בטוח בגבריות ובמיניות שלו. עידן רול (צילום: אלכס ליפקין)
בטוח בגבריות ובמיניות שלו. עידן רול (צילום: אלכס ליפקין)

(מערכת XO)

עידן רול הוא כבר מזמן הרבה יותר מהחבר החתיך של הזמר הראל סקעת. לומד לתואר שני במשפטים, סטאז'ר במשרה מלאה ודוגמן בכל יתר הזמן, רול הוא נער השער של הגיליון הסקסי של מגזין "פנאי פלוס" לשנת 2012. בראיון חגיגי לט"ו באב הוא מספר על הנשיקה הראשונה שלו, הדייטים המביכים שלו ועל החיים עם הראל. הנה רק כמה טעימות מן הראיון המלא, שמחכה לכם במגזין פנאי פלוס הנוכחי:

על הנשיקה הראשונה: "זה היה באוטו שלי, במגרש חנייה. היא הייתה כולה אמריקאית מתירנית שמשחקת אותה שהיא לא יודעת כלום אבל בעצם הייתה ממש מנוסה. זה היה בגיל מאוחר יחסית, בכיתה י"א או י"ב. אני זוכר שהגעתי באותו הערב מניסיון של אפס לבחור מנוסה. אמרתי לעצמי כל הזמן תוך כדי 'תפנים, תפנים'. האמת היא שהיא ידעה מה היא עושה, חלק מהטכניקות האלה עדיין הולכות יחד איתי. אוי, פתאום אני נזכר שאחותה הייתה הראשונה שהתנשקתי איתה, אלא לא היא. כן, הנשיקה הראשונה הייתה עם אחותה התאומה. אוי, לא. זה נשמע ממש לא טוב על דפי העיתון".

על הדייט הראשון עם הראל סקעת: "הסיפור על הפגישה הראשונה שלנו כבר נחרש. אני ברמנתי במועדון - זאת הייתה מסיבת סטרייטים, אגב, לא מסיבת גייז כמו שכולם מניחים – והוא הגיע עם חברים. הוא בא לקנות שתייה והתחלנו לדבר. כמה זמן אחרי זה היה קטע שרצינו לצאת בעקבות הערב בו הכרנו ואני הלכתי לדיזנגוף סנטר לעשות סידורים. היה גשם מטורף. אני זוכר את זה כי אני שונא את החורף. הסתמסנו והוא אמר לי שהוא ממש פה לידי, בשינקין. עכשיו, זה היה לפני דייט ראשון, זה לא שאתה מת לראות את הבן אדם לפני הדייט. נפגשנו ברחוב והיינו אמורים לצאת בכל מקרה באותו הערב. ואז יצאנו וישבנו ב'תחתית'. זה היה אחד הדייטים הבודדים שעשיתי. היו לי ולהראל אולי שלושה דייטים. אני נורא מהר מתחיל לבלות עם בן אדם הרבה, אני לא אדם של דייטים. בזוגיות אין חוקים".

רוצים עוד? אוצו רוצו לדוכן המגזינים הקרוב לביתכם וקטפו ממנו את מגזין "פנאי פלוס" הנוכחי.