היריון? איפה היריון? איזה היריון? יעל גולדמן (צילום: ניר פקין)
היריון? איפה היריון? איזה היריון? יעל גולדמן (צילום: ניר פקין)

(מערכת XO)

במקום החמישי: יעל גולדמן-פפר

רוב הנשים שמסיימות היריון מתאפיינות, ובצדק, בעיניים עייפות, שיער לא מאוד מוקפד ובגדים קצת יותר גדולים שיכסו את השמות שעשה ההיריון בגופן עד שזה יחזור למצב הצבירה הרגיל שלו. לא יעל גולדמן. גברת אורי פפר ילדה את בתה, עמנואל, וחזרה תוך כמה דקות לסקיני ג'ינס במידה המגוחכת, תוך כדי שיא מקפידה על פנים פראשיות וצעירות ושיער בריא וחיוני של טינאייג'רית ממוצעת. הנה הגברת גולדמן (כבר אחרי הלידה, כמובן) עם סקיני ג'ינס חמוד וקלאץ' שהיינו שמחים לשאול ממנה. לא רעה, אה?

ילדה תאומים. רונית אלקבץ (צילום: רפי דלויה)
ילדה תאומים. רונית אלקבץ (צילום: רפי דלויה)
במקום הרביעי: רונית אלקבץ
לרונית אלקבץ תמיד היה את הסטייל שלה. אקצנטרי, קודר, מטורף - מה שלא תרצו. דבר שאנחנו מאוד אוהבים בשחקנית המוערכת היא העובדה שהגברת נשארה נאמנה לסטייל שלה ולסגנון שלה גם אחרי שהרתה עם תאומים. השמועות מספרות כי היא כבר עכשיו מסתובבת עם בגדי הטרום-היריון שלה. אם זאת לא סיבה סופר טובה לקנא אנחנו לא יודעים מה כן.
לא פוחדת מבגדים צמודים. גל גדות (צילום: רועי חביב)
לא פוחדת מבגדים צמודים. גל גדות (צילום: רועי חביב)
במקום השלישי: גל גדות
היא סופרמודל בינלאומית, היא שחקנית שמתקתקת סרטים בהוליווד, ואין ספק שזה רק טבעי שגל גדות תהיה אחת מה-yummy mummies הבולטות בתעשייה. גדות ידועה (לשמצה!) כמי שנכנסה לחדר הלידה עם בטן של דוגמנית שפירגנה לעצמה חצי טוסט ויצאה עם הגזרה הנערית והדקיקה שהכרנו אותה בה. גדות הקפידה ללבוש בגדים טרנדיים תוך כדי ההיריון שלה וכשסיימה אותו שבה לחצאיות העור והבגדים הסקסיים והאדוקים שהופכים אותה למתלבשת אמיצה בעינינו. שאפו.
איך אנחנו אוהבים אותך. עדי אשכנזי (צילום: ניר פקין)
איך אנחנו אוהבים אותך. עדי אשכנזי (צילום: ניר פקין)
במקום השני: עדי אשכנזי
עדי אשכנזי נמצאת בימים אלו ממש בהריון השני שלה ורק לפני שנה הביאה לעולם את פולי הקטנה. להזכירכם, לפני שנכנסה לכל טרנד האמהות בפול גז היא דווקא הייתה אחת מן הנשים הבולטות ביותר בתעשייה כשזה מגיע לאופנה. אנחנו שמחים לבשר לכם כי היא שמרה על רמות סטייל גבוהות גם במהלך ההיריון והפתיעה אותנו עם בגדים מתוקים ומקוריים. תפסנו אותה כאן בחודשי היריון ראשונים ועם שמלה מתנפנפת שממש עושה טוב לגזרה ולצבע העור שלה. תענוג.
>>> מאחורי הקלעים עם רותם סלע

>>> רותם סלע: "הבת שלי לא תלבש מותגים"

צילום: רועי חביב
מאכלסת את המקום הראשון שלנו. רותם סלע צילום: רועי חביב
במקום הראשון: רותם סלע
את המקום הראשון שלנו מקבלת רותם סלע, שילדה את בתה, אן, לפני חצי שנה בלבד אבל לא ממש נתנה להיריון להפריע לה בדרך לשיק. היא לבשה שכבות, בייסיקים, שמלות מחמיאות והשתחלה לבגדים במידה 36 גם במהלך ההיריון. סלע לא ויתרה על הסטייל והאהבה לבגדים גם בחודש התשיעי להריונה, ומיד אחרי שסיימה עם הלידה חזרה למכנסונים הקצרים ולחליפות הוואן-פיס הנועזות והצבעוניות. אנחנו אוהבים את העובדה שהיא יודעת להתלבש לכל אירוע ובכל מצב - ולכן היא מקבלת מאיתנו את תואר האמא הטרייה השיקית ביותר לשנת 2012. הרווחת את זה ביושר, יקירה.