לא חסרים סלבס שלא ידעו לרקוח תלבושת ראויה גם אם משטרת הסטייל תכוון להם אקדח לראש, אבל הגרועים ביותר הם דווקא אלה שנורא מתאמצים ובכל זאת נופלים פעם אחר פעם. זו ההזדמנות שלכם לחוות דעה על בחירת השופטים. לפניכם שישה סלבס שנבחרו למתלבשים הגרועים לשנת 2012. מה דעתכם?הצביעו והשפיעו.

שיק או שוק 2012: הכירו את השופטים

רמי קלינשטיין

רמי קלינשטיין חושב שהוא עדיין נער בלי גיל, לכן הוא מרשה לעצמו לחבוש כובעי קסקט הפוכים וטי שירטס עם הדפסים משעשעים, לרכוב על אופניים ברחובות בלוק ספורטיבי לא מעודכן ולנעול מוקסינים (בסדר, ניחא) עם מכנסי דגמ"ח ועליהם דוגמאות ילדותיות.

קלינשטיין דווקא יכול להתלבש יפה כשהוא רוצה, למשל כשהוא חגג יומולדת בנווה צדק הוא נראה לא רע בכלל ולבוש לגילו. אבל אז יוצא ממנו פתאום הילד הפנימי, שחושב שזה חינני שגבר בן 40 פלוס (קבלת מחמאה על הדרך) עדיין מתלבש כמו בגן ניצה, והורס לנו את הכל.

דבר השופטים:

מיכל יהודאי: "לוקה במגניבות יתר, לבוש צעיר מדי ונראה מתאמץ מדי".

דנה פרימן: "מגיע שלב בחיי כל גבר בו הוא צריך להתאמץ פחות. או לפחות להראות כלפי חוץ שהוא טיפה יותר קול על ידי בחירות אופנתיות פחות מזיעות".

אילנה ברקוביץ: "לקק. כל כך מלוקק ומחושב ומדוגם! יאללה, תן לאיזה תפר להיפרם ולאיזה חוט להשתחרר. נכון שאתה נראה טוב לגילך, אבל תעשה את זה בסטייל! זה שיש לך נערה צעירה לצידך לא אומר שאתה צריך להתלבש בפוקס קידס".

אלון ליבנה: "מתלבש מחריד. חייב להפסיק להתאמץ להיות אופנתי כי זה עושה פעולה הפוכה".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  רמי קלינשטיין הוא מלך השוק. האם אתם מסכימים?

ליהיא גרינר

ליהיא גרינר הפכה את הטראש למקצוע, והיא מחויבת לעבוד בו 24/7. אצל חלקנו זה מעורר הערכה, ואצל אחרים - אלה שאופנה יקרה לליבם - צמרמורת וכאב.

קמפיין הפאות שאליו התחייבה גרינר חשף אותנו לזוועות שיער שכמוהן לא ראינו מאז שנות ה־80, וגם אם גרינר נהנתה מהשעשוע שבדבר, ויכולנו לראות אותה בפאה בצבע תכלת, זה לא אומר שאנחנו נהנינו.

בתחום ההלבשה גרינר אוהבת כל מה שצמוד מדי ומבליט אצלה דווקא את האזורים הזקוקים לטשטוש, כל מה שקצר, מנומר, זוהר, בולט, ויש שיגידו זול.

נכון שלכל אלה היא מצוותת את האקססורי המוצלח, הלוא הוא חיוכה האימתני, אבל כל אלה, בתוספת ההגעה לכל אירוע יחצני באשר הוא מעניקים לה את התואר מלכת השוק. ובתואר זה, כמו שמציין כתב האופנה שלנו, גיא סילברמן, יש גם כבוד. זה לא סתם שוק - זו דיוות שוק. מדובר בחגיגה של טעם רע, JAP סטייל!

דבר השופטים:

גיא סילברמן: ליהיא היא מאמי אמיתית, אבל חסרת טעם באופנה ומתלבשת בסטייל שהוא כל כך רע שהוא טוב. שמלות מחוך צמודות וחונקות שמועכות את החזה, מכנסי ג'ינס צמודים מדי שמדגישים חמוקיים גדולים, בחירת צבעים והדפסים קשה שלא מתאימה לה בכלל ואקססוריז זולים מאוד. ועוד לא אמרתי מילה על הפאות הדוסיות שלה".

אלון ליבנה: "ליהיא, במודע או לא, נמצאת במשבצת כוכבת הטראש. אם זה באיפור המוגזם, הפאות המתחלפות, והבגדים הקצרצרים והצמודים מדי. שיק זה ממש לא, אבל כן מעלה חיוך ונותן המון צבע, לא הייתי מעדיף לראות אותה לובשת בגדים מאופקים".

מיכל יהודאי: "על הפאות אני לא חושבת שצריך להרחיב. די עם הצמוד והצעקני, הבנו שיש לך אחלה רגליים, אבל מה עם שאר הגוף?"

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  השופטים בחרו בליהיא גרינר כמלכת השוק. מה אתם חושבים?

רן דנקר

הו, איך נפלו גיבורים. רן, תבין אותנו, אנחנו עדיין חושבים (בעיקר חושבות) שאתה הגבר הכי חתיך במדינת ישראל מאז הקמתה, ועדיין קרועים עליך ועל "תא גורדין", אבל מאז שחזרת מניו יורק אתה מתלבש כאילו אתה עדיין שם ואף אחד ברחוב לא מזהה אותך.

לא התחברנו לשיער הארוך מדי, לזיפי הזקן, למכנסיים המרושלים, לחולצות המהוהות ולאווירה הכללית של "לא אכפת לי איך אני נראה". לא רוצים להפחיד, אבל תראה מה קרה ליודה.

דבר השופטים:

גיא סילברמן: "זו הברקה להכניס אותו לרשימת השוק. הגיע הזמן להוציא אותו מהארון ולהרשיע אותו כעבריין סטייל סדרתי שעושה הכל כדי לצאת מכוער בגלל התסביך של היפיוף המיוסר. זו תסמונת שגם נינט סובלת ממנה באיזושהי צורה".

אלון ליבנה: "רן, רן, רן. נראה לי שפשוט לא מזיז לו מה חושבים על איך שהוא מתלבש. אבל כשאתה דמות ידועה/אליל בנות כדאי להתאמץ קצת יותר. המלצתי: שירותי סטייליסט".

אילנה ברקוביץ: "מלוכלך ומטונף והבנות חולות על זה. מבחינת בגדים אין שם כלום. זה רק ג'ינסים וחולצות מטונפות".

מיכל יהודאי: "רן הורס, לא משנה מה הוא לובש, הוא מושלם גם ככה. אם בכל זאת אתה רוצה שירותי סטיילינג הטלפון שלי במערכת".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  מה דעתכם על הלוק של רן דנקר?

ג'ולייטה

ג'ולייטה היא אחת הנשים בעלות הנתונים הכי מרשימים ברשימת השוק. למען האמת הבחורה אוחזת בגוף של סופר מודל: גבוהה, רזה ואצילית, אבל משום מה עולם ההשראה האופנתי של ג'ולייטה לא ממריא למחוזות שבו הוא ראוי לעוף, ונשאר במחוזות הטראשי, המבקש למשוך תשומת לב גברית זולה.

עם הסטייליסט הנכון ג'ולייטה יכולה להגיע למקומות נפלאים כי יש לה את כל הנתונים לכך חוץ מהבסיס. היא באמת משוללת הבנה באופנה, ואם היא תודה בכך ותיקח עזרה מקצועית, אנחנו רואים אותה ממש בקרוב מככבת בחלק הידידותי יותר של עולם האופנה.

דבר השופטים:

גיא סילברמן: "מאיפה להתחיל? המגפיים של הפרוצות מעל הברך, חולצות העטלף הכעורות, האיפור בסגנון פנסים בעיניים, השיער המחומצן והיבש? בחירת הצבעים הכל כך לא מחמיאה לעור שלה, שמלות הסאטן הזולות מאלנבי".

אלון ליבנה: "מתלבשת לא רע אך לא יציבה, בגלל שעדיין לא גיבשה את הסגנון שלה. היא יכולה להופיע בבגד יפה מאוד ויום למחרת להתלבש רע. הכל אצלה בעליות וירידות, אין לה סגנון קבוע, אבל יש לה פוטנציאל ללוק מהמם".

מיכל יהודאי: "יש לה נתונים מעולים והיא משתדלת, אבל איכשהו לא יוצא לה. נראית קצת כאילו נשלפה מהעשור קודם".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  השופטים קטלו את הסטייל של ג'ולייטה. מה דעתכם?

קובי פרץ

אורח כבוד תמידי במדור השוק. אף רשימה לא שלמה בלי השיק השוקי של קובי, והשנה, אחרי שחשבנו שכלום לא יתעלה על האימונית בצבעי כתום ולבן מהשנה שעברה, הצליח קובי להרשים אותנו במלבושים מהגיהינום.

במצאי יש מעיל עור כעור שחושב שהוא דומה למעיל של ראיין גוסלינג בסרט "דרייב" (אבל הוא לא), צעיף שנראה כמו סמרטוט; לוקים מתואמים מדי סטייל נער בר מצווה, שימוש יתר באימוניות שלא לצורך אימונים, ובאופן כללי הפלטינה שהפכה אפורה עם הזמן מבטאת את קמילת שמחת החיים שלנו מול הסטייל של פרץ.

דבר השופטים:

גיא סילברמן: "מלך השוק בעברו ממשיך להדהים בנועזות שלו ובחיבורים הקשים שהוא עושה. חליפות לבנות, חולצות פתוחות, פרנזים, משקפי טייסים ואטטיוד מוגזם. לא קונה את זה".

מיכל יהודאי: "מה לא נאמר על קובי, אין כבר מה לחדש. מה שיפה אצלו זה שהוא נאמן לעצמו וממשיך במה שהוא אוהב בגאון. רק בחייאת, מספיק עם הסטים".

אלון ליבנה: "זוועות, פשוט חסר חוש טעם! אני ממליץ לו להתנתק מסגנון האלביס פרסלי".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  מה אתם חושבים על הסגנון של קובי פרץ? הצביעו

יעל בר־זוהר

יעל בר־זוהר היא בחורה שלא מתעניינת באופנה. ככוכבת הגדולה שהיתה היא חיה בהרגשה שהיא יכולה להרשות לעצמה ללבוש מה שבא לה, ואנחנו עדיין זוכרים בבעתה כמה דברים שנעלה לפני שש שנים, כשהרחובות הוצפו בנעלי אצבע על פלטפורמה. אאוץ'.

ביומיום יב"ז פשוט מגבבת על עצמה בגדים כאילו היא נוסעת לשנטיפי, חולצות מכוערות, מגפיים שלא קשורים וג'ינסים צמודים, וכשהיא מנסה להתלבש יפה בערב - היא תמיד בוחרת בשמלות משעממות שחורות או לבנות, תמיד עם נעליים לא נכונות, מחשוף גדול מדי ואיפור משמים.

אנחנו מבינים שיב"ז נמצאת בפאזה האימהית ה"לא אכפת לי מה כותבים עליי במדורי הרכילות", אבל למה ככה לזלזל בנתונים שלך? למה ככה להכאיב לנו בעיניים?

דבר השופטים:

גיא סילברמן: "הבה נצא להתקפה נוספת וחסרת תקווה במטרה לשנות את הרגלי הלבוש המחרידים שלה.

"בוחרת בגיבוב פריטים הזוי וחסר היגיון. בוחרת בשמלות קוקטייל עם מלמלה וקישוטים מדגישי חזה או בטן שלא מחמיאים לה בכלל, שמלות מחשוף מוגזמות ומיושנות, או להבדיל מכנסי ג'ינס קרועים במראה תחנה מרכזית עם חולצות נוזליות בגוונים חיוורים מדי לעורה".

אילנה ברקוביץ: "כמה חמודה, כך משעממת. היא הולכת בעקבות דודה מיכל ינאי. חבל, בחורה כל כך סקסית שעושה הכל כדי להחביא ולהסתיר את זה".

אלון ליבנה: "בשנתיים האחרונות נעלמה מזירת האופנה. כמעט ולא רואים אותה, חבל".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שוק !
  מהשופטים מתבאסים על יעל בר-זוהר. מה דעתכם?

** את רשימת המתלבשים הטובים והרעים של השנה תוכלו למצוא בגיליון החדש של "פנאי פלוס"

___________________________________________________________________________________________________________

עוד שיק ושוק:

 • הצביעו: איך התלבשו הסלבס לאירוע שיק או שוק
 • ראיון: רותם סלע מסבירה איך להתלבש נכון בהריון

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק