בימבו מארץ הבימבוז. לינדזי לוהן (צילום: gettyimages)
בימבו מארץ הבימבוז. לינדזי לוהן (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

לינדזי לוהן

הבחורה הזאת זועקת למייק אובר עוד מהרגע הראשון בו העזה לגעת בשיערה האדמוני והיפה ולחמצן אותו לצבע לא ברור. אבל זה לא רק צבע השיער של לינדזי, לצערנו, אלא הלוק הכולל - היא לבושה זקן מידי, היא משתמשת בתוספות שמבגרות אותה, היא מגזימה עם ספריי השיזוף - המילויים בשפתיים ממש לא עשו לה טוב, אפילו להיפך - והבגדים שלה פרחיים מתמיד. אנחנו היינו רוצים לעשות לה מייקאובר כדי להפוך אותה קצת יותר לאמה סטון האדמונית והאלגנטית וקצת פחות לבלאגן הזה בו היא נמצאת עכשיו. לא ככה?

לוקים עייפים וסחוטים. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)
לוקים עייפים וסחוטים. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

אנג'לינה ג'ולי

אל תבינו אותנו לא נכון - גם אנחנו איתכם בכל גל ה"אנג'לינה ג'ולי נראית כמו אלה". לגמרי. אבל לאחרונה הלוקים שלא נראים עייפים ומפוהקים מתמיד. היא מרבה ללבוש שחור - רק שחור - אף פעם לא לובשת שום צבע ניאון או בכלל צבע שיכול לזרוק לה קצת חיוניות לפנים, מתה על בלייזרים וג'קטים גבריים שמבליטים אפילו עוד יותר את העובדה שאין לה גזרה מאוד נשית - אלא רזה בטירוף - ומישהו חייב לומר זאת: הגברת צריכה להעלות איזה שמונה קילוגרמים לפני שנוכל להאמין כי חיבוק לא ישבור אותה למלא חלקיקים.

נראה כמו קריקטורה של קפטן ג'ק ספארו. ג'וני דפ (צילום: gettyimages)
נראה כמו קריקטורה של קפטן ג'ק ספארו. ג'וני דפ (צילום: gettyimages)

ג'וני דפ

כל התסמינים מצביעים על משבר אמצע החיים חריף במיוחד: הוא זרק את אשתו, וונסה פראדי, עבור חתיכה צעירה בשם אמבר הרד, הוא מדבר במבטא די בריטי למרות שהוא אמריקאי לחלוטין והוא מתלבש כמו קבצן היפסטר עם אובססיה די חמורה לצעיפים. אבל בואו נתמקד בחלק האחרון - ג'וני דפ, תאהבו או תשנאו אותו, מפספס כבר כמה שנים בכל הנוגע לאופנה. הצעיפים הכעורים, הג'קטים הלא ברורים וארסנל הכובעים הנראה כאילו נגנב מסרסור ממורמר וניו יורקי משנות הארבעים. משהו כאן חייב להשתנות, ויפה שעה אחת קודם.

יצאנית טיחואנית עם בעיות ביטחון עצמי. ריהאנה (צילום: gettyimages)
יצאנית טיחואנית עם בעיות ביטחון עצמי. ריהאנה (צילום: gettyimages)
ריהאנה
רק אלוהים יכול לעזור לסטייליסט של ריהאנה, וגם זה לא בטוח. בשלב הזה, חוץ מלהסתובב ברחבי העולם כאשר באטפלאג משתלשל לה מתחתוני החוטיני, היא כבר עשתה הכל. ואכן, אנחנו מבינים את הרצון של ריהאנה להיות רלוונטית על ידי הסקסיות המתפרצת שלה, אבל בחיי אלוהים שהיא כבר לקחה את זה צעד אחד יותר מידי. מנסים לומר - היא כבר ממש לא נראית כמו כוכבת פופ ויותר כמוכרת מזון המרוויחה את לחמה מלעשות לגברים מאוד מפוקפקים טוב.
היט הר, בייבי, כי מגיע לה. בריטני ספירס (צילום: gettyimages)
היט הר, בייבי, כי מגיע לה. בריטני ספירס (צילום: gettyimages)
בריטני ספירס
אנחנו חושבים שניתן להסכים שבריטני מעולם לא ניחנה בטעם יותר מידי הוט קוטור, בלשון המעטה. למעשה, אם הייתה יכולה, הייתה מבלה את מיטב זמנה עם כובעי קסקט של וון דויצ', מכנסוני ג'ינס הרבה יותר מידי קטנים וגופיות ניאון שניתן למצוא בעיקר על תיכוניסטיות פריפריאליות שפסגת שאיפותיהן היא להתקבל ל"היפה והחנון". ההופעות האחרונות של ספירס ב"אקס פקטור" רק גורמות לנו לרצות יותר לחטוף אותה ולהעביר אותה מייק אובר אלגנטי, במהלכו היא נפטרת מכל חצאיות ושמלות המיני למיניהן ומתלבשת כמו דיווה א-לה ג'ניפר לופז: עדיין סקסית, אבל הרבה יותר מתוחכמת. אה, והחימצון המזעזע? חייב ללכת.
אמאל'ה. כריס בראון (צילום: gettyimages)
אמאל'ה. כריס בראון (צילום: gettyimages)
כריס בראון
אנחנו מודעים לעובדה שהמייקאובר הכי דחוף צריך להיעשות באישיות הגועלית, השחצנית והאלימה של כריס בראון, אבל אנחנו כאן לדבר ביזנס, לה לחיות בלה לה לנד. הסטייל של כריס בראון נע בין ילד קטן עם חיבה לאאוטפיטים ממוחזרים של ג'סטין ביבר לבין ערסיות מתפרצת. העובדה שהוא מעוטר בקעקועים שהיו גורמים לאחרוני אסירי העולם לפרוץ בבכי לא ממש עוזרת לו. אנחנו היינו מעדנים את הלוק שלו, מסתירים את הקעקועים ומחייטים אותו (לא ברמה של ג'יימס בונד, אבל בהחלט ברמה של קאנייה ווסט). לא ככה?
לנה די ריי. אולי די? (צילום: gettyimages)
לנה די ריי. אולי די? (צילום: gettyimages)
לנה דל ריי
אחרונה וחביבה היא לנה דל ריי המסכנה, שלא ממש סגורה עדיין על הסטייל שלה, ובינתיים מזגזגת בין הילדה הטובה, לפרחה עם חולצות הבטן, להיא עם החולצה של הרולינג סטונס וחזרה לזאת עם השמלות הרומנטיות והמתנפנפות. אנחנו לא חושבים שהבגדים והסטיילינג שלה מקרינים אישיות אחת וזה די מבאס אותנו.