>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפיסבוק

ליאו, מי?

בר רפאלי דהרה על ליאונרדו דיקפריו

יצאתי עם: ליאונרדו דיקפריו (לפני זה גם עם דייוויד שרבט, אבל הוא כל כך נון־אייטם לעומת ליאונרדו דיקפריו שמי בכלל סופר?).

לפי התקשורת: בארץ אני נחשבת הדוגמנית הבינלאומית הכי עסוקה ומושי־מושלמת שאי פעם היתה כאן, למרות שלא עשיתי צבא (כן, זה מעצבן כמה אנשים גם אחרי עשור). בחו"ל מפרגנים בשיגעון (בעיקר לחשבון האינסטגרם שלי), מקפידים להזכיר שאני "האקסית של ליאו" ותוהים מתי אמצא אהבה חדשה.

לפי דעתי: אני סופרמודל עם איכויות של מנחה בואכה שחקנית ועוד אכבוש את הוליווד (או לפחות אכבוש מישהו שמצליח בהוליווד).

מה יצא לה מזה: לבר־בור היתה קריירה לא רעה בכלל הרבה לפני שפגשה בליאו. אממה, השניים היו ביחד און אנד אוף מ־2005-2011, השנים הגדולות שלה כדוגמנית (כולל השער של "ספורט'ס אילוסטרייטד", הקטלוג של ויקטוריה'ס סיקרט וכו'). צירוף מקרים או מניות שנסקו בגלל ליאו? אתם תחליטו.

שכטר לא אח?

פאולינה אלברשטיין התפנקה על עפר שכטר

יצאתי עם: לפני הקטע ההוא בבית "האח הגדול" עם לאון, יצאתי עם עפר שכטר, והוא גם זה שהכניס אותי למדורי הפפראצי.

לפי התקשורת: נראה כי כל המניות שצברתי אחרי הזוגיות עם שכטר נמחקו ברגע שנכנסתי לריאליטי והפכתי מבחורה נאה בביקיני למישהי שגם מדברת. בערך.

לפי דעתי: אני מצחיקה, חביבה, מתוקה ויפהפייה. וכמובן שאני וליאון זה ביג לאב פוראבר.

מה יצא לה מזה: אלברשטיין הרוויחה מהיחסים עם שכטר הכרה תקשורתית, אינספור תמונות פפראצי וככל הנראה גם את מקומה ב"האח הגדול". אפילו את הקמפיינים שלה לחברת אינטימה ולשמלות כלה של דימיטריוס דליה היא קיבלה בתקופה שבה היתה עם הכוכב.

מאז לא ידוע לנו על התפתחות בקריירה, ואם לא תמצא לה בקרוב חבר סלב, יש סיכוי שתיאלץ למצוא עבודה אמיתית.

קראו לי פאולינה, פאו או סתם תשרקו, העיקר שלא תשכחו. פאולינה ועפר שכטר  (צילום: יגל בר קמא)
קראו לי פאולינה, פאו או סתם תשרקו, העיקר שלא תשכחו. פאולינה ועפר שכטר (צילום: יגל בר קמא)

אני לדודי ודודי לי

דודי מליץ VIP בזכות מאיה בוסקילה

יצאתי עם: האשה, הקול, הדיווה ומי שיש לה את המזל הכי מזופת בתוכניות ריאליטי - מאיה בוסקילה.

לפי התקשורת: אני בחור חמוד, חיובי בסך הכל, אוהב בעלי חיים שהגיעה לו הזכייה ב"האח הגדול VIP". הבאסה היחידה היא שחוץ מהיותי ממש מתוק, עדיין לא גיליתי כישרון יוצא דופן בכלום, ובעולם שבו אפילו לדנה רון יש תוכנית בוקר, זה מינוס גדול מאוד להגיע איתו לתעשיית השואוביז.

לפי דעתי: אני איש יחסי ציבור ממולח וחבל שגם יותר משש שנים אחרי מאיה, אני עדיין "האקס של".

מה יצא לו מזה: מליץ תחזק קריירת דוגמנות ענפה בתקופה שבה יצא עם בוסקילה, שכללה קמפיינים, שערי עיתונים, ושלל צילומי פפראצי. ואסור לשכוח את העובדה שזכה ב"האח הגדול VIP".

רוק'נ'רול

עידן רול זהר הודות להראל סקעת

יצאתי עם: הראל סקעת. בעצם, יש סיכוי שאני עדיין יוצא עם הראל סקעת, בהתחשב בעובדה שמערכת היחסים שלנו רואה קאמבקים יותר מהקריירה של מדונה.

לפי התקשורת: אני עלם חמודות שגם נראה כמו מיליון דולר וגם מגיע קומפלט עם תואר שני במשפטים וקריירות משגשגות כדוגמן ועורך דין. יאמי.

לפי דעתי: אני בחור שנועד לגדולות, ואתם אומנם מתעניינים יותר בפועלו של האקס סלאש הנוכחי המפורסם שלי, אבל גם ממני אתם עוד תשמעו.

מה יצא לו מזה: הזוגיות עם סקעת הביאה אותו לתודעה והפכה את רול מעוד דוגמן לאחד הדוגמנים המצליחים בארץ. הוא עשה קמפיין ללי קופר ודגמן תחתונים, ועלה על מסלולים של חברות ענק.

בנוסף, רול כיכב על שער הגיליון הסקסי של "פנאי פלוס" בשנת 2012. מאז הפרידה מסקעת רול לא ממש הצליח לתחזק את הכוכבות, אבל עכשיו - עם הקאמבק המסתמן - בהחלט יש מצב שתראו אותו יותר.

עובר ושב. הראל סקעת ועידן רול (צילום: רפי דלויה)
עובר ושב. הראל סקעת ועידן רול (צילום: רפי דלויה)

טוי בוי

ברהים זאייבט חורש את העולם עם מדונה

יצאתי עם: אני עדיין יוצא עם מלכת הפופ הבלתי מעורערת, מדונה.

לפי התקשורת: אני צעצוע חד פעמי, ובדיוק כמו חסוס לוז הברזילאי, גם אני איעלם בקרוב (בגיל 28) לטובת גרסה משודרגת ואותנטית יותר.

לפי דעתי: אני הורס בריאות, חי כמו מיליארדר ונהנה מכל רגע. אז פאק יו שכניק.

מה יצא לו מזה: כמו כל בני הזוג של המפורסמים, גם ברהים זכה לים הצעות עבודה חדשות: פרט לעובדה שהפך לאחד מהרקדנים הבולטים ביותר בהופעות של מדונה, כיכב גם בקמפיין אופנה של Mert Alas & Marcus Piggott. בנוסף, הוציא לאחרונה ליין בגדים הנושא את שמו (ברור שעל חשבון הגירלפרנד שלי), ואפילו הלביש אתכריס בראון וריהאנה.

הצהובונים בחו"ל מספרים שמדונה הכירה לברהים את כל המי והמי בתעשיית האופנה, ושהזאטוט בן ה־25 אפילו קיבל מושב בשורה הראשונה של תצוגת האופנה של ג'יבנשי בשבוע האופנה האחרון, כבוד ששמור בדרך כלל לאנשים שעשו משהו בחייהם (חוץ מאת מדונה, כלומר).

דאם יו קלוני

סטייסי קיבלר היתה הזקן של ג'ורג' קלוני

יצאתי עם: איזה בחורצ'יק אנונימי בשם ג'ורג' קלוני.

לפי התקשורת: אני לוהטת, יש לי את הגוף הכי חטוב בעולם, אני גורו בריאות, לייף סטייל ופנאי ואני הרבה יותר מדי מגניבה מכדי להישאר רק החברה של כל חיי. אז פלא שהפכתי לאקסית שלו?

לפי דעתי: בדיוק את אותו הדבר.

מה יצא לה מזה: אחרי שנתיים עם קלוני, סטייסי כבר יכולה להודות: היא לקחה את כל הקופה. עובדה, רק לפני שבועיים היא ביטחה את רגליה בסכום של מיליון דולר.

וכך, ממתאבקת לשעבר שהתקשתה להצליח בלוס אנג'לס כדוגמנית קיבלר הפכה לאחת הנשים המבוקשות בתחום הלייף סטייל, קיבלה אינספור שערים על מגזינים ("מקסים", "Men's Fitness"), עבודה נחשקת כמנחת תחרויות היאבקות בזירה המפורסמת בלוס אנג'לס וכמובן, שלשלה לכיסה צ'קים עם סכומים בעלי 6 ספרות רק כדי להופיע במסיבות והשקות.

בקיצור, ההון של קיבלר נאמד היום ב־4.5 מיליון דולר, שזה הספק נאה לבחורה שרק לפני כמה שנים זכתה ב־10,000 דולר בתחרות היאבקות ובזבזה את הכסף במינוי עונתי לקבוצת ספורט.

יומנם של האנה ופרנקו

האנה אוריילי עדיין חיה בצלו של ג'יימס פרנקו

יצאתי עם: ג'יימס פרנקו ההורס.

לפי התקשורת: כל תפקיד שאי פעם קיבלתי היה קשור בעובדה שיצאתי עם פרנקו במשך חמש שנים, והוא משך כל חוט בתעשייה כדי לגרום לזה לקרות.

לפי דעתי: אני שחקנית בכלל לא רעה, אם להסתמך על התפקיד המצוין שעשיתי בסרט "העזרה", אך לצערי, כבר מותגתי כ"האקסית של", ולא סביר שאצליח להתנער ממערכת היחסים ההיסטורית שלי איתו.

מה יצא לה מזה: רבים מהתפקידיה של האנה אכן קשורים למערכת היחסים עם פרנקו, שהתפרקה בשנת 2011, אחרי חמש שנים אינטנסיביות. הפריצה הגדולה של אוריילי, כאמור, היתה בסרט "העזרה" לצד אמה סטון. זה קרה ב־2011, אבל אפילו מזה הפצצה לא הצליחה ליהנות, כי גם אז וגם היום – שנתיים אחרי – היא מתבאסת שבראיונות שואלים אותה רק על דבר אחד: מערכת היחסים עם ההוליוודי החתיך.

גבר, גבר?

קווין פדרליין קיבל מבריטני ספירס את המפתח לגן עדן

יצאתי עם: יצאתי? פחח. התחתנתי חתונת בזק עם בריטני ספירס, וגם הבאתי לה שני ילדים כדי לקשור את גורלי בשלה לנצח.

לפי התקשורת: אני הדושבאג הכי גדול בעולם (טייטל שנלקח ממני לאחרונה על ידי ג'סטין ביבר, אבל אני עדיין נחשב לאחד הגברים היותר מעצבנים שיבשת אמריקה ייצאה בעשור האחרון). אני מוצץ את כספה של גרושתי, נהנה מהיחס התקשורתי ואני לא אבא טוב. סורי, שון פרסטון וג'יידן ג'יימס.

לפי דעתי: עשיתי את עסקת חיי ביום שהצעתי לבריט־בריט להתחתן איתי. דושבאג? אולי, אבל לפניך!

מה יצא לו מזה: פדרליין השתתף בשתי תוכניות ריאליטי בהן ניסה לרדת במשקל (הצליח. ואז העלה הכל בחזרה), קיבל תפקיד בסרט, השתתף בסדרת הנעורים "מגרש ביתי", והוציא ליין בגדים לילדים. בקיצור, מבחור שבקושי יש לו כסף לסיגריות, הפך למולטי מיליונר (6 מיליון דולרים, אם להיות מדויק). לא רע בשביל קווין פרום דה בלוק.

השקיע נכון. קווין פדרליין ובריטני ספירס (צילום: gettyimages)
השקיע נכון. קווין פדרליין ובריטני ספירס (צילום: gettyimages)

ותודה לסימפסונ'ס

ניק לאשיי נצנץ על חשבונה של ג'סיקה סימפסון

יצאתי עם: ג'סיקה סימפסון, ואיתה גם התחתנתי ואפילו צילמנו יחד את "Newlyweds".

לפי התקשורת: התקשורת לא ממש חושבת עליי, כי בואו נודה, אני אחד האנשים הכי חסרי אופי בהוליווד.

לפי דעתי: אני זמר מוכשר ואיש עסקים ממולח.

מה יצא לו מזה: אם לפני הזוגיות עם הכוכבת לאשיי היה סתם אחד מלהקת הבנים 98 Degrees, אחרי הנישואין הוא כבר הנחה שתי תוכניות של רשת NBC. בנוסף, הוא קיבל תפקיד אורח ב"מגרש ביתי" ובכספי הגירושין התחיל להשקיע בקבוצות ספורט, מה ששדרג את חשבון העו"ש שלו מ־3 מיליון דולר בודדים, ל־20 מיליונים מפוארים במיוחד.

פצצה ושמה רוס

רוסלנה רודינה חגגה עם אייל גולן

יצאתי עם: אייל גולן. כן, כמו יתר אוכלוסיית אזור מרכז מתחת לגיל 24.

לפי התקשורת: אני בחורה מתוקה ויפה, שהולכת להיעלם מהנוף הביצתי בעוד 15 דקות, אלא אם אתקבל לאיזו תוכנית ריאליטי ואז יאריכו לי את כל העניין ל־20.

לפי דעתי: ככל הנראה את אותו הדבר, פלוס מינוס.

מה יצא לה מזה: לא מעט. חוץ מהיחס התקשורתי החיובי שלו זכתה (צילומי פפראצי, הזמנות להשקות ועוד כמה דלתות שנפתחו בפניה), רודינה מובילה גם זוג קמפיינים – שניהם עם קארין כהן – אחד לקלאב אופנה והשני לבגדי הים אקספוז.

חוץ מזה הובילה בעצמה את קמפיין השיער של נטורל פורמולה, קמפיין לשמלות כלה של שלומית אזרד, קמפיין לרשת הבגדים Twenty Six ולמוצרי טיפוח תוצרת ים המלח. מי אמר מרפקי ברזל ולא קיבל?

טראש קוטור

קארין כהן אמרה איי דו לנירו לוי ומאז היא כוכבת

יצאתי עם: נירו לוי, שלו גם נישאתי. היה מצחיק לראות אותו מסביר לרן שריג ב"מחוברים" למה צריך להתחתן עם בחורה כמוני: צעירה, פריפריאלית, שלא עושה צרות... ואז להיפגש ברבנות.

לפי התקשורת: בסך הכל יש לי פוטנציאל לא רע, יש לי את אחד הגופות היותר חטובים בביצה ושבסופו של יום, גורל הקריירה שלי כדוגמנית ומנחת פינות הולך לפגוש את זה של רוסלנה רודינה בבוא היום.

לפי דעתי: יש לי פוטנציאל אמיתי להנחות תוכנית בוקר.

מה יצא לה מזה: כהן זכתה לככב בשלל קמפיינים, ביניהם לקלאב אופנה, לנעלי ג'וזף, Scouting Surprise Box ולאקספוז. כמו כן, היא גם מובילה פינה בתוכנית הבוקר של דנה רון.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :