>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

זה אלרגיה?

מדונה מציגה: פני בלון

מה עשתה: הרמת עפעפיים, מילוי קמטים בבוטוקס והזרקת סיליקון ללחיים.

מה זה עשה לה: מלכת הפופ, שתחגוג השנה יום הולדת 55, מעולם לא הודתה בניתוח קוסמטי זה או אחר. עם כל האהבה והרצון להאמין בגנטיקה המשובחת של הכוכבת, קשה שלא לשים לב כי אסתר היקרה חובבת בוטוקוס לא פחות מאשר את שיעורי הקבלה. אחרי הכל היא עדיין צריכה להחזיק לצידה נער שעשועים חטוב, לא?

מה אנחנו היינו עושים: חוגי נשים לאלפיון העליון שישלבו בין שיעורי תורה למסיבות בוטוקוס. בקיצור תרשמי אותנו פלוס אחד.

הג'קסונים בממתינה

ליל קים והאף השובב

מה עשתה: ניתוח אף כושל במיוחד, ניפוח חזה והזרקות מאסיביות של חומרי מילוי בפנים.

מה זה עשה לה: אחרי הפרסום הגדול, הראפרית הקטנה מצאה את עצמה מתארגנת על מנוי אצל הפלסטיקאי הקרוב לביתה. מה שהסתיים בקריסת גשר האף ובאינספור ניתוחי שיחזור, זה אגב לא הפריע לה להתעלם מהחיבה לסכין המנתחים ולהתייחס לנושא בלקוניות: "כל כך הרבה אנשים עושים ניתוחים פלסטיים".

מה אנחנו היינו עושים: דואט עם ג'נט ג'קסון, גם ככה אתן נראות תאומות.

עם האף נשרה גם שמחת החיים. קים (צילום: gettyimages)
עם האף נשרה גם שמחת החיים. קים (צילום: gettyimages)

הברבור: גרסת אוסטרליה

ניקול קידמן לא אומרת לא למנתח

מה עשתה: למרות שלא אישרה, ישנן שמועות על מספר מתיחות פנים ושימוש בכמות בוטוקס שעלולה להרעיל עדר פילים.

מה זה עשה לה: בראיונות עימה מכחישה קידמן כי עברה תחת סכין המנתחים, אך מודה שניסתה והתאכזבה מטיפול בבוטוקוס. אז מה הסיבה האמיתית לאפידרמיס המושלם? ובכן תזונה נכונה וכושר גופני. יה רייט.

מה היינו עושים במקומה: יוצאים בראיון חושפני שבו את מתוודה שהגרוש שלך טום קרוז הוא הסיבה לכל הניתוחים, אם כבר לשרוף אותו אז עד הסוף.

צוחקת כל הדרך לניתוח הבא

ג'ואן ריברס לקוחה מועדפת

מה עשתה: קצת מכל דבר: ניתוחי עיניים, אף, שאיבות שומן, הרמת חזה, ניפוח שפתיים. מקורות מעבר לים מספרים כי ריברס עברה לא פחות מ־739 תיקונים קוסמטיים שונים ומגוונים בכל חלקי גופה.

מה זה עשה לה: הקומיקאית היהודייה בת ה־80 לא מתביישת להודות - ובעיקר לצחוק בכל הזדמנות - על כמות הניתוחים שעשתה במהלך חייה.

נראה כי הדבר בהחלט משתלם לכוכבת שמסרבת בתוקף להשלים עם גילה המתקדם ונהנית מכך שהיא גם זוכה מדי פעם בטיפולים חינם, ככה זה כשאת לקוח פלטינה.

מה היינו עושים במקומה: מקווים שלא חתמת על כרטיס אדי כי את הגוף שלך צריך לשנע ישירות למוזיאון מדאם טוסו.

יאללה בלגן!

דונטלה ורסצ'ה לא רגועה

מה עשתה: ניתוח חזה, הזרקות בוטוקוס, ניפוח שפתיים ומינוי קבוע במיטת השיזוף הקרובה לביתה.

מה זה עשה לה: דונטלה אולי תופרת בגדי קוטור, אבל בכל הנוגע למראה החיצוני שלה היא יותר בכיוון של חנות וינטג'. אולי זה הרצון להיות כמו הדוגמניות שזוכות ללבוש את העיצובים שלה, או שזה הכסף שגרם לוורסאצ'ה להתמכר לקור בחדר הניתוחים ולשנות לחלוטין את חזותה. אם זה לא מספיק, דונטלה גם דואגת לתחזק במיטות שיזוף את גון העור החרוך.

מה היינו עושים במקומה: מהגרים לישראל ופותחים חנות בגדים באלנבי. אם כבר פרחולה, אז בכל הכוח.

כך הפכתי לברבי

היידי מונטאג טראש אמריקאי טהור

מה עשתה: קרנבל! מונטאג התארגנה על לא פחות מ־12 ניתוחים פלסטיים שנעשו במקביל. בתפריט: הרמת גבות, הצמדת אוזניים, חיתוך עצמות הסנטר, שתי הגדלות חזה, הזרקת שומן לעצמות הלחיים, ניתוח אף ושאיבת שומן מפנים הירכיים.

מה זה עשה לה: מונטאג שהתפרסמה בשנת 2006 בריאלטי "The Hills", הודות למראה השכנה ממול, הפכה לברבי מאליבו גנרית ולא מזוהה בשום צורה ואופן. .

מה היינו עושים במקומה: פורנו.

כך תהפכי מהשכנה ממול לכוכבת למבוגרים. היידי (צילום: gettyimages)
כך תהפכי מהשכנה ממול לכוכבת למבוגרים. היידי (צילום: gettyimages)

נדודי שינה אצל המנתח

אוי. למג ראיין יש יותר חומרי מילוי מפנים

מה עשתה: רק ניפוח שפתיים, מתיחת פנים ומילוי עצמות לחיים. רק.

מה זה עשה לה: הכוכבת המתוקה נכנעה ללחץ ההוליוודי ולא קיבלה ברוח טובה את השינויים הפיזיים שגופה עבר. הניתוח הראשון רק פתח לה את התיאבון ועד מהרה ראיין, שכבר הפכה לבדיחה, אף זכתה לא פעם בתואר "הניתוח הפלסטי הגרוע ביותר". מקורבים לראיין, שכאמור התמכרה לסכין המנתחים, מספרים שהיא היתה מחלוצי ההוליוודיות שזכו לקבל זריקת קולגן לניפוח השפתיים. כבוד גדול.

מה היינו עושים במקומה: מטפחים קריירה חלופית כמנתחת.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :