קבלו 50 האנשים היפים והנכונים שעשו לנו את השנה, ולצד צילומים מדהימים גם סיפרו לנו מה הם היו רוצים להיות.

>> בואו להיות חברים ל פנאי פלוס בפייסבוק

מקום רביעי: אייל גולן

שחר אורן

הלוואי והייתי: "יודע לנגן על גיטרה. ובכלל הייתי רוצה לדעת לנגן בכלים מוזיקליים. אני לוקח שיעורי גיטרה בזמני הפנוי".

אייל גולן, 42, הוא היחיד במדינה שלא צריך לזכות בתואר "זמר השנה" כדי שהטייטל הזה יהיה נכון לגביו. בין אם אתם מחבבים אותו ואת המוזיקה שלו ובין אם השיר שכתב על גרושתו אילנית לוי עושה לכם פריחה, אי אפשר להתכחש לעובדה שגולן הוא המלך. לא רק של המוזיקה המזרחית, אלא בכלל.

האלבום האחרון שלו, "הלב על השולחן", שיצא בחודש מרץ, הגיע תוך דקה וחצי למעמד של פלטינה משולשת, העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" המשיכה להביא נתוני רייטינג מפתיעים לערוץ 24 ולהצדיק את קיומו, השיר "בגופייה צמודה" שנכתב על ידי מאזיני התוכנית "דידי לוקאלי" עושה את העבודה, ובאופן כללי הקריירה של אייל ממשיכה לתקתק כרגיל, בזרימה קלילה ונטולת מאמץ, כמו שיר של יוסי גיספן.

גם בתחום הרומנטי הוא ממשיך להפיל ברשתו נשים הרבה יותר מדי יפות וצעירות. כמו אור דניאל פליטת "האח", רוסלנה רודינה ו מאיה מרום שממנה נפרד לפני כחודש. נותר רק לתהות: מי תהיה בת המזל הבאה?

מה יפה בו: הלוק של המטרוסקסואל העשיר והחלקלק עושה את זה להרבה נשים, כפי שכבר הבנתם.

מה נכון בו: עם הצלחה לא מתווכחים.

אף אחד לא מושלם: התגובה שלו לראיון של גרושתו אילנית לוי ב־"7 לילות" ("היא משתמשת בשם אייל גולן", "היא לא למדה להתראיין") רק מחזקת את הדברים הרעים שאילנית אמרה עליו. לא ככה?

מקום חמישי: משה פרץ

מיכל טראוריג

הלוואי והייתי: "אנונימי ליום אחד".

הדרך הארוכה שמשה פרץ, 30, עשה בזמן הכל כך קצר שהוא נמצא בתעשייה הזו, היא אחת הסיבות אם לא ה־ להכניס אותו לגיליון הזה. הוא התחיל כזמר מזרחי, ואיכשהו הצליח היכן שאחרים נכשלו ופענח את הנוסחה המדויקת כיצד לעבור מהמזרחי הממוצע לישראלי היפה בלי לעצור בדרך בתחנת הפאתט הקבועה.

פרץ הוא אותנטי בכל מובן המילה. אולי זה בגלל שאת רוב השירים שלו הוא כותב ומלחין בעצמו. ולא רק, באלבום האחרון שיצא ממש לא מזמן, "כל המילים השמחות", הוא אחראי גם על ההפקה המוזיקלית וגם על רוב העיבודים.

זה לא רק הכישרון המוזיקלי שהצליח לכבוש את לב כולנו, זו גם הנשמה הגדולה שלו, שראינו ב"בית ספר למוזיקה" של קשת וזו שוודאי תפציע בהמשך השנה ב"אקס פקטור" של רשת. אם חשבתם שהמעבר בין הזכייניות פגע בו, אז תדעו שלחתונה שלו לפני כחודש עם ירדן (קולולו) הגיעו אורחים משתי הזכייניות, מה שמראה שהלכלוך, איכשהו, לא ממש מצליח לגעת בו.

מה יפה בו: החיוך, אוי החיוך.

מה נכון בו: הקול. שלא לומר הכל.

אף אחד לא מושלם: מחכה לראות גם צד מחוספס וקשה כלפי מתמודדים ב"אקס פקטור".

מקום שישי: בר רפאלי

יוני בינרט

הלוואי והייתי: "מוצאת משהו מגניב להשלים את המשפט, אבל הכי טוב לי כמו שאני".

אחחח, בר רפאלי. מה ניתן להוסיף שלא נאמר כבר? נתמקד במהלך מקצועי: הפרסומת ל־GoDaddy בסופרבול, בה התנשקה עם חנון שמנמן מול 111 מיליון צופים, הפכה לשיחת היום באמריקה ולא רק בה, ושלחה עשרות מיליוני צופים לגגל "בר רפאלי" כדי לראות מי זו המושלמת הזו.

אומנם רפאלי, 28, גרה פה איתנו, משתזפת עם אייל גולן ו ציון ברוך, רבה עם צלמי פפראצי ומתאמנת במכון הכושר ההוא, אבל אם יש סיבה שהדוגמנית הישראלית המצליחה ביותר היום היא סלב בינלאומית, הרי שהיא נובעת מהחושים העסקיים החדים שמאפיינים את התנהלותה. וזה אפילו לא העיקר: השנה היא קיבלה תפקיד כסוכנת מוסד בסרט האקשן הקומי המסקרן "כידון" ואת שרביט הנחיית "אקס פקטור" המקומי.

מה יפה בה: הכל.

מה נכון בה: התמנוניות הנבונה: לא רק דוגמנית, אלא גם מנחת ריאליטי, אשת עסקים ושחקנית קולנוע בהתהוות.

אף אחד לא מושלם: עדיין לא שכחנו את התפקיד בסרט "סשן".

מקום שביעי: עמוס תמם

ליהי אלבז

הלוואי והייתי: "יכול להיפגש עם עצמי בגיל 16 - תקופה סוערת, מרגשת ומלאת שאלות ותהיות. הייתי אומר לעצמי שהכל יהיה בסדר ושאפילו מחכות לי כמה הפתעות".

כמו שידורים חוזרים של "חברים", משחק רמי עם סבתוש או גלידת תנחומים אחרי פרידה – עמוס תמם הוא אולי צפוי וחרוש, אבל עושה לנו טוב, וסוס מנצח לא מחליפים. השנה תמם הצטרף למחנה של המנצחים - מנחי הריאליטי - והוביל את "אקסטרים מייקאובר" בערוץ 10 (נשבעים שהיא שודרה, אנחנו פשוט לא ממש סגורים – בדיוק כמותכם – מתי).

תמם, 36, גם שמר על מעמדו כאחד מהכוכבים הלוהטים והסקסיים ביותר בארץ: בין אם הוא מפזז על במת התיאטרון ב"קזבלן" או מול צלמי הפפראצי – תמם הוא אחד הגברים היחידים בארץ שהם באמת גבר־גבר וניחנו גם בכישרון, גם באמביציה וגם בלוק (בדרך כלל יש פרט אחד שחסר, ואפילו יותר).

וחשוב מכל: תמם התארס השנה, ולכן יש להניח שהעלה במו ידיו את שיעור השימוש בזאנקס בקרב רווקות רומנטיות ב־200%. לנו לא נותר אלא לקוות שארוסתו תדע מה יש לה בידיים ולא תיתן לו לחמוק מבעד לאצבעות – כי הוא באמת ממתק ששווה לשמור.

מה יפה בו: הלוק המחוספס והכל ארץ ישראלי. הזיפים, הבלורית הברונטית וכמובן הגוף הבנוי לתלפיות.

מה נכון בו: העקביות, היציבות והבחירות הנכונות שהוא עושה בקריירה שלו, שגורמות לכך שככל הנראה יהיה איתנו ברשימה הזאת גם בשנה הבאה.

אף אחד לא מושלם: יש מצב לראות אותך עושה משהו קצת פחות נקי ומתוק? אולי איזה תפקיד של ילד רע, חלילה?

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

היפים והנכונים:

>> מי עוד ברשימת "היפים והנכונים"? לחצו כאן