עדי הימלבלוי, 28, היא פנטזיה ישראלית, והיא יודעת את זה. כל זה יורד לטמיון כאשר שאלה שלדעתה נחשבת אינטימית מדי מוצאת דרכה לדיון. "אני לא מוכנה לדבר על החיים האישיים שלי", היא מסבירה ברצינות שיא.

בסך הכל שאלתי על החיים באור הפלאשים של הפפראצי.

"כן... אבל אני מצטערת".

זו לא שאלה לגיטימית מבחינתך?

"לא".

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

מתברר שבעולמה של הימלבלוי יותר קל לענות על שאלות בקשר לחזה שלה, מאשר להסביר למה קשה לעבור פרידה מתוקשרת (כמו זו שחוותה לפני שנתיים עם הארוס דאז והבויפרנד הנוכחי, אורן מאור, לטובת זוגיות מתוקשרת עם עמוס תמם).

במקום להסביר איך נראית פרידה בצל מדורי הרכילות, היא מדקלמת טקסטים על כמה שהחיים שלה מושלמים, כמה שהיא שלמה עם עצמה ואיך היא מקבלת כל דבר שמגיע אליה בחיבוק אינסופי. כל דבר - חוץ משאלות שלא לרוחה, כמובן.

את לא רצינית. לא הגיוני שהכל מושלם והחיים זה תותים.

"אתה חושב שאני מדקלמת מנטרות, אבל זאת האמת. לפעמים אני רואה וקוראת דברים, אבל זה כבר לא פוגע בי".

ספרי לי על טוקבק שפגע בך.

"שהציצי שלי לא אמיתי".

באמת?

(צוחקת) "לא. אבל בעיקר דברים שקשורים לבני זוג. שבנאדם שאתה לא מכיר מנתח אותך ואת הבחירות שלך, מה אתה צריך ומה אתה לא צריך, פתאום כתוב 'הם נפרדו כי...', או 'היא כבר עברה...', כאילו, סליחה? מי אתה?"

והיום זה לא מזיז לך?

"לא. היום אני חושבת על זה שאנשים עם תגובות כאלה זה לא אני ולא חברים שלי. אנשים שאני מכירה לא יכתבו טוקבקים כאלה. אני במקום אחר בחיים".

עדי נולדה ליגאל ז"ל ודולי והיא הצעירה בין ארבעה אחים. את ההזדמנות הראשונה שלה בטלוויזיה היא קיבלה אצל דודו טופז. הימלבלוי זכתה בתואר נערת הביקיני של "הראשון בבידור", תואר שגרר אחריו גם קמפיין לחברת בגדי ים ומקום של כבוד בראשם היוקד של אלפי טינאייג'רים. "אני לא מתביישת בזה, בזכות הזכייה הזו טיילתי בעולם, זכיתי בכסף והיה לי ממש כיף. בשביל ילדה בת 17 זה כל מה שצריך".

במקום להפוך לכונפת אירועים, הימלבלוי למדה משחק והתברגה לסדרת הילדים המצליחה "השמינייה" (שחוזרת בקרוב למרקע, גם בהשתתפותה). לאחר מכן השתתפה ב"האלופה", "אי המטמון", פסטיגלים (כולל זה הקרוב) וקמפיינים רבים.

בימים אלה היא מצטלמת לטלנובלה החדשה של yes, "אניגמה", לצד עפר שכטר. השבוע גם תעלה הדרמה הקומית "מלבי אקספרס" (חמישי, 22:00, ערוץ 10) שבה היא משחקת לצד מיקי גבע (יוצר הסדרה), שחר חסון ויובל שגב.

בואי נדבר על סקס: השאלון

את מרגישה שמתייחסים אלייך אחרת כי את סקסית?

"התעסקתי בזה המון פעם, היום כבר לא. אנחנו במקצוע שאנחנו תמיד מנסים לרצות, שיאהבו אותנו, שיקבלו אותנו, ויש איזושהי נקודה שאתה מגיע אליה במוקדם או במאוחר יותר - לא מעניין אותי מה חושבים עליי. מי שרוצה להתייחס אליי אחרת כי אני סקסית, שיהיה לו בכיף".

מה הדרך הכי סקסית שהתחילו איתך?

"הייתי פעם במסיבה ופתאום קיבלתי הודעה לנייד: 'את כזאת יפה. אם לא היית תפוסה, עכשיו הייתי מפסיק את המוזיקה ומציע לך נישואין'. כמובן שלא עניתי להודעה, אבל זה הכי גרם לי לחייך. אנשים אמיצים זה סקסי בעיניי".

מה הכי סקסי בגבר?

"אני חושבת שהדבר הכי סקסי זה כישרון. אם אין כישרון מיוחד, אז אני אוהבת גברים שמצחיקים אותי. גומות חן גם ממיסות אותי. אם אין אף אחד מהדברים האלה, אני מוכנה להתפשר על ריבועים בבטן".

הפנטזיה המינית הראשונה שלך?

"אלאדין. תמיד פנטזתי לעלות איתו לשטיח המעופף ו...".

השלימי את המשפט: "לאחרונה גיליתי שנשים...".

"ברזילאיות סקסיות בטירוף! לדעתי זה בגלל שיש בהן משהו מאוד משוחרר ומאוד שלם עם עצמו. אין להן בעיה להסתובב בחוטיני בכל מקום, לא משנה מה המשקל שלהן צבע העור או הגיל ויש בזה משהו מאוד משחרר לדעתי, לא להיות עסוק כל היום בכמה גדל לי התחת השבוע. להפך - הברזילאיות הן הנשים היחידות ששואלות את החבר שלהן אם גדל להן התחת ומתעצבנות אם הוא אומר שלא".

מי הגבר הכי סקסי בעינייך?

"לא יודעת כמה מכירים אותו, אבל השחקן המקסיקני גאל גרסיה ברנאל מדהים בעיניי. הוא עונה על כל הדרישות שלי: כישרון - יש, גומות - יש, ניב לטיני משובח - יש. מה עוד אפשר לבקש?".

והאשה הכי סקסית בעינייך?

"ביונסה. יפה שזה למות, נוטפת כישרון וסקס־אפיל. נראה שהיא מצליחה לנהל קריירה מטורפת ובתוך כל זה חיי משפחה מלאים. השמירה על שפיות בתוך כל הטירוף שהיא מייצרת על הבמה סקסית בעיניי בטירוף. גם ריהאנה לוהטת. בכלל, נשים שחורות סקסיות בטירוף בעיניי. אולי זו בגלל תחושת הקיפוח של הלבנה שבי".

מה האיבר הכי סקסי בגוף שלך?

עדי מחייכת ובוחנת את המרפסת שהעניק לה הטבע, "אני חייבת להגיד את האמת", היא מקמטת את המצח, "העיניים. הן האיבר הכי סקסי שלי".

ובלי קשר, החזה שלך...?

"אמיתי לחלוטין. התפתחתי מוקדם ופעם זה הציק לי, אבל היום אני הכי שלמה עם עצמי".

איך את עם סטוצים?

"הם פשוט לא מספיק מעניינים".

ודייטים?

"לדעתי דייטים זה ממש לא סקסי. יותר נכון, זה זוועה. הייתי בדייט פעם אחת בחיי וזה הספיק לי לחלוטין. משום מה זה תמיד מרגיש לי כמו ראיון עבודה, משהו לא טבעי כזה. ניסיון לחבר שני אנשים בצורה כל כך לא אורגנית. זה גם ממש מביך וממש לא מסתדר לי.

"אני בטוחה שיש אנשים שזה עובד להם נפלא, אבל לא סתם אנשים לרוב מתחברים בלימודים, בצבא ובעבודה, יש משהו בלהיפגש בסיטואציות בחיים שהרבה יותר זורם מלשבת בבר או קפה עם רשימת שאלות של אמא פולנייה".

מה הדבר הכי מוזר שמישהו או מישהי רצו לעשות איתך במיטה?

"לישון כפיות. מה זה? זה לא טבעי! מי ישן ככה?".

** את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגיליון החדש של "פנאי פלוס"

__________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :