(מערכת xo)

1. "שוב בתמונה" - ירדנה ארזי. אחד השירים הראשונים שיאיר לפיד כתב ללחן של רמי קלינשטיין , שנשאר חבר קרוב שלו עד היום. השיר, שראה אור ב-1986, היה להיט גדול, וארזי מבצעת אותו ברבות מהופעותיה.

2. "שיר אהובת הספן" - ריטה. נכתב לאלבום הבכורה של ריטה (1986) והיה אחד הלהיטים הגדולים הראשונים שלה. השיר זכה לגרסאות כיסוי רבות במהלך השנים, ביניהן של דוד ד'אור ושלמה בר ושל הראל סקעת ומארינה מקסימיליאן קרני .

3. "גרה בשינקין" - מנגו. השיר הראשון של שלישיית הבנות שכללה את יסמין גמליאל, מירי טננבאום (נבו) ומיכל נחמן (צפיר).שינקין היה בשנות ה-80 אחד הרחובות האופנתיים בתל אביב, והשיר של לפיד וקלינשטיין, שפורסם ב-1988, תרם למיתוג שלו ונחשב לאחד הסמלים המזוהים ביותר עימו.

4. "שריטות" - רמי קלינשטיין ואפרת גוש. קלינשטיין הקליט את השיר לבדו באלבום הבכורה שלו, "ביום של הפצצה" (1986), וחזר אליו שוב באלבומו האחרון, "סיטואציה מורכבת" (2012), הפעם בדואט עם אפרת גוש.

5. "צעיר לנצח" - רמי קלינשטיין. נוסח עברי של לפיד לשירו של בוב דילן "Forever Young". קלינשטיין הלחין והקליט את השיר לאלבומו "אהביני" (1991), והוא נחשב לאחד הלהיטים הכי גדולים שלו עד היום.

6. "לבכות" - דיאנה גולבי. נכתב עבור ריטה ונכלל באלבומה הראשון (1986). השיר זכה לביצועים נוספים, בהם של דיאנה גולבי, ששרה אותו במהלך העונה השמינית של "כוכב נולד" (2010), שבה זכתה.