אשטון קוצ'ר נהנה מהחיים, ומראה לכולם לאינסטגרם כמה הוא התגבר על דמי מור
אשטון קוצ'ר נהנה מהחיים, ומראה לכולם לאינסטגרם כמה הוא התגבר על דמי מור

(מערכת XO)

אשטון קוצ'ר

שמו באינסטגרם: mrkatalyst

לזכותו של קוצ'ר יאמר כי הוא היה גם מחלוצי הטוויטר, ולמעשה מן הכוכבים הראשונים שירדו למטה, לעם, והחלו לדבר עם המעריצים שלהם ברשת החברתית. לכן, לא הופתענו לראות שהוא התמכר גם לאינסטגרם, ושהוא מקפיד לצלם את כל מה שנקרה בדרכו (ואת עצמו, כמובן) על בסיס יומי.

האם יש דבר יותר היפסטרי מאינסטגרם, באמת? לינה דנהאם על סט GIRLS
האם יש דבר יותר היפסטרי מאינסטגרם, באמת? לינה דנהאם על סט GIRLS

לינה דנהאם

שמה באינסטגרם: lenadunham

אנחנו לא יכולים לחשוב על שום דבר יותר היפסטרי מרשת אינסטגרם, ולכן זה לא ממש מפליא שלינה דנהאם, כוכבת וכותבת סדרת המופת של HBO, "Girls", מעדכנת את שלה באופן קבוע. בעיקר תוכלו לראות את הצילומים ומאחורי הקלעים של הסדרה, שעל עונתה השניה היא עמלה בימים אלו ממש. ואם אתם כבר עוקבים אחריה באינסטגרם, עשו לעצמכם טובה ועקבו אחריה גם בטוויטר. היא מצחיקה, הילדה.

פילם נואר. ליידי גאגא
פילם נואר. ליידי גאגא

ליידי גאגא

שמה באינסטגרם: mothermonsterofficial

ליידי גאגא הייתה מוכנה להקריב את הגפיים כדי שתחשבו שהיא ארטיסטית ואמנית רצינית, אז פלא שגם היא הצליחה להתמכר לאינסטגרם? הזמרת, שממש מאוהבת בעצמה באופן שאנחנו לא חושבים שראינו בזמן האחרון, מקפידה לעלות תמונות עאלק-אומנותיות שלה. לנו לפעמים זה עושה קצת כאב ראש, אבל אתם יודעים, אנחנו זורמים.

מיילי סיירוס ואמה, טיש, ביום האם
מיילי סיירוס ואמה, טיש, ביום האם

מיילי סיירוס

שמה באינסטגרם: mileycyrus

הראתה לכולנו את טבעת האירוסין החדשה שלה באינסטגרם - ולמעשה, משתדלת כמה שיותר להשתמש ברשת החברתית, תוך כדי שהיא מקפידה לפרסם בטוויטר שלה את כל התמונות המפלילות. אנחנו חייבים להודות שמהאינסטגרם של סיירוס עולה תמונה של חיים מאוד יפים. מקנאים קצת, מודים.

חולה על עצמה. קארדשיאן
חולה על עצמה. קארדשיאן

קים קארדשיאן

שמה באינסטגרם: kimkardashian

אם יש מישהי שלא יכולה לסבול דקה בלי מראה/מצלמה - הרי זוהי קים קארדשיאן. לכן, לא ממש הפתיעה אותנו העובדה שהיא משתמשת בטוויטר כדי להעלות תמונות של עצמה על בסיס קבוע - וכן, גםבאינסטגרם שלה. אנחנו תוהים למה היא לא שמה תמונות של שני הדברים הבאמת מעניינים בחיים שלה - קאנייה ווסט והמושב האחורי שלה.

שומרת על יחסים עם המעריצים. בר רפאלי
שומרת על יחסים עם המעריצים. בר רפאלי

בר רפאלי

שמה באינסטגרם: iambarrefaeli

בדיעבד, נראה כי חשבון הטוויטר של בר רפאלי היה אחד הרעיונות השיווקיים הגאוניים ביותר של דוגמנית בינלאומית אי פעם. היא הצליחה לשמור את עצמה בתודעה האמריקאית, זאת למרות שנפרדה מליאונרדו דיקפריו וכבר לא היה לה את טייטל "החברה של". ועם כל הכבוד לציוצים של רפאלי, מה שבאמת מחכים לו המעריצים הן תמונותיה של עלמת החן, שהיא מפרסמת באינסטגרם שלה על בסיס קבוע. ישר כוח.

פצצת אנרגיה צהובה. אלין לוי
פצצת אנרגיה צהובה. אלין לוי

אלין לוי

שמה באינסטגרם: alinlevy

אנחנו לא יודעים מה היינו עושים עם הבקרים שלנו אם אלין לוי את נטלי דדון בע"מ לא היו מעלות תמונות מדהימות שלהן, רצוי בבגדי ים, וזה תקף בייחוד לימי ראשון, שתמיד תופסים אותנו שבוזים. אנחנו בטוחים שבאיזשהו מקום אלין לוי מתפעלת את חשבון האינסטגרם שלה כמחווה ורצון טוב למען האנושות, ומעריכים אותה על זה כפליים.