אנחנו לא מאמינים שמישהו יכול לקרוא לה מכוערת. קייט ווינסלט (צילום: gettyimages)
אנחנו לא מאמינים שמישהו יכול לקרוא לה מכוערת. קייט ווינסלט (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

קייט ווינסלט

לא ממש ברור איך מישהו היה יכול לחשוב שהשחקנית הבריטית וזוכת האוסקר - הידועה ביופיה האלגנטי והמהמם - היא בעצם ברווזון מכוער, אך כך היה. קייט סיפרה בלא מעט ראיונות כיהניקניים שלה היה בבית הספר היסודי ובחטיבה "שמנמוכה", ושפעם אחת אפילו הגדילו נעלו אותה בכתת האומנות בעוד השאר פרשו לשיעור מתמטיקה. "הבנות בבית הספר תמיד היו אומרות לי שאף אחד לא מעוניין בי או רוצה אותי ושזה תמיד יהיה כך", סיפרה. ווינסלט, אגב, מספרת שהיא עדיין מרגישה לפעמים כמו "תלמידת בית הספר השמנמנה והלא מקובלת". אנחנו בשוק. פשוט בשוק.

כילדה לא היו לה כל כך הרבה סיבות לחייך. מיילי סיירוס  (צילום: gettyimages)
כילדה לא היו לה כל כך הרבה סיבות לחייך. מיילי סיירוס (צילום: gettyimages)

מיילי סיירוס

קשה להאמין שמי שהפכה למלכת ילדים הייתה פעם הילדה הכי לא מקובלת בכיתה, אך כך היה. מיילי סיירוס מספרת בדיעבד כי כשהייתה בבית הספר היסודי - שניה לפני שפרצה לתודעה והתחילה ללמוד מהבית - מספר מכובד של בנות בבית ספרה פתחו את ה"Anti Miley Cyrus Club" - המועדון נגד מיילי סיירוס - שכולו מוקדש לשנאה לכוכבת. סיירוס מספרת כי בנוסף לקללות ולגידופים סבלה מהתעללות פיזית על ידי ילדים. "אנשים היו אומרים לי שאבא שלי (בילי ריילי סיירוס) הוא זמר של להיט אחד ושאני אגמור ממש כמוהו", היא סיפרה פעם בראיון. אאוץ', הילדים האלה היו מרושעים.

נקמה את נקמתה. וינונה ריידר (צילום: gettyimages)
נקמה את נקמתה. וינונה ריידר (צילום: gettyimages)
וינונה ריידר
אחת השחקניות שהכי סבלה מהתנכלויות בצעירותה הייתה וינונה ריידר. וינונה סיפרה לא פעם כי היא הוכתה בבית הספר מידי יום ובאופן קבוע, ושילדי בית הספר היו מלגלגים עליה וצוחקים על כך שלדברם, היא נראתה "כמו ילד. ועוד ילד מכוער". ריידר אפילו סיפרה שהצליחה לנקום באחת מן הבחורות שהתנכלו לה כבדרך קבע כאשר יום אחד, בעודה משוטטת ברחוב, אותה הבחורה ניגשה אליה - ולמרבה ההלם של ריידר ביקשה חתימה. "שאלתי אותה אם היא זוכרת מי אני, היא ענתה לי שלא. אז הזכרתי לה. חתימה, כמובן, היא לא קיבלה". כל הכבוד, יקירה. ככה צריך.
החברים באוניברסיטה לא אהבו אותה. אמה ווטסון (צילום: gettyimages)
החברים באוניברסיטה לא אהבו אותה. אמה ווטסון (צילום: gettyimages)
אמה ווטסון
אולי הסיפור הכי רלוונטי מבין כולם בימים אלו: ווטסון הבריטית, שחקנית "הארי פוטר" לדורותיו, סיפרה לכל מי שמוכן לשמוע שהיא מוכנה לעזוב את עולם המשחק כדי להתרכז בלימודים אקדמאיים ואכן נרשמה לאוניברסיטת בראון היוקרתית בארצות הברית. הבעיה התחילה כאשר סטודנטים אחרים התנכלו לה. צחקו עליה ולגלגו לה בכל פעם שניסתה לענות על תשובות בכיתה, וקולגות וסטודנטים אחרים הקרובים אליה סיפרו לכלי התקשורת ששהותה באוניברסיטה הפכה לכמעט בלתי אפשרית, כאשר כל דקה משווים אותה לדמותה בסרטי "פוטר", הרמיוני. בנוסף, בגלל מצבה הכלכלי הטוב של השחקנית, חבריה תמיד ציפו ממנה שתשלם על הבילויים המשותפים שלהם. בסופו של דבר ווטסון החליטה לנשור משנת הלימודים הראשונה בבראון ולספר בראיונות כי היא "מבקשת להתרכז במשחק". מסכנה.
עליה צחקו? באמת? אווה מנדז (צילום: gettyimages)
עליה צחקו? באמת? אווה מנדז (צילום: gettyimages)
אווה מנדז
אתם מכירים אותה בימים אלו בעיקר כביץ' הזאת, שגנבה לכולנו את ריאן גוסלינג החתיך, אך אווה מנדז היא לא רק חברה-של ושחקנית מצליחה, אלא גם אחת הנשים היפות ביותר בעולם. מה שממש לא הפריע לילדים מן הכיתה שלה לעשות ממנה צחוק. "הייתי רזה מאוד והיו לי שיניים גדולות, וילדים תמיד היו עושים ממני צחוק ולועגים לי, מצביעים עליי וצועקים עליי שאני מכוערת", היא סיפרה באחד הראיונות איתה בנושא. בניגוד לאחרים, מנדז סיפרה שבסופו של דבר היא התעמתה עם המקניטים ואפילו נתנה להם לדעת בדיוק מה היא חושבת עליהם. "הם הפסיקו, ואני עדיין גאה בעצמי על כך שנכנסתי איתם לעימות". באמת כל הכבוד.
אנחנו לא מאמינים שבחורה כמו כריסטינה התקשתה למצוא חברים (צילום: gettyimages)
אנחנו לא מאמינים שבחורה כמו כריסטינה התקשתה למצוא חברים (צילום: gettyimages)
כריסטינה אגילרה
אם כבר מדברים על בחורות שסבלו בחייהן - אז כריסטינה אגילרה ספגה, כידוע, התעללות לא רק מבני כיתתה אלא גם מאביה וסבה, איתם היא לא בקשר עד עצם היום הזה. אגילרה, שגדלה להיות אישה בעייתית לא פחות משהייתה ילדה, סיפרה כי הריכוז שלה והמוטיבציה שלה להפוך לזמרת מגילקטן מאוד (היא החלה לשיר בגיל 5), גרמה לשאר בני כיתתה לחשוב שהיא מג'נונה במקצת ואולי אפילו מוזרה, והם החרימו אותה, לא דיברו איתה, לא הזמינו אותה לאירועים ובילויים משותפים ולעגו לה.
עבר ממקום למקום ולא הספיק להכיר חברים. טום קרוז (צילום: gettyimages)
עבר ממקום למקום ולא הספיק להכיר חברים. טום קרוז (צילום: gettyimages)
טום קרוז
אחרון וחביב הוא טום קרוז, בחור שמזלו לא ממש משחק לצדו בזמן האחרון, ונראה כי הוא נכנס זה עתה להליכי גירושין כואבים עם אשתו, קייטי הולמס. קרוז סיפר: "אני תמיד הייתי הילד הה עם הנעליים הלא נכונות והמבטא הלא נכון. אף פעם לא ממש היו לי חברים". קרוז סיפר כי אביו עקר את המשפחה ממקום למקום וממדינה למדינה בארצות הברית בתכיפות, זאת בגלל עבודתו, מה שיצר מצב שלעולם לא הייתה לו הזדמנות לפתח קשר בריא וחברי עם ילדים. "גם אם הייתי מצליח להשיג חבר, ישר היינו עוברים שוב". וואו, אנחנו מתחילים להרגיש קצת רע בשבילו.