הסאגה עם ליהיא גרינר נגררה שבוע אחד יותר מידי. אביבית בר זוהר (צילום: דודי פרץ )
הסאגה עם ליהיא גרינר נגררה שבוע אחד יותר מידי. אביבית בר זוהר (צילום: דודי פרץ )

(מערכת XO)

פאדיחת השבוע: נשבעים שתכננו להתעלם מהריב המתוקשר של אביבית בר זוהר וליהיא גרינר אחרי שהאחרונה העיפה את פליטת הריאליטי והקולגה מחתונתה משום שטענה שהיא גונבת לה את תשומת הלב, אך כל הציטוטים והראיונות שהשתיים העניקו לכל כלי תקשורת בארץ הוציאו אותנו משיווי משקל. זאת קוראת להיא פתטית, השנייה קוראת לזאת קנאית. איפה אנחנו, בגן אביבה? לא, אנחנו באמת רוצים לדעת?

חדשות השבוע העולמיות: קייט מידלטון מטורפת. טוב, לא ממש מטורפת, אבל כן החליטה לבזבז לא פחות מ-35 אלף פאונד על בגדים בשנה האחרונה - כלומר, רק מחודש ינואר האחרון. גורמים המקורבים לדוכסית מקיימברידג' מספרים שכל זה היה יכול להיות טוב ויפה, אילולא קייט הייתה מבזבזת את אותו הכסף ממשלם המיסים. הצילו, איזה חוסר התחשבות.

חדשות השבוע המקומיות: בר רפאלי ו"מה קשור" מתכוונים לשבור את השוק. טוב, לפחות בכל הנוגע להצגות חנוכה. רק השבוע סיפרנו לכם שהראל סקעת הולך להצטרף לשורות הפסטיגל וכבר שמענו שבר רפאלי לוהקה להצגת חנוכה "סינדרלה" ואפילו תעשה זאת לצד חבריה הטובים, שלישיית "מה קשור".

הרגע הביזארי בחו"ל: תמונות של אנג'לינה ג'ולי כילדה ונערה מתבגרת דולפות לרשת ולצהובונים ומאשרות את מה שכולנו חששנו ממנו - הכוכבת לא הייתה עוצרת נשימה כל ימי חייה ולמעשה, עברה כמה תקופות של ברווזון מכוער. את התמונות ניתן לראות כאן.

לא תמיד הייתה כזאת יפה. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)
לא תמיד הייתה כזאת יפה. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

הרגע הביזארי בביצה: היא בכלל לא נתנה לנו להתכונן וכבר הודיעה קרן פלס כי היא מתחילה את חופשת הלידה שלה כבר מעכשיו, חודש וחצי לפני הלידה. למה ככה? למה בלי להכין נפשית? ואנחנו חיפשנו כרטיסים להופעה שלך בקיסריה, או משהו. פלא שלא מצאנו?

האייטם המופרך של השבוע: ג'ניפר אניסטון בהיריון. שוב. היא לא הייתה אמורה ללדת כבר חמישים ילדים ולאמץ עוד איזה 12 ממדינות מוכות גורל, בקצב הזה?

מצטיינת ההשקות: קארין כהן שבה לסצינה כאשר הגיעה לאירוע של "אירוקה", וגם מיכל אמדורסקי הייתה שם. מפתיע, אה?

תמונת הביקיני של השבוע: למה תמונה אחת כשאפשר לתת לכם סט? פרויקט פליטות הריאליטי הלוהטות שלנו הניב לא מעט רגעים למחשבה.