רהב, רפאלי והתגובות הקשות בפייסבוק
רהב, רפאלי והתגובות הקשות בפייסבוק

(יוני פרוים)

יום ההולדת של בר רפאלי, שחל אתמול (שבת), סיפק לנו כמדי שנה את המסיבה הכי נוצצת בסביבה, אבל תמונה שהעלה הבוקר לפייסבוק היחצן רני רהב עוררה סערה שממש לא קשורה לחגיגה. בתמונה נראה רהב בחברתה של כלת השמחה, ולצידה הופיע הכיתוב: "יום הולדת לבר רפאלי, השגרירה הכי יפה של ישראל בעולם. בר עושה שירות ליחסי הציבור של ישראל בעולם הכי שיש. בר, מזל טוב! תמשיכי להצליח בענק. אוהבים, הילה ורני".

ומי עוד הגיע למסיבה?

לא עבר זמן רב, ומיד הגיעו תגובות מהסוג שרהב בוודאי לא קיווה לקבל. "אבל תראו איך הוא נראה, כמו בהמה שהאביסה את עצמה, תכף הוא מתפוצץ", כתב גולש בשם רוני. התגובה של רהב: "יצאת ממחלקה סגורה מסוגרת ואיומה. אני מקווה בשבילך שהיום שלך ייראה טיפה יותר טוב מאיך שאתה נראה. אתה נראה כל כך זוועה שבא לי לבכות עליך החל מהבוקר. אבל אני מקווה ובטוח שמשפחתך עושה את זה כל רגע". גולשת נוספת קפצה על המציאה ויצאה לעימות חזיתי עם רהב. "יא גועל!!", כתבה. "כמה פתטי ומכוער... מילא בר, אבל אתה!" גם כאן לא נשאר רהב חייב והשיב לגולשת: "את ראית איך את נראית? את נראית אסון מהלך, אני במקומך לא הייתי יוצא מהבית לעולם. אני מאוד מקווה שעוד לא יצאת מהבית. אם כן, תחזרי חזרה הביתה, ואנא ממך, אל תצאי, כי את מפחידה אנשים".

רהב, לסיכום: "לא יעלה על הדעת שאנשים ישתלחו בפייסבוק בלי שיקבלו תגובה הולמת. הגיע הזמן שאנשים יבינו שאם הם ישתלחו בפייסבוק הם יקבלו עין תחת עין, שן תחת שן. אני לא אסבול מאף אדם בפייסבוק התנהגות שהיא לא הוגנת, לא מכובדת ולא מקובלת בדיאלוג הדמוקרטי".

ואנחנו שואלים: אם אלה התגובות שרהב מקבל על תמונה אחת, מה יהיה ב"כוכב נולד"?