אחת מושלמת, השניה...? קצת פחות. מימין אשלי סימפסון, משמאל ג'סיקה (צילום: gettyimages)
אחת מושלמת, השניה...? קצת פחות. מימין אשלי סימפסון, משמאל ג'סיקה (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

אשלי וג'סיקה סימפסון

אין ספק שכאשר היא פרצה לחיינו, ג'סיקה סימפסון נראתה כאילו היא הולכת לשבור את השוק. היא הייתה (ועדיין) אחת מזמרות הפופ הכי יפות ופוטוגניות שאי פעם ראינו, מה שלא ניתן היה לומר על אשלי סימפסון, אחותה הקטנה, שניסתה למתג את עצמה במקביל כסוג של אווריל לאבין לעניים, שלא לומר רוקרית עם טוויסט פאנקיסטי-פופי מהסוג שמאוד הלך באותן השנים. התקשורת הייתה מעיפה לא מעט בדיחות על חשבון השתיים האלה, כאשר לא פעם ולא פעמיים עלה נושא הקנאה בין שתי האחיות, שכן ג'סיקה כל כך הצליחה, בזמן שאשלי תמיד דשדשה אחריה. האם זה קשור לעובדה שג'סיקה הייתה יותר פוטוגנית מאשלי? אין לדעת, אך מה שבטוח - זה לא הזיק לה.

מימין אל פנינג. משמאל דקוטה (צילום: gettyimages)
מימין אל פנינג. משמאל דקוטה (צילום: gettyimages)

אל ודקוטה פנינג

מדובר בשתי אחיות מוכשרות לחלוטין - דקוטה, הבכורה, הופיעה בלא מעט שוברי קופות, בעוד אל נמצאת ממש בתחילת דרכה. אבל אפילו אנחנו קצת נעלבנו בשביל דקוטה כאשר היא ננטשה לאנחות על ידי התקשורת האמריקנית ברגע שזאת גילתה כי בבית מסתתרת פנינג שנראית ממש כמו מלאכית קטנה. נסכם זאת כך - לדקוטה יש לא פחות תפקידים מלאל, אך האחרונה היא זאת שצלמי הפפראצי מתעניינים בה יותר. מקרי? אנחנו לא בטוחים.

מימין אלי לוהן, משמאל לינדזי (צילום: gettyimages)
מימין אלי לוהן, משמאל לינדזי (צילום: gettyimages)

אלי ולינדזי לוהן

אין טעם לייפות את המציאות - לינדזי לוהן נראית כמו כוכבת קולנוע בזמן שאחותה הקטנה והחביבה אלי...ובכן, לא. אלי הקטנה והמסכנה רק בת 16 וכבר עברה אצל לא מעט ספרים, שינתה את גוון שיערה עשרות פעמים, עברה ניתוח אף, מילוי שפתיים, עיצוב גבות מחדש ויישור שיניים - וזה בלי שאנחנו מחשיבים את העובדה שהיא השילה ממשקלה (הבריא) עשרה קילוגרמים כדי להיות דוגמנית. כל זה לא ממש עזר ללוהן ג'וניור, שעדיין לא הצליחה לפרוץ לעסקי השעשועים, ואנחנו חוששים שהתחרות המתפתחת בין השתיים לא ממש בריאה לאף אחת מהן.

מימין קים קארדשיאן, משמאל קלואי (צילום: gettyimages)
מימין קים קארדשיאן, משמאל קלואי (צילום: gettyimages)

קים וקלואי קארדשיאן

משפחת קארדשיאן ידועה כמשפחה ברוכת ילדים (ובעיקר ילדות), אך על דבר אחד כמעט ואין עוררין - קים קארדשיאן היא הצלע היפה יותר של המשפחה, בזמן שקלואי היא האחות שהכי פחות סביר שייקחו להרים קמפיין של ארמאני. ביחד, השתיים דווקא לא מראות יריבות וסימני קנאה, וזה מאוד נדיר בסצינה ההוליוודית והאכזרית. בשואו ביז בו לא מעט אחים ואחיות החליטו לנתק זה עם זה קשרים למען הקריירה, טוב לדעת שהן תמיד יישארו קרובות, לא משנה מה יקרה ביניהן.

מימין הילארי דאף, משמאל היילי (צילום: gettyimages)
מימין הילארי דאף, משמאל היילי (צילום: gettyimages)

היילי והילארי דאף

הכל התחיל כאשר אימן של שתי האחיות הללו (הילארי היא הקטנה, היילי הגדולה) החליטה לקחת אותן לעונת הפיילוטים בהוליווד, שם השתיים חיו בתנאים לא טובים ובדירה צפופי באוקווד, כל זאת משום שהיילי, הבכורה, רצתה להיות כוכבת. המציאות הייתה די כואבת להיילי כאשר זאת הבינה שהיא לא ממש מעניינת את המלהקים, אך אחותה הקטנה והמתוקה, הילארי, דווקא כן. התוצאה? הילארי הפכה במהרה לליזי מגוויר, אחת הילדות היותר מצליחות בהיסטוריית הטלוויזיה, וזמרת בחסד. דאף המבוגרת יותר מנסה עד היום לפרוץ כשחקנית ולא ממש מצליחה. לנו זה קצת צובט בלב.

מימין ביונסה, משמאל סולאנג' נואלס (צילום: gettyimages)
מימין ביונסה, משמאל סולאנג' נואלס (צילום: gettyimages)

ביונסה וסולאנג' נואלס

אנחנו לא הולכים להשוות בין ביונסה לבין אחותה הקטנה, סולאנג', פשוט בגלל שלאחרונה בכלל לא היה צ'אנס. ביונסה הפכה למפלצת פופ שיצאה מכלל שליטה בגיל צעיר מאוד, עוד כאשר הייתה הצלע הבולטת בלהקת הבנות דסטיני'ס צ'יילד. סולאנג' המסכנה נאלצה לחיות בצלה של אחותה הגדולה, ולא מעט אנשים הקניטו אותה לאורך כל הדרך כאשר היא בעצמה ניסתה לעשות את זה ולהפוך לזמרת בזכות עצמה. אנחנו חושבים שהיא דווקא בחורה עם פוטנציאל אדיר.

מימין וינונה ג'אד, משמאל אשלי (צילום: gettyimages)
מימין וינונה ג'אד, משמאל אשלי (צילום: gettyimages)

וינונה ואשלי ג'אד

אשלי ג'אד היא אחת הנשים הכי יפות בעולם - או לפחות הייתה נחשבת לאחת מהן בכל שיחות הברזייה שאנחנו היינו נוכחים בהן בשיא קריירתה. לוינונה זה אף פעם לא קרה, ובין השתיים התפתחה סוג של יריבות, אם להאמין לסיפורים. כמובן, העובדה שוינונה היא זמרת קאנטרי ואשלי היא נסיכה הוליוודית לא ממש עזרה ובין השתיים גם נוצר קרע כתוצאה מפערי הסכומים ששתיהן הרוויחו. אבל היי, הכל בגדר שמועות, כן?