עכשיו היא כנראה יודעת איך מבטאים את השם משה פרסטר. קוטלר (צילום: ניר פקין)
עכשיו היא כנראה יודעת איך מבטאים את השם משה פרסטר. קוטלר (צילום: ניר פקין)

רואי (איקו) עוזרי

הסרטון שבו אושרת קוטלר כועסת על התנאים באולפן ועל הצוות הטכני הוכיח שוב את כוחה של יוטיוב. מישהו צילם סרטון, העלה אותו לרשת וקיבל חשיפה ענקית שבעבר רק ערוצי הטלוויזיה הצליחו לספק. אבל קוטלר לא לבד: ביוטיוב יש עוד כמה סרטונים שמציגים אנשים ידועים במצב מביך, וגם הם הפכו לקאלט (או צריכים להיות כאלה). אז אם עדיין לא נחשפתם אליהם, או שבא לכם לראות אותם שוב, הנה ההזדמנות.

1. אושרת קוטלר זועמת. הכל התחיל כשקוטלר ביקשה לברר במהלך צילומים איך מבטאים את השם משה פרסטר, ולא קיבלה תשובה. קוטלר כעסה מאוד, יצאה נגד התנאים באולפן - ולא ידעה שמישהו מצלם אותה. הסרטון המביך החל להסתובב לפני כשלושה שבועות וזכה לאלפי צפיות. המגישה ניסתה למנוע את הפצתו ודרשה שהוא יירד מהרשת, אבל כפי שאפשר לראות, זה לא עזר לה.

2. יובל סמו מפריע לרינה מצליח. כוכב "ארץ נהדרת" היה באמצע צילום מערכון ונתקל בכתבת חדשות ערוץ 2 שבדיוק היתה בשידור. הוא לא החמיץ הזדמנות, ניגש אליה והתערב בדיווח שלה. מצליח הופתעה מאוד והיתה נבוכה, ואילועודד בן עמי, שישב באולפן, הגיב בהומור ונראה שהוא נהנה מהסיטואציה.

3. טומי לפיד מתעצבן על עודד בן עמי. אביו של שר האוצר הנוכחי היה מעורב בלא מעט תקריות טלוויזיוניות, הן כעיתונאי והן כפוליטיקאי. אם מישהו הרגיז אותו, הוא הגיב בהתאם. במקרה זה הוא התעצבן משאלה שהפנה אליו עודד בן עמי והגיב בבוטות: "קונים את הסבתא שלך". גם בהמשך הוא לא נרגע.

4. דנה רון מראיינת את לוסי דובינצ'יק. אחד הקטעים המדוברים של השנה האחרונה. דנה רון מראיינת את השחקנית לוסי דובינצ'יק ומסתערת עליה בשורת שאלות אישיות. למרואיינת אין שום עניין להשיב עליהן, אבל רון כל כך מרוכזת בשאלותיה שהיא לא שמה לב. בשלב מסוים אמרה דובינצ'יק שהיא לא רוצה לדבר על ענייניה האישיים; תגובת רון: "מיד אחרי הפרסומות נרחיב בנושא".

5. מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון נקרעים מצחוק. מגישי החדשות של ערוץ 10 מותשים משעות שידור ארוכות של סיקור המלחמה בעירק, ופתאום הם שומעים באוזניות סאונד מסוים שגורם להם להתפקע מצחוק בשידור חי. השניים קיבלו נזיפה מהממונים עליהם, שממש לא צחקו. אנחנו כן.

6. מפגינות מתפרצות לאולפן של גיא זהר. יוצרות טלוויזיה מחו על תנאי העסקתן ושכרן והחליטו לקחת את מחאתן צעד אחד קדימה: הן התפרצו לאולפן "היום שהיה" עם גיא זהר והחלו לשטוח את טענותיהן בשידור חי. זהר נבהל בהתחלה (ובצדק), אבל מהר מאוד התאפס וניהל את המשבר במקצועיות.