סוויפט. לא שותה אלכוהול (צילום: gettyimages)
סוויפט. לא שותה אלכוהול (צילום: gettyimages)

(מערכת xo)

זמרת הקאנטריטיילור סוויפט נחשבת לאחת הנשים המתוקות ביותר באמריקה בזכות לבושה השמרני (חוץ מהפעמים שבהן היא נראית בביקיני), הגינונים והנימוסים שלה וכמובן העובדה שהיא פילנתרופית לא קטנה. סוויפט הספיקה לעשות השנה לא מעט מעשים טובים, כולל להופיע מול ילדים חולי סרטן (ולפרוץ בבכי מהתרגשות כשחיבקה את אחד הקטנטנים) ולקנות להוריה בית במיליוני דולרים רק כדי שיוכלו לגור בסמוך אליה. סוויפט הצהירה שהיא גאה להיות מודל לחיקוי של נערות רבות, ומסיבה זו החליטה לא לשתות אלכוהול. אף פעם. וואו, אנחנו אפילו לא היינו מנסים להתחרות ברמת השלמות הזאת.

ווית'רספון.  עזרה לחבר שנבגד (צילום: gettyimages)
ווית'רספון. עזרה לחבר שנבגד (צילום: gettyimages)

ריס ווית'רספון, השחקנית ההריונית שהתחתנה לא מזמן עם סוכן השחקנים ג'ים טות', נהנית כבר שנים ממעמדמתוק במיוחד. השנה היא הזכירה לכולנו איזה לב רחב יש לה כשסייעה לרוברט פטינסון הנבגד, איתו הופיעה בסרט, ואירחה אותו בחווה קטנה בקליפורניה שנמצאת בבעלותה אחרי שהוא זרק את קריסטן סטיוארט ויצא מדירתם המשותפת. ווית'רספון גם ידועה כמי שמגיבה בחביבות רבה כשמבקשים ממנה חתימה. אנחנו לא ניסינו, אבל בהחלט מאמינים לשמועה.

האת'וואי. פעילה בארגוני צדקה (צילום: gettyimages)
האת'וואי. פעילה בארגוני צדקה (צילום: gettyimages)

היא אמנם שיחקה אשת חתול קשוחה בסרט "עלייתו של האביר האפל", אבל בחיים האמיתיים אן האת'וואי היא אישה אדיבה ונדיבה. השחקנית נחשבת לאחת הפילנתרופיות הבולטות בהוליווד ומעורבת בארגוני צדקה לא רק בצד הפיננסי אלא גם בפעילות אקטיבית שוטפת. האת'וואי גם הצהירה בעבר שהדמות הקרובה אליה ביותר עלי אדמות היא אמא שלה. מאמי.

לורנס.  הנשמה מפה לפה (צילום: gettyimages)
לורנס. הנשמה מפה לפה (צילום: gettyimages)

ג'ניפר לורנס רשמה לעצמה נקודות זכות רבות במהלך צילומי הסרט "משחקי הרעב", כשעשתה הנשמה מפה לפה לבחור שהתעלף שם ונשארה לצידו דקות ארוכות עד שהגיע אמבולנס שפינה אותו לבית החולים. אנשים שעבדו איתה מספרים שהיא "חביבה, אכפתית ואמפתית", וזה משהו שקשה לנו לומר על הרבה דיוות אחרות. רק אל תשתני לנו, פליז.

גומז. רצה לעזור לאמא (צילום: gettyimages)
גומז. רצה לעזור לאמא (צילום: gettyimages)

טוב, את לא יכולה להיות כוכבנית דיסני בלי להיות מתוקה עד סוכרת, נכון? אז מעבר לעובדה שסלינה גומז היא חברה פעולה ביוניצף, היא גם בת למופת. אחרי שאמה עברה הפלה טבעית לפני כמה חודשים, היא לא הסתפקה בציוץ טוויטר מבואס אלא עזבה את כל הפרויקטים שעליהם עבדה באותה תקופה ורצה למשפחתה. באמת מתוקה, לא?

לייבלי.  מטפלת בכלבים ברחוב (צילום: gettyimages)
לייבלי. מטפלת בכלבים ברחוב (צילום: gettyimages)

בלייק לייבלי, הנשואה הטרייה ריאן ריינולדס), סיפרה לא מזמן שהיא אוהבת להכין קאפקייקס ולחלק אותם לאנשים באופן מקרי. כשהיא לא ממתיקה את חייהם של אחרים, היא מסתפקת בלטפל בכלבים תועים ברחוב (ויש לה אפילו שניים שאימצה בעצמה). בקיצור, מדובר בבחורה מוצלחת, פשוט צדקת. ואנחנו בכלל לא ציניים. מה אתם עשיתם בשביל בעלי חיים לאחרונה?