(אלי דדון מרקו)

יש שמועות על קאמבק. לוי ושדה (צילום: נועה ישראלי)
יש שמועות על קאמבק. לוי ושדה (צילום: נועה ישראלי)

אילנית לוי ואלירז שדה. את הזוג הזה היינו רוצים לראות מתחת לחופה. הוא אלירז שדה, זוכה האח הגדול 2, והיא אילנית לוי, גרושתו של הזמר אייל גולן. השניים הכירו במסגרת תוכנית שהנחו יחד בערוץ 24 והיו בזוגיות של שנה, שבמהלכה הביע גולן לא פעם חוסר פרגון כלפי מערכת היחסים של גרושתו עם שדה. אחרי שנה החליטו השניים לפרק את החבילה, וחודשיים לאחר הפרידה ניסו לתת לזוגיות צ'אנס נוסף, שכנראה לא הצליח. היום יש שמועות על עוד קאמבק. נו, תתחתנו כבר.

המעריצים עוד לא הפנימו. סבג ויוסף (צילום: שי יחזקאל)
המעריצים עוד לא הפנימו. סבג ויוסף (צילום: שי יחזקאל)

יאנה יוסף וקותי סבג. הפרידה הטרייה מכולן. יוצאי האח הגדול 4 קותי סבג ויאנה יוסף פירקו את החבילה בשבוע שעבר, והמהלך הדרמטי עדיין לא הופנם לגמרי בקרב המעריצים והטוקבקיסטים. השניים הכירו במסגרת השתתפותם בתוכנית הריאליטי, שם תיחזקו זוגיות מתוקה אל מול עם ישראל. לאחר שיצאו מהבית עברו להתגורר יחד במרכז תל אביב ונראו מאושרים. במהלך הקשר הם ידעו עליות ומורדות (מי לא?), אך האהבה ביניהם נראתה גדולה וחזקה. אנחנו חושבים - ליתר דיוק, רוצים - שהשניים יחזרו. בינתיים יוסף גרה בדירה ששכרה בדרום העיר, ואילו סבג נשאר באותה דירה ובאותה מיטה. לבד.

ניסיון העבר מלמד שלא אבדה תקוותנו. רול וסקעת (צילום: רועי חביב)
ניסיון העבר מלמד שלא אבדה תקוותנו. רול וסקעת (צילום: רועי חביב)

הראל סקעת ועידן רול. הזוגיות הראשונה של סקעת אחרי יציאתו מהארון. את רול, המשלב במיומנות התמחות במשרד עורכי דין עם דוגמנות של הלבשה תחתונה, הכיר במועדון תל אביבי. הזוג הלוהט תיחזק זוגיות דביקה ופוטוגנית וגם גר יחד, אבל לאחר שנה וחצי הם נפרדו לשלום בשל מחלוקות שלא ניתנות לגישור (כפי שמסר מקורב לשניים בהודעה רשמית). זו לא הפעם הראשונה שהשניים נפרדים, כך שעדיין יש סיכוי שעוד נראה תמונות משותפות. אנחנו בעד.

הפרחים והשוקולדים לא עזרו. תומרקין ופרקש (צילום: רועי חביב)
הפרחים והשוקולדים לא עזרו. תומרקין ופרקש (צילום: רועי חביב)

עמית פרקש ויון תומרקין. השניים האלה התישו את כולנו ברומן און-אנד-אוף ממושך, ולכן הם באמת חייבים לחזור. הם הכירו ב-2008 דרך חברים משותפים ומיד הכריזו על ניצוצות והציגו זוגיות דביקה. מאז הספיקו להיפרד אינספור פעמים, להכחיש קאמבק, לחזור, לככב יחדיו בדרמת הערפדים "חצויה", ולבסוף לסגור את הבאסטה באקורדים צורמים. בראיון לפנאי פלוס סיפר תומרקין שפעם הוא נסע לביתה של פרקש בקיסריה באישון לילה, מצויד בפרחים ושוקולד ושאר הפתעות. כמה רומנטי, אבל לא ממש עזר לו. היום פרקש מתחזקת זוגיות למופת עם אסף הרץ, זוכה "רוקדים עם כוכבים", והשניים נראים מאוהבים. באשר לתומרקין, לאחרונה התפרסמו ידיעות שהוא יוצא עם סופיה טייב.

חזרו לעבוד יחד. אורנה ומשה דץ (צילום: אסף לב)
חזרו לעבוד יחד. אורנה ומשה דץ (צילום: אסף לב)

אורנה ומשה דץ. את הזוג הוותיק ביותר ברשימה היינו מאוד רוצים לראות יחד, אבל אנחנו חוששים שהסיכויים לכך קלושים. השניים הכירו באמצע שנות ה-80 במהלך מסע הופעות של פסטיבל הזמר החסידי ברחבי העולם, התאהבו, נישאו והחלו לפעול במשותף. חשיפתם הגדולה הראשונה התרחשה בקדם אירוויזיון 1987, בו שרו את "קופידון". באותה שנה גם הוציאו את אלבומם הראשון, "באותה המיטה". בהמשך הוציאו אלבומים נוספים, ייצגו את ישראל באירוויזיון 1991 עם "כאן" (מקום שלישי) ויצרו את סדרת הקלטות לילדים "טיף וטף" שהצליחה מאוד. ב-2006, אחרי 21 שנות נישואים, שני בנים וכמה מיליונים בבנק, החליטו להתגרש. לאחרונה חזרו לעבוד יחד, אבל הרומנטיקה עדיין נשארת מחוץ לתחום. בינתיים. כאמור, נשמח מאוד לקבל עדכונים אם המצב ישתנה.