לירן כוהנר רק בת 24 וכבר יודעת מה היא רוצה לעשות בחיים. כמעט.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

אחרי שזכתה בתואר מלכת היופי ("אני לא חושבת שאני הכי יפה") ודגמה את הגברים הכי שווים בביצה, ביניהם עפר שכטר ("זה שבילינו יחד לא אומר שאנחנו זוג") ונתן גושן ("פרסמו שנפרדנו לפני שאנחנו ידענו שנפרדנו"), היא כבר מוכנה להודות: "אני ישנה חמש שעות בלילה ורק רוצה לחגוג כל הזמן. לדעתי אני בין היחידים בעיר שעושה את זה בלי סמים, נכון?".

אנחנו נפגשים על סינבון, היא תוקעת את שלה ומתפנה לפרק גם את שלי, ועל הדרך שואבת אייס קפה מתקתק כאילו אין צלוליט בעולם.

"אני כבר לא דוגמנית", היא משכנעת את עצמה, "אני יכולה לעשות מה שבא לי, ומי שיש לו בעיה יכול ללכת לחפש". היא מחייכת במתיקות אין קץ ומתפנה לקחת עוד ביס מהמאפה השוקולדי.

אל תתרשמו מהמראה המלאכי והשברירי, כי חמש דקות לתוך הפגישה עם כוהנר כבר ברור שמתחת לבלונד ועיני הבמבי המתוקות מסתתר נהג משאית עם הומור סקסיסטי קורע ורעב לעולם.

בהתחלה חשבנו על ראיון כבד ורציני, אבל אז חשבנו שוב. קבלו פרויקט צילומים קייצי ומרענן ומקבץ תובנות בלונדיניות ועמוקות על החיים. תבלו.

כמה דברים שלא ידעתם על לירן כוהנר:

  • "אני אוהבת לצאת מפרופורציות, לחלום בגדול, להרגיש בכל הכוח. בלי עכבות וחסימות. אני אוהבת להתמכר לתחושה, לרגע, לאווירה, לחיות אותה באקסטרים. קיץ בשבילי זו תקופה של פנטזיות וחלומות והיום אני כבר לא מפחדת לחלום בגדול. אם פעם חלמתי רק טלוויזיה, היום אני יכולה להרשות לעצמי לחלום לכבוש את העולם".

  • "בעולם שלפעמים יכול לשאוב אותך, אני מאמינה מאוד בהזנת הגוף והנפש גם יחד. כשאני צריכה להתרענן אני מתמקדת במתוק. אוכל טעים עושה אותי מאושרת. כשהנפש זקוקה לרענון אני לוקחת הפסקות יזומות בים, יוצאת לריצה, מתנתקת לסופ"שים שלמים ובעיקר מבלה עם אנשים שמצחיקים אותי. אז אני מרגישה הכי מלאה מבפנים. וגם מבחוץ".

  • "קשה לי עם העובדה שקוראים לי 'מלכת יופי'. יש משהו מאוד מחייב בתואר 'מלכה'. אחרי שמסרתי את הכתר הרגשתי שאני יכולה לחזור להיות מי שאני באמת, ילדה שובבה שרק רוצה ליהנות מהחיים. לאחרונה למדתי גם לצחוק על עצמי, לעשות פרצופים לא מחמיאים בכלל וליהנות. זה מצחיק ומשחרר לצחוק על עצמך!".

  • "אני בנאדם טוטאלי שמתמסר באופן מוחלט לכל דבר שהוא עושה. כשאני מזהה מטרה אני צוללת לתוכה בלי פחד, בלי להתחשב בקושי ובמאמץ. אני סוס עבודה וכשאני חולמת על משהו, אף מכשול לא יעצור אותי בדרך להגשמה. ההבנה הזו שאני אחראית לגורל שלי מרעננת אותי כל יום מחדש".

  • "מגיל ארבע אני יודעת מה אני רוצה להיות. הכל. אז מאז אני יורה לכל הכיוונים: נרשמתי לחוגי ריקוד, ציור, פיסול, דרמה, התעמלות אמנותית, טניס, יוגה פילאטיס ומה לא. גם אחרי שנכנסתי לעולם הבידור - שם דגמנתי, שיחקתי, עשיתי דרמה וקומדיה - למדתי ועבדתי בעסקי היהלומים, ובסוף מצאתי את עצמי עושה שני דברים שלא חלמתי שאעשה: מופיעה בעולם הילדים ועובדת בתחום נדל"ן. בחיים לא הייתי מאושרת יותר".

  • "במקצוע הזה אנחנו עירומים מול הקהל ומול אנשי המקצוע שעומדים מולנו. לא משנה כמה אתה מפורסם או מחובק, מספיק טוקבק אחד מעליב כדי להרוס את כל היום. מטבעי אני בחורה רגישה שלוקחת הכל ללב, קשה לי לראות איך אנשים מאבדים את זה במקצוע הזה ונהרסים מביקורת של אחרים. למזלי נכנסתי לעולם הילדים, והכנות והאהבה שמקבלים מהם מחזקות ומרעננות אותי".

  • "הרבה דברים חדשים מתחילים עכשיו: בטלוויזיה, אני נמצאת בעיצומו של פיתוח פרויקט חדש ומרענן. התחלתי לעבוד בתחום נדל"ן ואפילו בחיי האהבה אחרי שנסגר פרק, אני מרגישה שמתחילה תקופה חדשה, מרגשת וסופר מרעננת".

החברות הכי טובות. ירדן הראל ולירן כוהנר על הסט (צילום: ירדן הראל)
החברות הכי טובות. ירדן הראל ולירן כוהנר על הסט (צילום: ירדן הראל)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :