(מערכת XO)

זוהר ליבה הוא אולי לא השם הכי חם בתעשייה כרגע, אבל הוא צריך להיות. חמוש בשני תפקידים מסקרנים - אחד בסדרה "נויורק" והשני ב"שביתה" של רני בלייר, שעולה ב"יס", הוא הולך להראות לכולנו ממה הוא עשוי. בינתיים הוא ישב עם כתבת פנאי פלוס, ליהי אלבז, ראיון עמוק על החיים, הקשיים הכלכליים, המשפחה היפה שלו והעבודה הזמנית כרקדן קוקו. הנה טעימה מן הראיון המלא, המפורסם במגזין פנאי פלוס האחרון:

על העבודה הצדדית, בזמנים בהם המשחק לא מצליח להחזיק אותו: "התחלתי עם הגינון עוד כשהייתי רווק והתחלתי עם המשחק והיו לי תקופות קשות. אתה עושה תפקיד קטן בטלנובלה בע"מ, מכניס לך כמה גרושים, אתה סוגר את החודש. באותה תקופה לקחתי את 'ריקוד מסוכן' משיקולים כלכליים. אני לא מתבייש בזה ובשום דבר שעשיתי עד היום. כל דבר הוביל אותי לעוד דבר ושיש דברים שלא עשיתי במודע".

על "שביתה": "אני הגעתי לפגישה הראשונה עם רני ואמרתי לו 'אני בא עירום, תעשה בי מה שאתה רוצה. אין לי שאלות, תעשה מה שאתה רוצה. תקפל אותי, תמתח אותי, תזרוק אותי. באתי, סמכתי עליו ב-100 אחוז. לא היה לי שום רגע של ספק".

על חיי המשפחה שלו: "מאוד רציתי אישה וילדים כל החיים שלי. היום זה כזה 'איך בא לי ילד, בוא נעשה עם איזו מישהי'. זה נראה לי קצת מוזר. זה לא עובד ככה. צריך גם לחשוב על הילד. מי שיגיד אחרת, זה חרטא. בשביל ילדים צריך למצוא את הזיווג האולטימטיבי. שמעי, אין זיווג מושלם אבל צריך את האישה הזאת. אני מצאתי אישה מדהימה שאני לא מחליף אותה בשביל שום דבר. זה הדבר ותמיד ידעתי את זה גם".

מככב ב"שביתה" של רני בלייר. זוהר ליבה (צילום: פיני סילוק )
מככב ב"שביתה" של רני בלייר. זוהר ליבה (צילום: פיני סילוק )

"לא הצלחתי בדוגמנות כמו אנחל בונני". ליבה (צילום: פיני סילוק )
"לא הצלחתי בדוגמנות כמו אנחל בונני". ליבה (צילום: פיני סילוק )