(מערכת XO)

"אני מודע לעובדה כי ה'פשע' הכי נורא שלי הוא חנופה". איתי שגב

"אפתח ואומר כי בעיני רבים הייתי ראוי לזכייה בגמר אם רק הייתי מנצח יותר משימות חסינות. אבל מצד שני, להגיע את כל הדרך עד לגמר בלי להשתמש ביכולות פיזיות (שאינן קיימות אצלי בכל מקרה) ולהוביל הדחות משמעותיות בלי להיגרר להשפלות ולכלוכים אישיים - ראוי לא פחות בעיניי. להגיע לגמר בלי לפגוע בזולת, בלי להשתמש בשפה בוטה וכמובן גם ללא שום כוחניות - בעיניי זה הישג.

"אני מודע לעובדה כי ה'פשע' הכי נורא שלי הוא חנופה ורמיסת כבודי במטרה להתקדם במשחק. את כבודי ואת תדמיתי רמסתי במודע - לא את כבוד הזולת. אני יודע שהבגידה, לפי הגדרת חלק מהצופים, בבוקי הייתה מובנת אלמלא היה מדובר ספציפית בו. בכל זאת, גם אם אתם לא מסכימים עם המהלך ,כועסים עליי עדיין ולא אוהבים את איתי 'מרדכי' שגב, תנסו לחשוב ולתת את קולכם משנאת המן. לתת את קולכם לרע במיעוטו.

"נתבקשתי לכתוב לכם ולשכנע אתכם ש-7 זה המספר שאתם צריכים לסמס, אבל לא אעשה זאת, לא אסביר ואנמק, לא אשכנע ולא אנסה להוכיח לכם שבדברים רבים אתם טועים במחשבתכם אודותיי. לא אעשה זאת כי עכשיו אני במציאות ולא במשחק, ואתם צופים בעלי שיקול דעת ולא שחקנים במשחק ההישרדות. לכן אני בוחר (ומתוך ידיעה שאני עלול להפסיד את קולכם) להיות איתי שגב האמיתי, כמו שהוא במציאות, כזה שמעדיף לא להתחנף אלא רק לקוות ולהתפלל.

תודה לכולם".

"הסטנדאפיסט הכי טוב בארץ זה בוקי נאה". ענת הראל

"לפני שנה וחצי רצתי את המרתון הראשון שלי (ובינתיים היחיד). התאמנתי ברצינות רבה ומאוד פחדתי מהריצה הכל כך ארוכה הזאת. התגובה של כל הסביבה שלי - חברים, מכרים וכל מי שסיפרתי לו - הייתה הפתעה. כולם היו בטוחים שאני רצה מרתונים מגיל 12 ושעכשיו אני בדרך לתחרות איש הברזל או משהו כזה. זה מה שנקרא 'דימוי ציבורי'. אני - לא ממש מפורסמת אבל מציצה מדי פעם על מסך הטלוויזיה - נראית לאנשים כמו אחת שקמה בארבע בבוקר, אוכלת נסורת, שותה עשר ביצים חיות ויוצאת לריצה עם תרמיל אבנים על הגב. אני מתה על ספורט ואני באמת עוסקת בזה כמה שאני יכולה, אבל אני לא רוקי 5 וגם לא שחר פאר או לי קורזיץ.

"כשמורן הסוכנת שלי סיפרה לי על ההצעה של הישרדות, זה הדבר שעבר לי בראש: יצפו ממני להיות רמבו, ואני ענת , בת 42 ואמא של תומר.

"עברתי לא מעט קשיים בחיים שלי, ילדה רזה וגבוהה שהילד הכי גבוה בכיתה מגיע לה בקושי לכתף. תמיד נאלצתי להיות בולטת בגלל הגובה. בקורס קצינות הייתי פרויקט אישי של אחת המפקדות שהחליטה לבדוק אם אפשר לשבור אותי. לשמחתי היא גילתה שלא.

"בקיצור, פחדתי אבל אמרתי כן. ואני לא מצטערת לרגע. גיליתי הרבה דברים על עצמי, חלקם טובים, וחלקם שצריך לשפר. נושא הכעס למשל.

"אין לי מושג מה היה באמת בעונות הקודמות של הישרדות, ראיתי אותן בטלוויזיה, אבל לגבי הקבוצה שאני הייתי חלק ממנה אני יכולה להגיד הרבה מילים טובות. לגבי עצמי תמיד יש לי הערות ורצון לשיפורים, אבל בסך הכל ניצחתי המון פעמים נשים וגברים צעירים ממני בהמון שנים, הצחקתי ופיצחתי קוקוסים והייתי קהל מצוין למיטב השחקנים והקומיקאים בישראל. אושרי, תורג'י ושגב הם באמת אנשי במה ענקים, אבל הסטנדאפיסט הכי טוב בארץ זה בוקי נאה.

"היה כיף גדול וחוויה ענקית. האם אזכה בפרס הגדול? הלוואי הלוואי הלוואי".

ובכן, כמו שאתם רואים, גם שגב וגם הראל הם היום אנשים שונים מאלה שהכרתם על המסך. הם כבר פחות עצבנים, יותר שבעים ויכולים לפרש את הדרך שלהם, פלוס זאת של חבריהם, בצורה הגיונית יותר, מחושבת יותר ובעיקר עדכנית יותר. מכיוון שהצלע השלישית בגמר, אנה ארונוב, החליטה לא לשתף פעולה עם האייטם הזה, אנחנו מניחים שהיא משוכנעת בניצחונה. לא נותר לנו אלא לאחל לה בהצלחה. או משהו כזה.

במי אתם תומכים? כנסו לסקר XO, טקבקו וספרו לנו!