(מערכת xo)

ערב ראש השנה הצגנו בפניכם את הנשים המתוקות ביותר בהוליווד בתקווה שהן יעזרו לנו להמתיק את השנה החדשה. עכשיו החלטנו להשלים את המלאכה ולספר לכם גם על הגברים המתוקים באותה עיר. וכשאנחנו אומרים "מתוקים", אנחנו מתכוונים ל"מתוקים וחתיכים", שזה אף פעם לא מזיק. לא, אבל באמת, הם גם מתוקים. ממש תפוחים בדבש. ושוב, שנה מתוקה, כן?

תראו בלינק איזה נשמה טובה הוא. גוסלינג (צילום: gettyimages)
תראו בלינק איזה נשמה טובה הוא. גוסלינג (צילום: gettyimages)

ריאן גוסלינג, 32, השחקן הקנדי הבלונדיני ("משחקי שלטון", "בלו ולנטיין"), הוא אחד הדברים היפים ביותר בעולם, אבל לא רק – הוא גם נשמה טובה וידוע בפעילות הפילנטרופית שלו ובנטייתו להיות נחמד למעריצים. גוסלינג אפילו נתפס יום אחד על ידי צלם וידיאו חובב בניו יורק כשהוא מפריד בין שני אנשים שהיו בעיצומה של קטטה. אם זאת לא נשמה טובה ומתוקה, אנחנו כבר לא יודעים מה כן.

ילד טוב. לוויט (צילום: gettyimages)
ילד טוב. לוויט (צילום: gettyimages)

אין דבר יותר מתוק מילד טוב, וג'וזף גורדון לוויט,31 ("500 ימים עם סאמר", "עלייתו של האביר האפל"), הוא ילד טוב ירושלים, ולא רק מפני שהוא יהודי. לעולם לא נשכח את הפעם ההיא שקראנו ידיעה על כך שמעריצה ניגשה אליו במסיבה והחלה לדבר איתו, ובמקום לחפף אותה בחביבות – הוא בילה שעה וחצי (!) בלדסקס איתה על הא ועל דא ואפילו חתם את המפגש ביניהם בחיבוק ובנשיקה. אלוהים אדירים, למה אנחנו לא מוזמנים למסיבות שאליהן הוא הולך?

תומך בנוער גאה. האריס (צילום: gettyimages)
תומך בנוער גאה. האריס (צילום: gettyimages)

ניל פטריק האריס, 39, כוכב "איך פגשתי את אמא", הוא ללא ספק מהמתוקים שבהם. כאב לתאומים מושי-מושלמים וכדמות פעילה בארגונים למען נוער גאה באמריקה ונגד בריונות, האריס הוא מהאנשים האלה שהופכים את העולם לטוב יותר. ולא רק לטוב יותר, אלא גם לפוטוגני יותר. אותנו הוא הצליח לקנות בקלות.

הלב נשבר לרסיסים. פטינסון (צילום: gettyimages)
הלב נשבר לרסיסים. פטינסון (צילום: gettyimages)

רוברט פטינסון, 26, אמר בראיונות שהוא אחד האנשים הביישנים ביותר בעולם. הוא גם סיפר שכאשר קריסטן סטיוארט בגדה בו, ליבו נשבר לרסיסים, הוא סבל מדיכאון קשה ובסופו של דבר הסכים לקבל אותה בחזרה. אנחנו עדיין לא בטוחים אם פטינסון הוא מתוק או סתם חסר חוט שדרה, אבל אין ספק שיש לו אינטליגנציה רגשית שיכולה להספיק לכל גברברי הוליווד גם יחד.

מצטלם וחותם. אפרון
מצטלם וחותם. אפרון

עוד בחור הידוע בחביבותו לקהל הרחב, למעריצות ולבני אנוש באופן כללי הוא זאק אפרון, 25 (לשעבר כוכב "היי סקול מיוזיקל"). כבר שמענו לא פעם איך הואעצר את העולם מלכת כדי להצטלם, לחתום ולדבר עם המעריצים (טוב, עם המעריצות) שלו. בכלל, מקורבים לשחקן מספרים שהוא אחד הטיפוסים הסימפטיים ביותר בלה-לה-לנד. אנחנו חושבים שעם חיוך כזה מתוק, אין סיכוי שלא מדובר בבחור עם לב זהב אמיתי.

הסטודנטים אוהבים אותו. האם (צילום: gettyimages)
הסטודנטים אוהבים אותו. האם (צילום: gettyimages)

סטודנטים לשעבר של ג'ון האם, 41 (הלא הוא דון דרייפר ב"מד מן"), שמחו לספר לכל מי שהיה מוכן לשמוע שהאדם שלימד אותם משחק במשך כל כך הרבה שנים הוא אחד האנשים הכי אכפתיים וסימפטיים שיצא להם להכיר. אז נכון שהתדמית שלו היא לא בדיוק מושלמת, אבל זה רק מראה שהוא לא מנסה לרכוב על גל ה"נייס גאיי" ואנחנו מעריכים את זה מאוד. את זה - ואת הפנים היפות שלו.