"שכחו לנתניהו שהוא החזיר את גלעד שליט". בר זוהר (צילום: אדוארד קפרוב)
"שכחו לנתניהו שהוא החזיר את גלעד שליט". בר זוהר (צילום: אדוארד קפרוב)

(אלי דדון)

ביום שישי האחרון הוצאנו כאן מהארון הפוליטי את יוצאת "האח הגדול" אביבית בר זוהר, שסיפרה על תמיכתה הנלהבת בבנימין נתניהו ועל כוונתה להצביע בעדו בבחירות. אתמול (רביעי), אחרי שהתברר סופית שנתניהו הוא האיש שיעמוד גם בראש הממשלה הבאה, נשמעה בר זוהר שמחה ונרגשת עד כדי כך שהתחלנו לחשוד שיש לה איזשהו קשר לניצחון בבחירות או שאולי היא כבר קימבנה לעצמה תפקיד בכיר.

"אין יותר מאושרת ממני", צהלה בר זוהר. "אין יותר מאושרת ממני שהוא זכה, שהוא ראש הממשלה של ישראל, שהוא זה שיוביל אותנו. כל היום אני בטלפונים עם אבא שלי ואמא שלי, ואנחנו מאושרים. ביום של הבחירות אבא שלי חיכה לי בשמונה בבוקר מתחת לבית כדי לראות שאני הולכת להצביע. עד שהוא לא ראה אותי יוצאת פיזית מהבית, הוא לא זז משם. אבא שלי הוא רב, איש מאוד דתי ורוחני. אנחנו אנשים רוחניים עם אנרגיות טובות וקארמה טובה".

גם יאיר לפיד זכה להישג מרשים. מה דעתך עליו?

"יאיר לפיד חתיך, אבל הוא לא מתאים להיות ראש ממשלה. אם הוא היה נבחר לראש ממשלה, זה היה מאוד מעציב אותי, כי הוא שמאלני ואני מאוד ימנית מגיל קטן. אני חושבת שמר בנימין נתניהו הוא מאוד אסרטיבי ועם הכי הרבה כוח והכי הרבה תעוזה - יותר מכל מתמודד אחר. אין בכלל ספק. אין על מה לדבר. כולם שכחו לו שהוא החזיר את גלעד שליט ורק מלכלכים עליו שהמצב פה קשה".

אבל המצב פה באמת קשה. לאנשים קשה לקנות דירה. לך יש נכסים?

"לא. גם לי אין בתים משלי, אבל אם היה ראש ממשלה אחר, אתה חושב שהוא היה משקה את העצים ברחוב והיה צומח כסף? אין מישהו אחר שיכול להחזיק את המדינה יותר טוב ממנו".

מה את חושבת על נפתלי בנט?

"אין תגובה".

את יודעת שהוא עשה אקזיט מטורף ויש לו מיליוני דולרים?

"שיהיה לו בהצלחה. לאקס שלי היה הרבה יותר".

איזה מהם?

"כולם".