(מערכת xo)

זה מושחת, זה קצת חסר טעם, אבל לפעמים זה טעים. גרינר (צילום: רפי דלויה)
זה מושחת, זה קצת חסר טעם, אבל לפעמים זה טעים. גרינר (צילום: רפי דלויה)

ליהיא גרינר: סופגנייה במילוי טראש. ואם להיות יותר ספציפיים: במילוי שמן חמניות, שמן מכונות ועוד כמה שמנים שיגרמו לסופגנייה הזאת להיות טעימה מצד אחד ולגמרי גילטי פלז'ר מהצד השני. הסופגנייה הזו כל כך מטוגנת ומתוקה שתקבלו סוכרת רק מלהסתכל עליה. גרינר הרי יודעת בדיוק מה אנחנו אוהבים ואיך אנחנו אוהבים את זה - ומספקת לנו את הסחורה: היא יותר מדי, בכמויות גדולות מדי, אבל אנחנו, חזרזירים שכמותנו, חוזרים לקבל את מנת הגרינר שלנו בכל פעם שבא לנו על משהו מושחת במיוחד. אם היא הייתה על המדף בקונדיטוריה המקומית, היא בטח הייתה שוברת את שיא גינס בקטגוריית הסופגנייה הגדולה והמלאה ביותר, זאת שיש בה גם ריבה, גם שוקולד וגם בוטנים מעל. זה מושחת, זה קצת חסר טעם, אבל אלוהים, לפעמים זה טעים.

תיחנקו עם החסה, תעבירו את הפיצה. מקסימיליאן קרני (צילום: רועי חביב)
תיחנקו עם החסה, תעבירו את הפיצה. מקסימיליאן קרני (צילום: רועי חביב)
מארינה מקסימיליאן קרני: סופגנייה במילוי נוטלה או שוקולד לבן.
מצד אחד מדובר בבחורה פרועה ונטולת עכבות, ומצד שני לא משהו שיוצא לנו לראות (או לטעום) כל יום. מקסימיליאן קרני ממש לא צריכה דיאטה ונחשבת אישה עם קימורים מושלמים, בהחלט לא אחת שתככב בפרסומות הלפני ואחרי של שומרי משקל. היא גם ממש לא מתביישת בגוף שלה, מה שהופך אותה אפילו ליותר סקסית בעינינו. עם קמפיין לחברה למידות גדולות וחיוך רחב שכולו "תיחנקו עם החסה ותעבירו את הפיצה", מקסימיליאן קרני היא אחת הסופגניות הטעימות ביותר על המדף. בעולם האמיתי היא עוד בחורה שגורמת לנו להרגיש טוב עם המידה השפויה שלנו. תודה לך, בייב.

אוהב את החיים ואת הג'חנון של שבת. קנולר (צילום: שוקה כהן)
אוהב את החיים ואת הג'חנון של שבת. קנולר (צילום: שוקה כהן)
אוהד קנולר: סופגנייה במילוי פיסטוק
. ממש לא לטעמם של כל אזרחי המדינה, אבל מי שאוהב, סובל מהתמכרות קשה. קנולר עשה לכאורה את המסלול של ליאונרדו דיקפריו, מחתיכוש אש לבחור שאיכשהו התעגל עם הגיל. אממה, בניגוד לדיקפריו, הוא נראה דלישס תמיד, גם עם כמה קילוגרמים יותר, ועובדה שהוא אחד השחקנים האהובים עלינו. למותר לציין שקנולר לא נחשב לסופגנייה מושחתת באמת, אלא לסתם בחור שאוהב את החיים ואת הג'חנון של שבת. תמשיך ככה, גבר. אנחנו צופים בך מהצד ונהנים מכל רגע.

טחינה במקום אבקת סוכר. ברלד וידידה (צלם: רועי חביב)
טחינה במקום אבקת סוכר. ברלד וידידה (צלם: רועי חביב)
ירון ברלד: סופגנייה במילוי שווארמת כבש
. אנחנו יודעים שזה לא נשמע אטרקטיבי, אבל תודו שבסתר ליבכם הייתם יורדים בכיף על איזו סופגניית מעורב ירושלמי עם טחינה מעל במקום אבקת סוכר. הסטנדאפיסט הכי קורע על מסך הטלוויזיה אומנם העלה במשקלו בנסיבות קשות (תגובה פוסט-טראומטית לתקיפה אלימה שעבר באינתיפאדה השנייה), אבל היום הוא אחד האנשים המצליחים בתעשייה, ונראה שהוא אפילו ממנף את משקלו לבדיחות מוצלחות במיוחד. אנחנו חושבים שהוא לוהט עם אקסטרה-אקסטרה לארג' וגם בלי.

דוגמנית שלא נראית כמו ניצב ב"רשימת שינדלר". גינזבורג (צילום: רועי חביב)
דוגמנית שלא נראית כמו ניצב ב"רשימת שינדלר". גינזבורג (צילום: רועי חביב)

אסתי גינזבורג: סופגנייה ריקה לגמרי. אנחנו קוראים לה סופגנייה רק משום שהיא לא נראית כמו רוב הדוגמניות היום – קרי, כמו ניצב ב"רשימת שינדלר" - אלא כאישה בריאה (אפילו לא עסיסית!), אז מה כבר יכול להיות בתוכה? גינזבורג היא סופגנייה ריקה לגמרי, ללא שמן, ללא סוכר, ללא עוד כמה דברים מושחתים, וטוב שכך. ב-2012, כשאחוז האנשים הסובלים מעודף משקל בעולם המערבי מרקיע שחקים, בחורה כמו גינזבורג ממש לא צריכה להתנצל על כך שהיא לא משתחלת לבגדים של שילב. עם זאת, אם כבר הפכו אותה לסופגנייה, יודגש למען ההגינות שהיא הסופגנייה הכי דלת קלוריות שניתן להשיג. אה, ושסופגניות הן הרבה יותר טעימות ממקלות סלרי, קאפיש?

חייבים להקפיד על מינונים נכונים. בנדק (צילום: רפי דלויה)
חייבים להקפיד על מינונים נכונים. בנדק (צילום: רפי דלויה)

דביר בנדק: סופגנייה במילוי ריבת חלב. מצד אחד, אנחנו ממש אוהבים. מצד שני, אם זה מגיע בכמויות בלתי הגיוניות, זה יכול לעשות צרבת. בנדק הוא שחקן מוכשר ומופיע בפרסומת שבוודאי הצליחה לכסות את המשכנתה שלו, אך גם מכניסה כל אדם שפוי לעצבים. אנחנו חושבים שבשורה התחתונה הוא סופגנייה טעימה לאללה - צריך רק לדעת לאכול אותה במינונים הנכונים, כי אם רואים אותה בכל מקום, היא קצת נמאסת. רק לנו הדיבור הזה על ריבת חלב עושה כאב בטן?