>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

אבא עושה בושות

איריס אברמוביץ' תתעבר מאלטון ג'ון, גם אם תיאלץ לקרוא לילד סימבה

הגאווה: אם עושים משהו, צריך לעשות אותו עד הסוף ובגדול. וכך, אם כבר לעשות ילד עם גיי, אני מעדיפה לעשות עם זה עם דיוות פופ שלעולם לא תניח לשמש לשקוע על ילד האהבה שלנו.

הילד של אלטון ושלי יזכה לאם סנדקית בדמותה של ליידי גאגא, יוזמן למסיבות השוות ביותר, יהיה יום אחד בעליו החוקיים של אוסף משקפי השמש הראוותני ביקום, ויהיה חבר של (בין היתר) הצלם דייוויד לה שאפל וג'סטין טימברלייק. שלא לדבר על החיים הטובים שנעשה בחופשותינו המושחתות ברחבי העולם, חוג הסילון סטייל.

האכזבה: אם הילד לא יירדם, אצטרך לפזם לו מדי לילה את "מעגל החיים" מ"מלך האריות". אני יכולה רק לקוות שזו תהיה בת (ניקיטה) ולא בן פעוט שאלטון יתעקש לקרוא לו סימבה.

הצאצא: סימבה הקטן יקריח בשלב מוקדם מאוד בחייו. הוא יהיה מלך משחקי הארקייד ומבקר קבוע בארמון המלוכה הבריטי ובקפה "התחתית" בלינקולן, אך הוא עצמו יהיה הפתעה מוחלטת להוריו המגניבים כשיחליט על ראיית חשבון כמקצוע הראשי שלו באוקספורד. הפתעה? "אני עדיין עומד", יטען אלטון.

שורה תחתונה: הילד יהיה די מכוער, אבל איזה חיים טובים יהיו לאמא שלו עם כל הגייז הכי מגניבים בעולם!

בייבי בארני

שחר אורן רוצה דיוות קטנות עם – Wait for it – ניל פטריק האריס

הגאווה: ניל פטריק האריס הוא אחד האנשים המוכשרים בהוליווד. הוא שחקן קומי אדיר, רוקד ושר כאילו יצא מרחם אמו היישר אל הבמות של ברודוויי, מנחה בחסד, צייצן טוויטר ראוי ובוויקיפדיה טוענים שהוא גם אמן קוסמות מחונן. במילים אחרות: גיי אשכולות לתפארת.

אין לי כל ספק שבנוסף לכל אלה הוא גם חכם, מצחיק ורגיש כשפנפן צמרירי. האם זה לא המטען הגנטי המדויק שהייתי רוצה להעניק לילדיי ההיפותטיים?

האכזבה: יש לו כבר זוג תאומים קטנטנים מבן זוגו דייוויד ברטקה, מה שאומר שלא יהיה לו יותר מדי זמן להקדיש ללחמנייה שאני אבשל בתנור.

הצאצא: יש לי תחושה משונה שנפ"ה הוא דרמה קווין רצינית, מה שמבטיח שילדנו המשותף יתנהג כמו פליט מהקאסט של "glee".

בגיל צעיר זה עוד עלול להיות חמוד, כשהוא יגנוב לי את השמלות והאיפור ויפזז איתם ברחבי הבית תוך דקלום שורות מ"חשמלית ושמה תשוקה". אבל כשיגדל להיות טינאייג'ר שצווח וטורק דלתות כאחרונת הדיוות? ניאלץ למוסרו לאימוץ.

שורה תחתונה: וכך, ילדים, פגשתי את אבא.

גיי אשכולות. האריס
גיי אשכולות. האריס

בייבי בור

יוני בינרט ואמבר הרד יהיו הורים לתינוק יפה כמו שהוא סתום

הגאווה: ובכן, כשאביט על ילדי המשותף עם אמבר הרד לא אוכל לחוש שום רגש שאיננו גאווה עזה, וזאת מפני שהרד היא פאר היצירה הנשית, מהסוג הנעלה שיכול לרומם גם את המטען הגנטי של קקה כעור שכמותי.

לעזאזל איתכן, לסביות, ועם מעשה השוד הג'נדריאלי שלכן בנוגע להרד. לא יכולתן לקחת מאיתנו מישהי קצת פחות אטרקטיבית?

האכזבה: למרבה הצער, הרד איננה השחקנית הטובה ביותר על המרקע, וזה סוג של אנדרסטייטמנט (נסו את הסרטים "יומן הרום" ו"מרדף עצבני" ותבינו בעצמכם).

היא גם לא נראית מבריקה במיוחד, ולא בגלל שהיא בלונדינית, כמו בגלל צמד עיני העגל שלה. בהיעדר כישורים ספציפיים מצידי, נראה שבפני צאצאנו המשותף יעמדו כמה וכמה מכשולים משיגיע לפרקו, כשהעיקרי מהם יהיה דביליותו.

הצאצא: יפה אך חסר תועלת, כאמור. נו, לפחות יהיה על מה להסתכל.

שורה תחתונה: יש מחיר ליופי, וגם אם אמבר הרד כנראה די טמבלית ומופרדת ממני על ידי חומותיה התקיפות של העדפתה המינית, בהחלט הייתי עושה איתה ילד. שיהיה מישהו יפה במשפחה, לא יזיק.

אמא'לה

גיא גולד רוצה שאורנה בנאי תעשה לו ילד. כי מה שטוב לאהר'לה ברנע וכו'

הגאווה: דבר ראשון, מה שטוב לאהר'לה ברנע, טוב גם לי. איפה שגישש לו איש החדשות המכובד בעבר, יהיה לי, עיתונאי צנוע וצעיר שכמותי, לכבוד לשחזר את צעדיו.

עכשיו חובה להזכיר את היתרון הענק שבלהביא לעולם ילד שייפלט היישר אל זרועות שבט בנאי העתיק. זמר, שחקן, קומיקאי ומה שהוא או היא לא ירצו להיות – הם יותר ממסודרים.

האכזבה: אני מודאג מהאהבה הקיצונית של אורנה לחיות. גם אני חובב את ההולכים על ארבע, אבל מי רוצה שהוולד הרך שלו יסתובב בבית מלא חתולים, כלבים ושאר חיות שאמא הצילה מהרחוב?

הצאצא: תמיד פנטזתי על ילד בלונדיני עם עיניים ירוקות גדולות. נו טוב, אי אפשר הכל.

שורה תחתונה: אומנם אני גבר נשוי באושר, וכשיגיע היום וארצה לעשות ילד כבר יש לי עם מי, אבל האופציה ליצור ילד שיחזיק בתכונות היופי שלי יחד עם הכישרון של אורנה נשמעת לא רעה בכלל. סתם, אני צוחק. ברור שאני רוצה ילדה.

כוכב נולד

דורית שובל מרגיעה: הילד שלה ושל סקעת יוכל לשחק עם הילדים של מויאל

הגאווה: כל מי שמכיר אותי יודע שילדים ומוזיקה הם לא שניים מהתחביבים הכי גדולים שלי, ובכל זאת, אם כבר ילד, אז רק עם מי שבעיניי הוא הכוכב הנולד הכי מרגש של כל הזמנים.

ייתכן שעברתי את הגיל (ולכן דרושה תמיכה פונדקאית כלשהי), אבל הראל סקעת כבר כמה זמן רומז שהוא בגיל הכי נכון שיש. שלא לדבר על שירי הערש שהוא ישיר לצאצא בקולו הערב עד מאוד, שבטח יעזרו גם לי בלילות של נדודי שינה. שיהיה ברור, זאת לא אני שאקום באמצע הלילה.

האכזבה: אני כנראה איאלץ להשגיח על הקטנצ'יק בערבים שבהם הראל מופיע. אוף, אם זה ייפול על ערב הדחה של ריאליטי לוהט, זה נו גוד!

הצאצא: אומרים שילד בכור דומה תמיד לאבא. איזה מזל, כי הגנים של היופי, הכישרון והשיק - כולם בצד של הראל. הילד כמובן יהיה זמר־מלחין־יוצר, לא פחות. המנגינה מהצד של אבא. המילים, נגיד, מהצד שלי.

שורה תחתונה: נרשה לקטן לשחק בארגז החול עם הילדים של הראל מויאל.

ישיר שירי ערס. סקעת  (צילום: אוהד רומנו)
ישיר שירי ערס. סקעת (צילום: אוהד רומנו)

יש לי משהו לספר לכם

ליהי אלבז צופה שהבן שלה ושל אסי עזר יהפוך כבר ברחם לכוכב טוויטר

הגאווה: הוא חתיך, הוא מצחיק, הוא יודע להתלבש והוא נראה כאילו הוא עושה הרבה נחת לאמא שלו. בקיצור, יש בו את כל התכונות שהייתי רוצה שיהיו לילד שלי (אגב, העובדה שהוא מביא לא מעט כסף הביתה היא בהחלט בונוס).

האכזבה: אני לא יודעת כמה אהיה מבסוטית מן העובדה שעזר, חולה טוויטר, יעלה כל כמה דקות שלל תמונות של העולל המשותף שלנו, מצילומים מרגשים של הפליטה הראשונה על השמלה החדשה של אמא ועד תיעודים בלעדיים של החלפת החיתול של התינוק.

הצאצא: אין בלבי ספק שעם הגנים המשובחים של אסי והעובדה, ובכן, שאין לי מחלות תורשתיות במשפחה, הילד יצא בסדר גמור. וכשאני אומרת "בסדר גמור" אני מתכוונת, כמובן, להורס את הבריאות.

שורה תחתונה: אסי עזר הוא קפסולת סקס אפיל וכריזמה שכמעט בלתי אפשרי למצוא בארצנו הקטנטונת. אם כבר להביא ילדים, אז רק עם גבר־גבר אמיתי, שגאה במה ומי שהוא, לא דופק חשבון ומלא בביטחון עצמי. את כל זה הילד המשותף לא יקבל מאמא שלו, זה בטוח.

משפחה בהפתעה

רועי פודים יודע שפורשה דה רוסי תהיה אמא סבלנית, הרי היא סובלת את אלן דג'נרס

הגאווה: ייתכן מאוד שדה רוסי (או בשמה מאז 2010, פורשה לי ג'יימס דג'נרס) היא אחת הנשים הסבלניות בעולם, זאת בניגוד לדמויות שהיא מגלמת, למשל ב"משפחה בהפרעה" הגאונית או ב"אי אפשר בלי טד".

הן היו סבלניות כמו מעשן כבד שירד מטיסה של 14 שעות למיאמי. אבל מישהי שנשואה לאלן דג'נרס עם האובססיה שלה לריקודים מטופשים וחיוכים מפימו? היא חייבת להיות האישיות הכי מכילה ומקבלת בחצי הכדור המערבי. אני רוצה שאשה כזו תטפל בעוללים היקרים לליבי – בני היקר ואנוכי.

האכזבה: היא טבעונית אדוקה, עם היסטוריה עשירה בהפרעות אכילה. הילד הזה לא ילקק דבש (אלא כנראה איזה תחליף עלוב שעשוי מקליפות גזע אקליפטוס מרקיב).

הצאצא: עם הגנים המסוכסכים שלי והמיליונים שלה יתפתח בביתנו עריץ מפונק, שיוכל לתת פייט למלך ג'ופרי מ"משחקי הכס" עם ידיים קשורות.

שורה תחתונה: פורשה, את כבר לא ילדה, אוטוטו סוגרת 40, לכן חבל על כל רגע, שלחי את הפרייבט ג'ט ואני מבטיח לנטוש את עיסוקיי הבוערים – גם ככה תכף נגמר היורו – ולהקדיש את עצמי לעיבורך המיידי. ייקח כמה שזה ייקח.

חגיגות הסילבסטר

בלונדינית גבוהה עם שורשים שוודיים: אמיר קמינר חושק בגנים של ג'יין לינץ'

הגאווה: למרות השטניות של סו סילבסטר על המסך בסדרה "Glee", ג'יין לינץ' נראית לי תמיד כמו גוש מתוק של מרשמלו.

אני חושד שהיא כל כך נהנית לעשות את הדמות הזו דווקא כי היא כל כך שונה מאישיותה האמיתית, שנראית לי אימהית, רחומה וחומלת. אבל כמו סילבסטר, אין ספק שללינץ' יש הומור מהסוג ששווה לגדל ילדים לאורו, ואינטליגנציה גבוהה.

הבעיה היחידה היא שלא לינץ' ולא אני פרגיות צעירות - למעשה נולדנו באותה שנה - אבל הרי לא שואלים ליידי לגילה. עקב הנסיבות נראה כי ניאלץ לפנות לפונדקאית כמו ג'וליאנה דיפנדי, או למצוא ארץ נידחת לאמץ ממנה יתום ולקרוא לו פין.

האכזבה: לינץ' חירשת באוזן אחת. היא עלולה לנצל את זה כדי לא לקום אליו בלילה.

הצאצא: מי לא רוצה ילד מאשה בלונדינית, גבוהה עם שורשים שוודיים? לינץ' אולי לא יצאה כמו הסטריאוטיפ הסקנדינבי הרגיל, וייתכן שיהיה לנו פשוט ילד מאוד עגול וגבוה, אבל העיקר האישיות.

שורה תחתונה: אם לא תאכל את כל האפונה שלך, סו סילבסטר תבוא!

____________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: