רואי (איקו) עוזרי

לפני כמה ימים כולנו מתחנו ונמתחנו, אבל יש כמה סלבס שמתחו אותנו במידה מסוימת של הצלחה לא רק ב-1 באפריל. חלקם שיקרו או סתם לא אמרו את כל האמת בענייני הקריירה שלהם או החיים האישיים. אחרים ניסו לייצר לעצמם תדמית מסוימת, אבל כעבור כמה שנים התברר שלקחו כיוון שונה לגמרי. הנה כמה דוגמאות בולטות.

אגם רודברג לא בתמונה. סקעת עם בן זוגו הקודם, עידן רול (צילום: רועי חביב)
אגם רודברג לא בתמונה. סקעת עם בן זוגו הקודם, עידן רול (צילום: רועי חביב)

הראל סקעת: לא סטרייט. בשנים הראשונות אחרי שהתגלה ב"כוכב נולד" סירב הזמר לדבר על חייו האישיים בראיונות לתקשורת, למרות שכל מי שקצת הכיר אותו ידע בדיוק מה הוא אוהב. השיא היה שבאחד העיתונים פורסמה ידיעה גדולה על כך שיש לו רומן עם אגם רודברג . מאז עברו הרבה אייטמים בעיתון, סקעת יצא מהארון - וגם עם מספר גברים, שעם אחד מהם, עידן רול , קיים מערכת יחסים ממושכת ומתוקשרת. אז למה ניסו למכור לנו שהוא סטרייט?

שינוי תדמית קיצוני. מקסימיליאן קרני (צילום: ליאור פתאל)
שינוי תדמית קיצוני. מקסימיליאן קרני (צילום: ליאור פתאל)

מארינה מקסימליאן קרני: לא שמנה. כשהיא הגיעה לאודישנים של "כוכב נולד" היא שידרה שאין לה שום בעיה עם הקילוגרמים העודפים שריפדו אותה באותם ימים. בהמשך היא נתנה השראה לנשים מלאות רבות כשאמרה בראיונות שהיא אוהבת את הגוף שלה כמו שהוא ושהיא ממש לא סוגדת לתכתיבים של תעשיית האופנה. אז היא אמרה. עברו כמה שנים, והזמרת הפציעה בגוף רזה עד מאוד ועם קמפיין לחברת אופנה (ולא למידות גדולות). אז ברור שהיא לא שיקרה אף אחד, אבל אין ספק שהיא עשתה שינוי תדמית רציני שקצת בילבל אותנו. קורה.

אישה דעתנית שעוסקת בעניינים שברומו של עולם. גוטמן (צילום: רועי חביב)
אישה דעתנית שעוסקת בעניינים שברומו של עולם. גוטמן (צילום: רועי חביב)

גלית גוטמן: לא רק דוגמנית. כבר שני עשורים היא איתנו, על תקן הבלונדינית היפה שמדגמנת בגדי ים בלי להתכחש למתנות שקיבלה מאלוהים. לא פעם היא גם אמרה בראיונות שלעבודה שלה אין שום קשר לגורלו של העם הפלסטיני או למצב הכלכלי ברצועה - ואין לה שום בעיה עם זה. עבר זמן, והיום גוטמן מגישה תוכנית בוקר אקטואלית ובעלת השפעה על סדר היום. מדוגמנית שבאה להצטלם בפיסת בד דקיקה הפכה לאישה דעתנית שמדברת על עניינים שברומו של עולם, חלקם ממש לא קשורים לבידור או לאופנה. התקדמות יפה, ללא ספק.

לא עובדים על מחזה שייקספירי. שפירא עם טום קשתי (צילום: עדי אורני)
לא עובדים על מחזה שייקספירי. שפירא עם טום קשתי (צילום: עדי אורני)

דן שפירא: לא בדיוק איכותי. משחקן תיאטרון מבטיח עם קבלות רציניות ("מייק", "אקווס") הפך שפירא לדמות שאם להיות עדינים נתאר אותה כאחת שלא בדיוק מוצאת את עצמה. פעם הזכירו אותו בנשימה אחת עםאיתי טיראן; היום הוא מכדרר לצידו של פליט הריאליטי טום קשתי ב"גולללסטאר", שלא לדבר על אינספור ההשקות שבהן הוא משתתף. אם הוא לא ייזהר, יש מצב שבסוף הוא יהיה ליהיא גרינר.

מזמן היא לא פגשה את חוה אלברשטיין. בוסקילה (צילום: רועי חביב)
מזמן היא לא פגשה את חוה אלברשטיין. בוסקילה (צילום: רועי חביב)

מאיה בוסקילה: לא בדיוק זמרת. היו ימים שבוסקילה הכריזה שהיא זמרת איכותית, שלא עושה פופ מזרחי ובורחת מחלטורות של יום העצמאות. מאז אנחנו רואים אותה בעיקר בתוכניות ריאליטי - תחילה בעונת האח"מים של "האח הגדול" ואחר כך ב"חי ב-LA LA לנד 2"- ובפאנלים של תוכניות שבהן מתארחים בעיקר סלבס (כלומר, את חוה אלברשטיין היא לא פוגשת שם). אנחנו עדיין מקווים לראות אותה על במות מכובדות, עם נגנים מאחוריה, ולא רק בהשקות זניחות, עם צלמים מלפניה. הרי אין ספק שהיא יודעת לשיר.

הגיע הזמן להחליט. גוש (צילום: שוקה כהן)
הגיע הזמן להחליט. גוש (צילום: שוקה כהן)

אפרת גוש: לא בדיוק מוזיקאית. מי את, אפרת גוש? מצד אחד, יש מאחורייך כמה להיטים שעשו עניין; יש לך גם סטייל ודיוק אופנתי, אבל עדיין לא ברור לנו מי את. הצגת לנו מישהי שרואה בראש רק מוזיקה, ומצד שני את מככבת בקמפיין אופנה ומתחזקת מערכות יחסיםלא יציבות עם כמה מגברברי התעשייה, שהבולט שבהם הואירון ברובינסקי , שאיתו ממש לא ברור לנו מה קורה: ביחד? לא ביחד? זוגיות? ידידות? בעבר אמרת שכל חייך זה מוזיקה ורק מזה את תסכימי להתפרנס, אז איך זה מתקשר להיותך פרזנטורית וגם כזאת שלא פוסחת על אירועי השקה? הגיע הזמן שתחליטי.