נולדה בתחילת השנה החולפת, ובהמשך הספיקו השניים להיכנס להיריון ולהינשא בחתונת בזק. אין ספק שכבר שנים לא עוררה דמות מהערוץ הראשון כל כך הרבה באזז, ועוד עם שר בממשלה. יש תמורה לאגרה.
מצפים לבן בכור. רוזנבלום ולוי (צילום: ברק פכטר)
מצפים לבן בכור. רוזנבלום ולוי (צילום: ברק פכטר)

יונית לוי ועידו רוזנבלום. מגישת החדשות הלאומית ומי שמרוויח את לחמו כמגיש "מונית הכסף" הם מהזוגות החזקים והמסקרנים בתעשייה, והשנה התבשרנו שהם יהפכו בקרוב להורים. השניים מצפים לבן, ועד שהוא ייצא לאוויר העולם משמשת אמו מטרה נחשקת לצלמי פפראצי שעוקבים בעניין רב אחרי הבטן התופחת. כנראה שגם השנה יככבו השניים האלה בהרבה אייטמים, כשבשלב מסוים, בעזרת השם, נראה שם גם תינוק.

זוגיות בשלט רחוק. עזר ואלברט (צילום: רועי קסטרו)
זוגיות בשלט רחוק. עזר ואלברט (צילום: רועי קסטרו)

אסי עזר ואלברט. אי אפשר בלי זוגיות חד מינית אחת לפחות, ומי שמספק לנו אותה הוא מנחה "האח הגדול", שטיפח השנה זוגיות בשלט רחוק עם אדריכל ספרדי שהכיר במהלך חופשה בברצלונה. אלברט שלו מגיע לארץ לעתים תכופות, והתמונות המשותפות שלהם עשו לנו חשק להמשיך לעקוב אחרי הזוגיות הזאת. בימים אלה הם חוגגים את ראש השנה בספרד, ולא נותר לנו אלא לאחל להם עוד שנה של אהבה. לא נתנגד אם אחד מהם יישבר סוף סוף וישלוף טבעת.

רוצים עוד סיפורים מעניינים על סלבס בארץ ובחו"ל? הקליקו כאן