רואי (איקו) עוזרי

בשבוע שעבר חזרה מרגלית צנעני לפריים טיים אחרי שגורשה ממנו בנסיבות לא סימפטיות, והשבוע התבשרנו שגם מיקי חיימוביץ' עומדת לחזור למסך אחרי היעדרות ממושכת (ובנסיבות הרבה פחות טעונות). שני הקאמבקים הללו הזכירו לנו שורת דמויות טלוויזיוניות מהעבר שכבר הרבה זמן לא ראינו על המסך באופן קבוע, וחבל שכך. לתשומת ליבם של המפיקים והזכיינים.

תחזרי, תחזרי. אבקסיס (צילום: רפי דלויה)
תחזרי, תחזרי. אבקסיס (צילום: רפי דלויה)

יעל אבקסיס . מי שנחשבת היום לשחקנית קולנוע בולטת היתה פעם כתבת של גיא פינס, מגישת "רוח מזרחית" בערוץ 2 ומנחה בערוץ הילדים. בשנים האחרונות רואים אותה בטלוויזיה פחות ופחות, והגיע הזמן לשנות את זה. חבל שהחיוך שלה יתבזבז רק על צילומי פרסומת ותמונות מהשקות.

אין כמו טעם של פעם. ינאי (צילום: רועי חביב)
אין כמו טעם של פעם. ינאי (צילום: רועי חביב)

מיכל ינאי . במאה הקודמת היא כיכבה בכל תוכנית ילדים אפשרית ונחשבה למלכה הבלתי מעורערת של הז'אנר. כיום היא אמא לשני ילדים ואפשר לראות אותה בקמפיינים קטנים, לכל היותר. עולם הילדים לא ממש מתגעגע אליה, שכןדנה פרידר ואחרות תפסו את מקומה, אבל זה לא אומר שאין לינאי מקום יותר. שעשועון טלוויזיוני היא אופציה שכדאי לחשוב עליה. בכל זאת, אין כמו טעם של פעם.

אליך, ארז. בוהדנה (צילום: ברק פכטר)
אליך, ארז. בוהדנה (צילום: ברק פכטר)

מירי בוהדנה . לא הנחתה הרבה תוכניות, אלא יותר דיגמנה, אבל גם אליה אנחנו מתגעגעים. בשנים האחרונות היא מסתפקת בגיחות קצרות לקמפיינים אחת לכמה חודשים, כשאת רוב הזמן היא מקדישה לגידול ילדיה. מבחינתנו זה לא מספיק. היינו רוצים לראות אותה על המסך, נניח בשעשועון קיץ בפריים טיים של ערוץ 2, מעבירה את השידור לארז טל ולאסי עזר בחיוך המוכר ההוא שיחזיר את כולנו לסוף שנות ה-90 ולתחילת שנות האלפיים.

חצי בישול, חצי אירוח. בר זוהר (צילום: רפי דלויה)
חצי בישול, חצי אירוח. בר זוהר (צילום: רפי דלויה)

יעל בר זוהר . היא תמיד בתודעה, תמיד מסקרנת ובעיקר מצולמת, אבל טלוויזיה היא לא ממש עושה, למרות שהיא יכולה לעשות הרבה. נניח, תוכנית לייף סטייל, חצי בישול חצי אירוח, באחד מערוצי הנישה. קטן עליה.

חיקוי ב"ארץ נהדרת". מגריזו (צילום: רועי חביב)
חיקוי ב"ארץ נהדרת". מגריזו (צילום: רועי חביב)

קרין מגריזו. עברו כמה שנים טובות מאז שראינו אותה על המסך, אבל העובדה שזכתה לחיקוי ב"ארץ נהדרת" מעידה שמדובר בדמות טלוויזיונית שחייבת לחזור למרקע. נשמח לראות אותה גם באיזשהו קמפיין טיפוח או משהו שקשור לאמהות שנראות טוב.

איכותית ונעימה. מזור (צילום: רפי דלויה)
איכותית ונעימה. מזור (צילום: רפי דלויה)

דליה מזור. עשרות שנים היא היתה אחת המגישות הבולטות של ערוץ 1, ובשנים האחרונות היא כמעט לא מנוצלת. הגיחה שלה לתוכנית הבוקר של קשת לפני כשנה לא כל כך הצליחה, אבל זה לא אומר שלא כדאי לתת לה צ'אנס נוסף באיזו תוכנית אקטואליה רכה. מי כמוה יכולה לעשות כאן טלוויזיה איכותית ונעימה.

רוצים עוד סיפורים מעניינים על סלבס בארץ ובחו"ל? הקליקו כאן