"מכתב גלוי לסופרסטאר שרואה את ילדיו פעם בשבוע-שבועיים". גלעד (צילום: מיכאל שטינדל )
"מכתב גלוי לסופרסטאר שרואה את ילדיו פעם בשבוע-שבועיים". גלעד (צילום: מיכאל שטינדל )

(מערכת xo)

הראיון שהעניקה אילנית לוי ביום שישי האחרון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" ממשיך להכות גלים. כבר למחרת הפרסום, כפי שדיווחנו כאן, פירסם בעלה לשעבר של המרואיינת, אייל גולן, סטטוס חריף בפייסבוק נגד הדברים שהיא אמרה עליו בכתבה. עכשיו מקבל הראיון סטטוס נוסף, הפעם מצידו של השדרן אברי גלעד, שמתייחס לכך שלוי אמרה שגולן אינו מרבה לראות את שני ילדיהם המשותפים. גלעד אמנם לא מציין את שמו של גולן, אבל ברור לכל שהוא מתכוון אליו. "מכתב גלוי לסופרסטאר שרואה את ילדיו פעם בשבוע-שבועיים (עפ"י גרושתו)" - זוהי הכותרת שהעניק גלעד לסטטוס, וכך הוא כותב:

"כוכב יקר,

"חילופי הדברים בינך ובין גרושתך היו בכל מקום השבוע, וגם אני נחשפתי. אין לי עניין לעסוק במה שנאמר שם, אני מתעב רכילות וחיטוט בחיי סלבס, אבל יש עניין אחד שחייבים לדבר עליו. היא מספרת שאתה רואה את הילדים שלך פעם בשבוע-שבועיים, ואז מפצה על חוסר הנתינה האבהית שלך ברכישת מוצרי מותרות.

"שמע משהו, אחרי שאחרון שיריך ישכח, ואחרונת המעריצות שלך תהפוך לסבתא, והאוטו המופרז שלך ישכב במגרש גרוטאות, וכוכב זמר חדש וצעיר יירש אותך, לא יישאר לך כמעט כלום, חוץ מהילדים שלך. אמנם, היום הם משיגים יתרונות חברתיים ברורים מזה שהם הילדים של כוכב בשיעור קומתך, אבל הם ילדים, וכשהם יגדלו הם ירגישו את זה שלא היה להם אבא אמיתי, רק כוכב על שראה אותם אחת לשבוע בקניון, אבל לא ראה אותם באמת אף פעם. אז הם יסגרו איתך חשבון, אז תחפש אותם לסעודת שבת, אבל לא תמצא .

"אני משתמש בך כאן, זה ברור, אני משתמש בך כדי להגיע לעוד המוני אבות מזניחים, אבות שמשתמטים מחובת האבהות שלהם, אבות שככל שהם לא רואים את הילדים שלהם הם רוצים לראות אותם עוד פחות כי הם לא יודעים מי אלה הילדים האלה, מה הם אוהבים, מה מעניין אותם, על מה חושבים, מה הם מרגישים, איך הם בכלל קשורים לחיים שלהם. אז הם קונים להם אייפון 5 וחושבים שזה בסדר. זה לא, חביבי . זה לא בסדר, וזה לא כיף לילדים שלך, גם אם הם מרוצים מזה שהם הילדים שלך, מלך ישראל הזמני (שאל את אסי דיין שגם היה בן של מלך ישראל וסוגר איתו חשבון בסדרה החדשה שלו). התגרשת מאשתך? סבבה. לא התגרשת מהילדים שלך. תהיה שמח שאתה יכול לפגוש אותם כמה שצריך (יש הרבה אבות שאין להם את הפריבילגיה הזאת) ותתחיל להשקיע זמן בילדים שלך. היום.

"ידידי, אני לא מכיר אותך (נפגשנו פעם-פעמיים בתכניות) אבל אתה נראה לי איש חיובי בסך הכל אז אני מרשה לעצמי לומר לך שאין הזדמנות שנייה לתקן אבהות גרועה. הם גדלים כל כך מהר ועוד רגע הם אנשים מבוגרים עם חור גדול בלב, שאותו הם יעבירו הלאה. שב איתם, שחק איתם, דבר איתם, שיר איתם, אל תקח אותם לקניון, אל תקנה להם כלום. תן להם לראות את פנימיותך, תן להם להראות לך מי הם. אין דוגמנית לוהטת בעולם שתתן לך שמחה ואהבה מהסוג הזה. נשבע לך.

"אבא אברי".

בינתיים קיבל הסטטוס יותר מ-8,000 לייקים. גולן מסר בתגובה: "צר לי שאיש תקשורת בכיר משתמש בשמי בכדי לעורר פרובוקציות ומעלה סטטוס בפייסבוק על חיי האישיים מבלי לבדוק איתי את הדברים לפני. אני מאחל לכל ילד בישראל אב המקדיש עצמו לילדיו כמוני ומקדש את הזמן עימם. לצערי, הדברים שנאמרו בכתבה על ידי גרושתי היו שקריים ומופרכים ואני מאחל לאם ילדיי רק טוב".

"עוד רגע הם אנשים מבוגרים עם חור בלב". גולן עם בנו ליאם (צילום: ברק פכטר)
"עוד רגע הם אנשים מבוגרים עם חור בלב". גולן עם בנו ליאם (צילום: ברק פכטר)
"תתחיל להשקיע זמן בילדים שלך". גולן עם בתו אלין (צילום: ברק פכטר)
"תתחיל להשקיע זמן בילדים שלך". גולן עם בתו אלין (צילום: ברק פכטר)