משחקים באולי. אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: נועה ישראלי)
משחקים באולי. אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: נועה ישראלי)

(מערכת XO)

אלירז שדה ואילנית לוי

אנחנו לא ממש בטוחים, ורוב הזמן אנחנו משוכנעים שגם הם לא סגורים על עצמם, מה קורה בין אילנית לוי לאלירז שדה. האקסית של אייל גולן ואם ילדיו וזוכה "האח הגדול" שהפך בבוא העת המאמי הלאומי (סורי, נינט, את כבר מזמן לא וכו') דווקא נראו די יציבים עד לפני מספר חודשים, בו החליטו להיפרד, ואז הייתה שמועה על קאמבק, ועוד סוג של פרידה שהייתה או לא הייתה, ועכשיו אומנם ראינו אותם מתקרחנים ביחד ביום ההולדת ה-30 של אילנית עצמה, אבל עדיין מספרים לנו שהם לגמרי אקסים. לא יודעים למי להאמין. לא יודעים למה להאמין. כל מה שאכפת לנו כרגע זה שהשניים האלה צריכים להיות ביחד. מה, לא ככה?

זיג-זג. עדי הימלבלוי ועמוס תמם (צילום: רועי חביב)
זיג-זג. עדי הימלבלוי ועמוס תמם (צילום: רועי חביב)

עדי הימלבלוי ועמוס תמם

עקרונית, הכתובת הייתה על קיר. גם עדי הימלבלוי התמהמה והתמסמסה עם הלפעמים-ארוס שלה, מאור, וגם עמוס תמם ידוע במערכת היחסים שהייתה לו עם נועה מימן (ואז הם נפרדו, וחזרו שוב). ביחד, הזוג שלא ממש נרתע ממשחקי יו-יו, נפרדים וחוזרים אחד לשניה כל שבוע. נראה לנו שהשבוע הם דווקא ביחד, אבל אנחנו לא רוצים לחתום לכם על שום דבר כי מי יודע מה יהיה בשבוע הבא? השניים נפרדו וחזרו לפחות פעמיים, וכעת זה לא ממש נראה כאילו הם מתכוונים להירגע. תודיעו לנו כשאתם מחליטים, סבבה?

חבל, הם כזה זוג יפה ביחד. קוניס ואשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)
חבל, הם כזה זוג יפה ביחד. קוניס ואשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)

מילה קוניס ואשטון קוצ'ר

כביכול, מדובר בשידוך שאין סיכוי שלא יצליח שני אנשים לוהטים והסקסיים עם כימיה מצוינת גם אל מול המצלמה וגם מאחוריה. אבל הנה, מילה קוניס ואשטון קוצ'ר כבר הצליחו להיפרד ולריב ולחזור, וכל זה בהפרש של כמה שבועות בלבד. בינתיים הם לא ממש רוצים שתדעו שהם ביחד, למרות שהם גם לא עושים שום דבר כדי להסתיר את זה.החברים שלהם אומרים שהם יזיזים. המכרים שלהם אומרים שזה לא יחזיק אפילו חודש. ואנחנו? אנחנו בעיקר לא יודעים מה לעזאזל קורה ביניהם. מישהו מוכן להסביר אחת ולתמיד?

אתם רציניים?בר רפאלי ושון וויט (צילום: gettyimages)
אתם רציניים?בר רפאלי ושון וויט (צילום: gettyimages)

בר רפאלי ושון וויט

אנחנו חושבים שאנחנו מדברים בשם העולם כולו כשאנחנו אומרים ששון וויט הוא לא בדיוק דיוויד שרבט וליאונרדו דיקפריו. למעשה, הוא נראה יותר כמו אחיו האובד של קרוט-טופ. נראה כי הוא ובר רפאלי באמת יוצאים ומבלם ן משותף ביחד, אבל משום מה בכל פעם שזה מגיע לרגע האמת, רפאלי מכחישה נמרצות כל קשר בין השניים. גם לנו קצת קשה לעכל שהם ביחד.

היא בחיים לא תעזוב אותו. גווינית' פאלטרו וכריס מרטין (צילום: gettyimages)
היא בחיים לא תעזוב אותו. גווינית' פאלטרו וכריס מרטין (צילום: gettyimages)

גווינית' פאלטרו וכריס מרטין

השניים נשואים כבר עשור והורים לשני ילדים קטנים, אפל ומוזס, אבל זה ממש לא מונע ממערכת היחסים שלהם להיות מוזרה ובלתי יציבה. מרטין נתפס כבר לא מעט פעמים עם המכנסיים למטה - תרתי משמע - כאשר הוא בוגד בפאלטרו, והסיפור ביניהם הוא שהגברת פשוט מסרבת לעזוב אותו, למרות שהוא ממש מנסה שזה יקרה כבר שנים. "גווינית' היא בחורה תלותית ולא אכפת לה מה כריס עושה, היא עדיין תעלים עין". זוכרים שבתקופה שמדונה התגרשה מגיא ריצ'י היא כמעט הצליחה להפריד בין גווינית', חברתה הטובה, ומרטין? ובכן, זה לא הצליח לקרות, וכנראה - למרות שהשניים לא הכי מאושרים ביחד - הם עדיין יאלצו לסחוב ביחד עוד כמה שנים.

סו מאץ' פור דייר האפי אנדינג. נעמי ווט ולייב שרייבר  (צילום: gettyimages)
סו מאץ' פור דייר האפי אנדינג. נעמי ווט ולייב שרייבר (צילום: gettyimages)

נעמי ווטס ולייב שרייבר

הם היו אמורים להיות השמות הכי חמים באמריקה - ואז הם הכירו אחד את השניה והפכו לזוג המשעמם והבורגני ביותר עלי אדמות. אנחנו מדברים על השחקנית האוסטרלית נעמי ווטס ועל לייב שרייבר. מאז הם ידעו עליות וירידות, כמעט פרידות ולא מעט בעיות. אנחנו לא נותנים לזה יותר מעוד שנה אחת בלבד. כן, למרות הילדים.