עידן רול הוא גבר יפה תואר. הפנים המסותתות, עצמות הלחיים הגבוהות, העיניים הכחולות והכהות שחודרות דרכך והגוף האתלטי והשרירי, שרוב נשות וגברברי העולם היו שמחים לעשות עליו עבודת מחקר מעמיקה.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

אבל להתפעל מיופיו של מר רול בלבד משמעו לפספס את המהות של עלם החמודות בן ה־28, שבין תפקידו כפרזנטור המקומי של רשת האופנה הבריטית לי קופר, לבין קמפיינים לחברות כמו דלתא, סליו ועוד כמה שמות גדולים הספיק גם לסיים תואר במשפטים באוניברסיטת תל אביב, למצוא לעצמו סטאז' בחברה סופר נחשבת במרכז תל אביב, ועתה הוא עמל על התואר השני שלו במשפטים. נשמע עמוס? חכו, זה לא הכל.

פרט לכל אלה מתפקד רול גם כבן זוגו של הזמר הראל סקעת, שבעצמו לא סובל ממחסור בסקס־אפיל. מאז שהם ביחד, השניים מוכיחים שימי הארון נמצאים הרחק מאחוריהם, ומפמפמים פניני רומנטיקה זה על זה ("אין תחרות מי בינינו יותר חתיך, נראה לך שאם זה הייתי אני הייתי מעלה את זה בכלל?", פרגן סקעת לבן זוגו בראיון עם גיא פינס בדצמבר האחרון).

הבחירה ברול כנער השער שלנו נובעת מכמה סיבות: הוא לא רק סקסי בטירוף, אלא גם בטוח בעצמו, במיניות שלו, משדר ביטחון עצמי ולא מפחד מביקורת. ועוד לא הזכרנו את הסיפור הבלתי נשכח עם התאומות.

הבגד הכי סקסי

"יש לי מכנסי ריצה קצרים של NIKE שאני רץ איתם בים. אני מרגיש הכי שווה כשאני הולך איתם.

"כשהייתי צריך לעשות לאחרונה ראיון לערוץ האופנה שאלו אותי מה סגנון הלבוש שלי, אז הלכתי לחברים שלי ושאלתי אותם. הם אמרו שהם ישבו וחשבו על זה, בדקו לעומק וענו: 'בכל התמונות שלך אתה כמעט עירום, או עם תחתונים או עם משהו קטן. אנחנו בטוחים שיש לך סגנון אבל לא ממש ראינו אותו אף פעם'.

"האמת היא שנורא התמתנתי לאחרונה בקטע של ללכת עירום ברחוב. פעם הייתי מסתובב רק בלי חולצה. גרתי ליד הים בתל אביב. הייתי יורד גם ל־PM/AM בלי חולצה. רק באוטובוסים ולאוניברסיטה, כשהייתי הולך, הייתי מגיע בחולצה.

"אם כבר בגדים, חוץ מכל אלה רציתי פעם שיהיו לי תחתוני מזל. לא היתה לי שום הוכחה שאותם תחתונים ספציפיים שבחרתי אכן הביאו לי מזל ובסוף החלטתי לזרוק אותם, כשהם הפכו לכמה חורים שמוחזקים בחוט. שמרתי אותם מכיתה ז'. הם היו איתי בערך שבע שנים, אולי יותר".

הנשיקה הראשונה

"זה היה באוטו שלי, במגרש חנייה. היא היתה כולה אמריקאית מתירנית שמשחקת אותה שהיא לא יודעת כלום, אבל בעצם היתה ממש מנוסה. זה היה בגיל מאוחר יחסית, בכיתה י"א או י"ב.

"אני זוכר שהגעתי באותו הערב מניסיון של אפס לבחור מנוסה. אמרתי לעצמי כל הזמן תוך כדי 'תפנים, תפנים'. האמת היא שהיא ידעה מה היא עושה, חלק מהטכניקות האלה עדיין הולכות יחד איתי. אוי, פתאום אני נזכר שבעצם אחותה היתה הראשונה שהתנשקתי איתה, לא היא. כן, הנשיקה הראשונה היתה עם אחותה התאומה. אוי, לא, זה נשמע ממש לא טוב".

איזה רגע יו הפנרי מצידך.

"אסור להגיד דברים שיסגירו את שתיהן, אבל אחותה התאומה היתה נוראית. אני יכול לומר שאחת היתה מצוינת ולימדה אותי והשנייה... הרגשתי לשון גבשושית והכל נעשה באיטיות מלחיצה ולא היתה כימייה. וואו, אני ממש מרגיש בטיפול פסיכולוגי כאן.

"בואי נסכם שהאחות התאומה הראשונה השאירה בי טראומה, שאלתי את עצמי: 'זה להתנשק? זה מרגיש זוועה', ואז היתה לי חוויה מתקנת ואמרתי לעצמי, 'אוקיי, אז זה להתנשק'. אני נשמע כזה פרוורט. בכל מקרה אני שמח שסיימתי עם המשפחה הזאת. שתי אחיות תאומות, ראית? ובסוף יצאתי גם הומו".

הרגע שבו הבנתי שאני נמשך לגברים

"בדיעבד, כשקלטתי את זה הצלחתי לשחזר יותר ויותר אחורה, כי תמיד היו לי ספקות ותמיד היה לי עניין בגברים. אבל מתי הרגשתי שזה יותר זה? בסוף תיכון, בצבא כזה.

"רגע המפנה היה להבין שאני יכול לפתח רגשות לגברים. תמיד ידעתי שאני נמשך לגברים, זה היה סבבה, חשבתי שיכול להיות שאני נמשך גם לגברים וגם לנשים, אבל זה לא כמו לרצות להיות עם גבר כבן זוג, לאהוב אותו. ואז כשהתאהבתי בפעם הראשונה במישהו, אמרתי לעצמי: 'אוקיי, חביבי, העניין סגור'. זה מבחינתי היה הרגע".

הגבר והאשה הכי סקסיים בארץ

"אני חושב שיונית לוי הכי סקסית בארץ. כחבילה אני מסתכל עליה ואומר לעצמי לפעמים - איך המגישה של ישראל כזאת סקסית? כל החדשות הן טרגדיה אחת גדולה והיא יושבת שם עם כל הסקסיות שלה. היא גם אינטליגנטית. בכל פעם שהראל פותח חדשות - אני לא רואה חדשות - אני אומר לעצמי שהיא מדהימה, ועוד השיער שלה פזור, לפחות תאספו לה את השיער.

"אצל גברים אני אוהב כהים יותר, תימנים. תתחילי לזרוק לי שמות ואני אגיד לך".

הראל סקעת.

"טוב, זה ברור מאליו, לא ניקח אותו כי זה שקוף מדי".

עוז זהבי.

"לא הטעם שלי, לא הכיוון. נתפשר על זוהר ליבה".

הפעם האחרונה שאמרתי, "תודה לאל שאני בזוגיות"

"המון פעמים. אני בן אדם של זוגיות, טוב לי ואני אוהב את זה יחד עם המורכבות של זה. למרות שאני אדם שממצה מהר, בזוגיות אני ממש לא ככה. אני בהחלט מונוגמיסט.

"פעם אחרונה שאמרתי 'תודה לאל שאני עם הראל', היתה לפני יומיים, כשחזרתי מציריך ב־5:00 בבוקר אחרי צילומים לקמפיין שעשיתי. אתה גמור, אתה עייף, אתה ישן במלון מדהים אבל אתה רק רוצה הביתה לחבר שלך, וכשאתה פותח את הדלת אתה כל כך שמח. הריח של הבית, החבר שלך שמחכה לך שם. מהרגע שאתה יוצא מהמלון שם אתה אומר לעצמך, 'איזה כיף שאני חוזר אליו'".

הדייט הראשון עם הראל

"אני ברמנתי במועדון - זאת היתה מסיבת סטרייטים, אגב, לא מסיבת גייז כמו שכולם מניחים - והוא הגיע עם חברים. הוא בא לקנות שתייה והתחלנו לדבר. כמה זמן אחרי זה היה קטע שרצינו לצאת בעקבות הערב שבו הכרנו ואני הלכתי לדיזנגוף סנטר לעשות סידורים. היה גשם מטורף. אני זוכר את זה כי אני שונא את החורף. הסתמסנו והוא אמר לי שהוא ממש פה לידי, בשינקין.

"עכשיו, זה היה לפני דייט ראשון, זה לא שאתה מת לראות את הבן אדם לפני הדייט. נפגשנו ברחוב והיינו אמורים לצאת בכל מקרה באותו הערב. ואז יצאנו וישבנו בתחתית. זה היה אחד הדייטים הבודדים שעשיתי. אני נורא מהר מתחיל לבלות עם בן אדם הרבה. בזוגיות אין חוקים".

גורם לי להרגיש הכי סקסי

"חשוב לציין שאני לא מסתובב בעולם בתחושה שאני סקסי, אבל כשאני בכל זאת רוצה להרגיש ממש סקסי אני מתאמן. אני רוצה להיות יותר שרירי. אני תמיד מרגיש שאם אהיה שרירי יותר, עם רגליים יותר שריריות ויהיה לי קצת תחת ולא את התחת השטוח והקטן שלי, ושרירי חזה, זה יעשה לי טוב ללוק. אם היה לי עוד ארבעה קילו שריר אז הייתי סקסי.

"אני אוהב להתאמן ברציפות לזמן ממושך. אם אני נכנס לשגרת אימונים, מנטאלית אני מרגיש יותר מושך גם אם עליתי אפס גרם בשרירים. אבל מה שאני באמת אוהב בסקסיות, והסיבה שבגללה זה באמת מחמיא לי להיות על השער שלכם, זה שזה לא קשור ליופי. יש אנשים סקסיים שהם לאו דווקא יפים. זה מעבר לזה, זה עניין של אטטיוד, של גישה. לכל אחד יכול להיות את הסקס אפיל. זה מה שיפה בסקסיות".

** את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגיליון החדש של פנאי פלוס

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :