(מערכת xo)

תמיד העסיקה את מדורי הרכילות. בוסקילה (צילום: רפי דלויה)
תמיד העסיקה את מדורי הרכילות. בוסקילה (צילום: רפי דלויה)

מאיה בוסקילה: קול גדול וגינונים. היא פרצה לחיינו לפני כשמונה שנים, בזכות הקול הגדול והלהיט הענק "הלב" ("זה לילה סתווי") שהפך אותה לשם לוהט במוזיקה הישראלית והעניק לה את פרס זמרת השנה. מאז נכנסו לחיינו כוכבים רבים, ובוסקילה לא הצליחה לשמור על מעמדה ולספק להיטים נוספים. הניסיונות שלה להישאר בתודעה כללו תוכניות ריאליטי. ב-2009 השתתפה בעונת ה-VIP של "האח הגדול", שם התבלטה מאוד, אך התוכנית לא עזרה לה לחזור לשורה הראשונה. בשנים שחלפו מאז היא המשיכה להעסיק את מדורי הרכילות ולהנפיק מדי פעם אייטמים שיזכירו אותה לציבור. לאחרונה חזרה לז'אנר הריאליטי כשהצטרפה לעונה השנייה של "חי בLA LA לנד", שם היא מתחזקת את דמות הדיווה הדביקה בעלת הגינונים והקול הגדול שרוצה לכבוש את הוליווד. אנחנו נמתין לראות אם זה יקרה, ובינתיים נאחל לה ולבעלה מזל טוב על הולדת הבן הבכור. הרי משפחה יותר חשובה מקריירה אפילו לדיוות.

אורח חייה, אורך ריסיה. בר זוהר (צילום: רועי חביב)
אורח חייה, אורך ריסיה. בר זוהר (צילום: רועי חביב)

אביבית בר זוהר: הליידי של הווילה. נכון, היא לא זמרת ולא שחקנית וסביר להניח שגם אין לה שום כישורים בתחומים הללו, אבל זה לא מנע ממנה לשחק את הליידי במהלך שהותה בבית "האח הגדול" בעונה האחרונה. בר זוהר הגיעה לשם עם גישה של דיווה פריפריאלית, מדושנת עונג, שרוב סדר יומה מוקדש לטיפוח עצמי. נהנינו לצחוק על אורח חייה כמו גם על אורך ריסיה, ונהנינו לא פחות להשתאות מדרישותיה המוגזמות מהסובבים אותה כאילו היתה כוכבת קולנוע נערצת עם לפחות ארבעה אוסקרים בסלון. מאז היא מתחזקת תדמית צבעונית של אישה גדולה מהחיים שמקפידה על סטנדרטים גבוהים ביחסיה עם העולם בכלל ועם גברים בפרט, כראוי למלכה. נכון, מלכת טראש, אבל עדיין מלכה.

מפסטיבל הזמר ל"היכל התהילה". אביטל (צילום: רועי חביב)
מפסטיבל הזמר ל"היכל התהילה". אביטל (צילום: רועי חביב)

אילנה אביטל: שורדת. עשרות שנים אחרי שהפציעה לראשונה בפסטיבל הזמר עם הלהיט "אותך", חזרה הזמרת להתחרות באמנים אחרים בתוכנית הריאליטי "היכל התהילה" ששודרה לפני כשנה וחצי בערוץ המוזיקה. לאביטל יש קול גדול ובכך אין ספק, אבל כבר שנים היא משמשת מושא ללעג ולגיחוך בשל טעמה המוזיקלי והאופנתי המזעזע שמונע ממנה להשתלב בשורה הראשונה של האמנים הישראלים ולזכות בהערכה. שנים גם מספידים אותה, אבל איכשהו היא תמיד דואגת לחזור - פעם ככוכבת טלנובלות, פעם כמעצבת רהיטים, ותמיד בתלבושות נועזות וחושפניות. יש לנו הרגשה שכמו דיווה אמיתית, גם היא כאן כדי להישאר.

בהשראת וויטני יוסטון. מימון (צילום: רפי דלויה)
בהשראת וויטני יוסטון. מימון (צילום: רפי דלויה)

שירי מימון: קול, בלדות ושמלות. גילינו אותה בעונה הראשונה של "כוכב נולד", וכבר אז היא לא הסתירה את העובדה שהיא מקבלת השראה מדיוות כמוארתה פרנקלין, וויטני יוסטון ומאריה קארי. מאז היא עבדה קשה כדי ליישר קו איתן ועשתה זאת באמצעות הקול המרשים שקיבלה במתנה מאלוהים, לצד בלדות רומנטיות ושמלות נוצצות. השיא היה כשייצגה את ישראל באירוויזיון, תחרות שמשמשת נמל בית לדיוות מסוגה, נתנה הופעה גרנדיוזית עם "השקט שנשאר" והגיעה למקום הרביעי. היום, כדיווה לכל דבר, היא מופיעה הרבה, מרוויחה הרבה וגם מצפה לילד ראשון. נראה אם תמשיך להיות דיווה גם אחרי לילות בלי שינה, בין החיתולים. נראה לנו שכן.

גם הזוגיות התחילה בריאליטי. ארונוב (צילום: רפי דלויה)
גם הזוגיות התחילה בריאליטי. ארונוב (צילום: רפי דלויה)

אנה ארונוב: דימוי מצליחני והישגי. כשהיא השתתפה לראשונה בתוכנית "רוקדים עם כוכבים", שבה התגלתה, היתה ארונוב רקדנית אלמונית שהגיעה כחונכת שלסמי הורי. בגמר היא קטפה רק את המקום השני, אבל מאז היא מסרבת לצאת מחיינו, גם בזכות הופעותיה כרקדנית במסגרות שונות וגם בזכות הזוגיות המתוקשרת שלה עם איתי תורג'מן, שהחלה בתוכנית ריאליטי אחרת - "הישרדות VIP". כיום היא מתחזקת דימוי מצליחני והישגי של דיווה, ומצד שני מדברת על חשיבות הגבר במשפחה. אנחנו ממתינים לחתונה של הגברת והגבר, שתיתן לנו עוד סיבות להמשיך להתעסק בה.

תדמית נוצצת. רייטר (צילום: רפי דלויה)
תדמית נוצצת. רייטר (צילום: רפי דלויה)

קטלין רייטר: זה התחיל באודישן. נחשפנו אליה בעונה הקודמת של "The Voice", והבחנו בפוטנציאל שלה כבר בשלב האודישנים, כשעלתה לבמה ושאגה מול השופטים. כבר אז הבנו שמדובר בזמרת מז'אנר הדיוות שצפויה לה הצלחה גדולה בתוכנית ומחוצה לה. ואכן, רייטר התקבלה לנבחרת, עבדה בצמוד עם שרית חדד, העפילה לגמר וניצחה. מאז היא בכל מקום: על שערי מגזינים, בטלוויזיה, בהופעות. עכשיו, לדוגמה, היא בפסטיגל. רייטר גם ירדה במשקל, מה שתורם לתדמית הנוצצת שלה. אין לנו ספק שהיא תישאר בסביבה עוד הרבה זמן.