(יוני פרוים)

חיים של רוק סטאר. גולן (צילום: ברק פכטר)
חיים של רוק סטאר. גולן (צילום: ברק פכטר)
אחד חכם: אייל גולן

את תפקיד החכם לוקח בהליכה וללא מתחרים האחד והיחיד אייל גולן . הזמר שהתחיל את הקריירה במועדוני לילה נידחים בנה קריירה לתפארת שמיצבה אותו היום בשורה אחת עם אמן חכם אחר שאולי אתם מכירים - שלמה ארצי . גולן דואג להמציא את עצמו כל פעם מחדש ולא מסתפק בהוצאת אלבומים. כך, הוא כבש גם את המסך עם תוכנית הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" שסיימה את עונתה השלישית (וגם סידרה לנו נציגה לאירוויזיון על הדרך). אבל החוכמה העיקרית שלו מתבטאת ביכולת לשלב בין מזרח למערב: גולן הפך את המוזיקה הים תיכונית לקונצנזוס ואת קיסריה למגרש המשחקים הפרטי שלו. ועוד לא אמרנו מילה על חייו האישים. גולן מנהל חיים של רוק סטאר: אחרי נישואים מתוקשרים לאילנית לוי , שהסתיימו בגירושים, התקשורת צמאה לכל מידע בנוגע לחיי האהבה שלו, וכל בחורה שזוכה בתואר "החברה של גולן" הופכת לידוענית בפני עצמה. אנחנו בטוחים שרוסלנה רודינה היא לא האחרונה.

מי שעפתי עליו, צריך להודות לי. לאון (צילום: ניר פקין)
מי שעפתי עליו, צריך להודות לי. לאון (צילום: ניר פקין)
אחד רשע: עדי לאון

ברור שהרשע הוא הדמות המעניינת ביותר. גם כאן לא היו יותר מדי התלבטויות, ובתפקיד הרשע אנחנו גאים להציג את החבר הכי טוב של החכם שלנו, כבוד השופט עדי לאון. הוא פרץ לחיינו בשנתיים האחרונות בזכות כס השיפוט בתוכנית "אייל גולן קורא לך", וכבר הודבק לו הכינוי "סיימון קאוול הישראלי". לאון לא מהסס להיכנס במתחרים בבוטות ובאכזריות, ובראיון איתו הוא אמר: "מי שעפתי עליו, צריך להודות לי", את הנחמדות הוא משאיר לשופטים האחרים.

משפטים חסרי משמעות ושיבושי לשון. קשתי (צילום: ברק פכטר)
משפטים חסרי משמעות ושיבושי לשון. קשתי (צילום: ברק פכטר)
אחד תם: טום קשתי

את תפקיד התם מההגדה אנחנו מעניקים לממתק טום קשתי . ולא, נשמה, זה לא שאנחנו חושבים שאתה חלילה כזה חלול, אבל בוא נודה באמת: המשפטים חסרי המשמעות ושיבושי הלשון הם אלה שהאריכו את חיי המדף שלך מאז שפרצת לחיינו ב"מרוץ למיליון" וגרמו לך לככב ב"גולללסטאר". אז אולי אתה בעצם יותר חכם מאשר תם? בכל מקרה, אנחנו אוהבים אותך בדיוק כמו שאתה. את החשיבה תשאיר בשבילנו.

תהיה יפה ותשתוק. אלוני (צילום: ניר פקין)
תהיה יפה ותשתוק. אלוני (צילום: ניר פקין)
ואחד שאינו יודע לשאול: מיכאל אלוני

אחרון חביב, שסוגר לנו את רביעיית הבנים, הוא מיכאל אלוני שזוכה בתפקיד הבן שאינו יודע לשאול. אלוני פרץ בסדרת הנוער"השמינייה", נעלם לטובת לימודי משחק ותפקידים איכותיים וחזר לפריים טיים כמנחה התוכנית"The Voice", תפקיד שהביא לו חשיפה גדולה אבל גם לא מעט ביקורות שליליות. אלה טענו כי הכריזמה היא ממנו והלאה, שהוא נבלע בין כל המתמודדים והמנטורים, ושבעיקר, עדיף שיישאר יפה וישתוק. אאוץ'.